NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

UTOUR

Dash kamera UTOUR C2L 1440P
Teirautis
Gamintojas: UTOUR Modelis: C2L
UTOUR C2L 1440P vaizdo registratoriusPasirūpinkite savo saugumu kelyje. Vaizdo registratorius UTOUR C2L siūlo aukštą 4K vaizdo kokybę ir pažangią pagalbos vairuotojui sistemą (ADAS). Jis taip pat turi įmontuotą GPS modulį ir leidžia stebėti 24 valandas – ne tik vairuojant, bet ir stovint (kartu su maitinimo adapteriu, kurį galima įsigyti atskirai). Taip pat galite įsigyti papildomą galinio vaizdo kamerą, kad galėtumėte fiksuoti vaizdo įrašus tiek iš priekio, tiek iš automobilio galo.Aukšta vaizd..
68.29€
Be mokesčių:68.29€
Teirautis
Dash kamera UTOUR C2L Pro 1440P
Teirautis
Gamintojas: UTOUR Modelis: C2L Pro
UTOUR C2L Pro 1440P vaizdo registratoriusPasirūpinkite savo saugumu kelyje. Vaizdo registratorius UTOUR C2L Pro siūlo aukštą 4K vaizdo kokybę ir pažangią pagalbos vairuotojui sistemą (ADAS). Jis taip pat turi įmontuotą GPS modulį ir leidžia stebėti 24 valandas – ne tik vairuojant, bet ir stovint (kartu su atskirai įsigyjamu maitinimo adapteriu). Taip pat rasite papildomą galinio vaizdo kamerą, kuri leidžia filmuoti tiek iš priekio, tiek iš automobilio galo.Aukšta vaizdo kokybėNeleisk, kad jokia ..
85.37€
Be mokesčių:85.37€
Teirautis
Dash kamera UTOUR C2M 4K
Teirautis
Gamintojas: UTOUR Modelis: C2M
4K vaizdo registratorius UTOUR C2MĮsikraukite UTOUR C2M vaizdo registratorių ir saugiai važiuokite. Įrenginys gali įrašyti 4K 2160p raiška ir siūlo keletą pažangių pagalbos vairuotojui funkcijų (ADAS). Jis taip pat leidžia nepertraukiamai stebėti 24 valandas, įskaitant stovėjimą (kai suporuotas su maitinimo adapteriu, kurį galima įsigyti atskirai). Jis taip pat palaiko kilpinį vaizdo įrašymą ir automatinį avarinį įrašymą. Be to, galite įsigyti papildomą galinę kamerą.Puiki vaizdo kokybėMėgaukitė..
123.58€
Be mokesčių:123.58€
Teirautis
Monitorius UTOUR C2M
Teirautis
Gamintojas: UTOUR Modelis: C2M Monitor
Vaizdo įrašymo įrenginio UTOUR C2M monitoriusPrijunkite UTOUR C2M vaizdo registratorių prie tam skirto monitoriaus, kad gautumėte dinamišką 3D kelių sąlygų vaizdą realiuoju laiku. 2,4 colio ekranas garantuoja aiškų, ryškų vaizdą ir patogią prieigą prie pagrindinės informacijos. Taip pat galite perjungti du rodymo režimus – tikrosios filmuotos medžiagos arba 3D...
41.46€
Be mokesčių:41.46€
UTOUR C2L 24 val. parkavimo kabelis 3,5m
Teirautis
Gamintojas: UTOUR Modelis: C2L Parking Cable
UTOUR stovėjimo laido maitinimo adapteris, skirtas C2LUtour maitinimo adapteris padės apsaugoti automobilį. Sujunkite jį su savo C2L vaizdo registratoriumi, kad galėtumėte stebėti iki 24 valandų, įskaitant ir stovint. Tai leis kamerai nepertraukiamai filmuoti filmuotą medžiagą, o jei įvyks susidūrimas, automatiškai suaktyvins avarinį įrašymą. Adapteris taip pat palaiko apsaugos nuo žemos įtampos sistemą – jei transporto priemonės akumuliatorius jau senka, įrenginys automatiškai išsijungs, kad ne..
9.35€
Be mokesčių:9.35€
Teirautis
UTOUR C2M 24 val. parkavimo kabelis 3,5m
Teirautis
Gamintojas: UTOUR Modelis: C2M Parking Cable
UTOUR stovėjimo laido maitinimo adapteris, skirtas C2MUtour maitinimo adapteris padės apsaugoti automobilį. Sujunkite jį su savo C2M vaizdo registratoriumi, kad galėtumėte stebėti iki 24 valandų, įskaitant ir stovint. Tai leis kamerai nepertraukiamai filmuoti filmuotą medžiagą, o jei įvyks susidūrimas, automatiškai suaktyvins avarinį įrašymą. Adapteris taip pat palaiko apsaugos nuo žemos įtampos sistemą – jei transporto priemonės akumuliatorius jau senka, įrenginys automatiškai išsijungs, kad ne..
8.13€
Be mokesčių:8.13€
Teirautis
UTOUR galinė kamera, skirta C2M/C2L
Teirautis
Gamintojas: UTOUR Modelis: C2M/C2L Rear Cam
Galinio vaizdo kamera C2M/C2L vaizdo registratoriuiĮrašykite vaizdo įrašą ne tik iš priekio, bet ir iš automobilio galo. Tai padaryti leis Utour galinio vaizdo kamera, kuri suderinama su Utour C2M ir C2L vaizdo registratoriais. Įrenginys pateikia aukštos kokybės 1080p raiškos vaizdus, todėl nepraleisite nė vienos detalės. Jis taip pat išsiskiria plačiu 135° matymo lauku, F2.0 diafragma ir besisukančia konstrukcija. Vaizdo įrašas, gautas naudojant galinio vaizdo kamerą, gali būti neįkainojamas, j..
11.38€
Be mokesčių:11.38€
Teirautis
Rodo 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)