NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 4MP H.265

360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 4MP H.265
Nauja
360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 4MP H.265
68.18€
Be mokesčių: 68.18€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: IMOU
  • Modelis: IPC-A46LP-D

360° vidinė Wi-Fi kamera IMOU Rex 4MP H.265

IMOU Rex kamera pasižymi kompaktišku dizainu ir realiuoju laiku įrašo aiškius 4MP QHD vaizdus. Be to, jis siūlo platų žiūrėjimo kampą – fiksuoja beveik kiekvieną kambario kampą. Jis automatiškai aptinka ir seka judančias figūras. Savo ruožtu specialus režimas uždengia objektyvą, kai esate patalpoje, kad apsaugotumėte jūsų privatumą.

IMOU/IPC-A46LP-D/1

Aukšta vaizdo kokybė

IMOU Rex fotoaparatas naudoja pažangų 4MP QHD vaizdo jutiklį, kuris paverčia aiškius ir ryškius vaizdus. Be to, išmanūs algoritmai užtikrina aukštą vaizdo kokybę net sutemus. Nakties režimu aptikimo diapazonas siekia 10 m.

IMOU/IPC-A46LP-D/5

2 filmuotos medžiagos išsaugojimo būdai

Išsaugokite įrašus „micro SD“ kortelėje arba IMOU debesyje. Kameroje yra lizdas micro SD kortelei, kurioje telpa max. 256 GB įrašų. Taip pat galite naudoti IMOU debesį, kad gautumėte pranešimus apie programinės įrangos naujinius ir filmuotą medžiagą.

IMOU/IPC-A46LP-D/4

Plataus kampo aptikimas ir objekto sekimas

Sumanus fotoaparato dizainas leidžia pasukti 355° horizontaliai ir 90° vertikaliai. Dėl to galite patekti į kiekvieną kambario kampelį ir pašalinti akląsias vietas. Be to, jis sumaniai aptinka ir seka judančius objektus ir žmones, taip pat neįprastus garsus, programėlėje pranešdamas apie tai, kad aptikus įsibrovėlį, įsijungs aliarmas ir įspėjamoji lemputė.

IMOU/IPC-A46LP-D/6

Dviejų krypčių garsas

IMOU Rex fotoaparatas turi integruotą mikrofoną ir garsiakalbį ir palaiko dvipusį garsą. Be to, jis siūlo aido panaikinimą, todėl garso kokybė yra geresnė. Dėl to galite bendrauti su savo šeima arba atbaidyti įsilaužėlį, net jei nesate namuose.

IMOU/IPC-A46LP-D/3

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras