NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 2D 5MP

360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 2D 5MP
Nauja
360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 2D 5MP
63.55€
Be mokesčių: 63.55€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: IMOU
  • Modelis: IPC-GK2DP-5C0W

360° vidinė „Wi-Fi“ kamera IMOU Rex 2D 5 MP.

Stebėkite, kas vyksta jūsų namuose – net kai jūsų nėra. IMOU sukurta Rex 2D kamera yra puikus sprendimas visiems, kurie nori jaustis saugūs. Dėl besisukančios konstrukcijos jis stebi viską, kas vyksta šalia jo. 3K kokybės vaizdas ir 8 kartų skaitmeninis priartinimas užtikrins, kad nepraleisite nė vienos detalės. Kameroje yra išmaniųjų funkcijų ir judesio jutiklis, todėl visada stebėsite, kas vyksta jūsų namuose. Integruotas mikrofonas tiksliai fiksuoja jūsų balsą, o garsiakalbis leidžia palaikyti ryšį su fotoaparato diapazone esančiais asmenimis. „Rex 2D“ modelis išsiskiria plačiu suderinamumu ir veikia su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, todėl galite atidžiai stebėti savo namų saugumą net ir atostogaujant!

IMOU/IPC-GK2DP-5C0W/3

Vaizdas pilnas detalių

Dabar viskas, kas vyksta fotoaparato diapazone, bus tiksliai įrašyta. Progresyvaus jutiklio naudojimas užtikrina efektyvumą, o dėl 5MP raiškos įrašuose galite pamatyti daugiau detalių. Platus matymo laukas ir besisukantis dizainas leidžia stebėti nemažą jūsų namų plotą panoraminiu vaizdu (355° horizontaliai ir 90° vertikaliai), todėl visada žinosite, ar jūsų namai saugūs.

IMOU/IPC-GK2DP-5C0W/1

Saugumas sutemus

Rex 2D kamera taip pat gerai veikia naktį. Naktinio matymo režimas su 10 metrų regėjimu fiksuoja aukštos kokybės vaizdus net esant prastam apšvietimui, todėl galite būti ramūs – IMOU rūpinasi jūsų namų saugumu.

IMOU/IPC-GK2DP-5C0W/7

Išmanusis judesio aptikimas

Ar atostogaujate ir nerimaujate, ar namai saugūs? Būkite tikri! IMOU kamera naudoja pažangią judesio aptikimo sistemą, kad vos per 0,6 sekundės gautumėte informaciją į savo telefoną, kai tik kameros diapazone atsitiks kažkas trikdančio. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiekti telefoną, kad pamatytumėte, ar namuose viskas gerai.

IMOU/IPC-GK2DP-5C0W/2

Prisitaikykite prie savo ritmo

IMOU atitinka jūsų poreikius su protingais sprendimais. Telefone esančia programėle galite suplanuoti laiką, kada kamera stebi kambarius. Taip pat galite nustatyti stebėjimo zonas, kad išvengtumėte klaidingų pavojaus signalų, kai kameros diapazone nuolat yra namų ūkio narys. Be to, vos vienu programos paspaudimu galite išjungti fotoaparatą ir mėgautis visišku privatumu.

IMOU/IPC-GK2DP-5C0W/6

Failų saugykla

Kamera suteikia galimybę saugoti įrašus dviem būdais. Turėdami iki 256 GB talpos SD kortelę, galite išsaugoti vaizdo įrašus iki 16 dienų atgal. Jei norite, jūsų įrašai gali būti perkelti į debesį, kad galėtumėte juos bet kada pasiekti iš savo telefono.

IMOU/IPC-GK2DP-5C0W/5

Dvipusis garsas

Rex 2D yra ne tik vaizdo įrašas! Kamera aprūpinta mikrofonu ir garsiakalbiu, todėl tiksliai fiksuoja garsą ir taip pat leidžia dvipusį ryšį. Toks sprendimas leis, pavyzdžiui, paskambinti į namus vakarienės arba atbaidyti galimą įsilaužėlį, suteikdamas ir patogumo, ir kontrolės.

IMOU/IPC-GK2DP-5C0W/4

Apgalvotas dizainas

Šis mažas fotoaparatas išsiskiria tvirtu dizainu. Jo darbo aplinka yra -10°C~+45°C, todėl puikiai veiks bet kurioje patalpoje. Jo privalumas – mažos energijos sąnaudos, todėl nereikia jaudintis dėl didesnių elektros sąskaitų. Kamera naudoja Wi-Fi ryšį ir veikia su iOS bei Android operacinėmis sistemomis, suteikdama platų suderinamumą ir laisvę renkantis aparatinę įrangą. Programėlėje kameros vaizdą galite bendrinti su kitais vartotojais, todėl visi namų ūkio nariai aiškiai mato, kas vyksta namuose. Be to, elegantiškas krištolinį rutulį primenantis dizainas bus įdomi jūsų namų puošmena.

IMOU/IPC-GK2DP-5C0W/8

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras