NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P

IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
39.09€
Be mokesčių: 39.09€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: Blurams
  • Modelis: A21C

Blurams A21C belaidė lauko IP kamera

Belaidė lauko kamera Blurams A21C padės padidinti saugumą jūsų namuose. Jis užtikrina didelę 1080p vaizdo raišką ir leidžia gauti aiškius vaizdus net naktį. Jis išsiskiria IP65 atsparumu vandeniui, todėl galite nesijaudindami naudoti jį lauke. Jis išmaniai atpažįsta veidus ir, aptikęs ką nors aplink jūsų namus, nedelsdamas jums praneš. Įrenginys taip pat palaiko dviejų krypčių garsą ir yra suderinamas su balso asistentais, tokiais kaip „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“.

 

Aukšta vaizdo kokybė dieną ir naktį

Užtikrinkite aiškius, ryškius ir gausiai detalius vaizdus – naudojant „Bluram“ niekas nepabėgs jūsų dėmesio. A21C kamera fiksuoja aukštos kokybės 1080p vaizdo įrašą ir siūlo Starlight Night Vision, kuris automatiškai įsijungia esant prastam apšvietimui. Tai užtikrina, kad matysite kiekvieną smulkmeną – tiek dieną, tiek sutemus. Taip pat vertas dėmesio 129° platus kampas.

 

Būkite saugūs visada

Fotoaparatas išmaniai aptinka žmones – jei kas nors yra jūsų namuose ar sode, įrenginys iš karto apie tai praneš. A21C taip pat turi šviesos ir garso signalizaciją, kuri suskambės, jei bus nustatytas galimas įsibrovėlis. Tai leidžia dar geriau pasirūpinti savo saugumu! Kamera taip pat turi veido atpažinimo funkciją. Jei jis aptiks asmenį jūsų namuose, jis priskirs tam asmeniui vardą (jei iš anksto užprogramuotas).

 

2 krypčių garsas

Dabar galite patogiai susisiekti su svečiais arba parašyti žinutę kurjeriui. A21C kamera turi garsiakalbį ir mikrofoną, todėl palaiko 2 krypčių garsą. Taigi galite, pavyzdžiui, bet kuriuo metu susisiekti su namuose esančiais šeimos nariais. Paprašykite kurjerio palikti paketą prie durų kilimėlio arba liepkite vaikui nustoti žaisti sode ir grįžti vakarieniauti – su Blurams tampa dar lengviau!

 

Puikiai tinka lauke

Kamera A21C puikiai veiks tiek patalpoje, tiek lauke – jos negąsdins net itin sunkios oro sąlygos. Įrenginys išsiskiria IP65 atsparumu vandeniui – lietus, sniegas, saulė ar vėjas jam nekelia didesnės grėsmės. Taip pat gaminį labai lengva montuoti. Dabar galite lengvai pasirūpinti saugumu savo namuose!

 

Patogus medžiagų saugojimas

Jūsų kamera įrašė svarbią medžiagą, kurios jums gali prireikti? Nesijaudinkite, kad jį prarasite! Įrenginys leidžia įrašyti vaizdo įrašą į „microSD“ kortelę (nepridedama), kurios maksimali talpa yra 128 GB. Taigi galite pasirūpinti visų reikalingų failų saugojimu. Be to, kartu su kamera gausite vieno mėnesio nemokamą prieigą prie debesies (su galimybe pratęsti už papildomą mokestį).

 

Lengvas valdymas

Mėgaukitės paprastu ir patogiu kameros valdymu. Tereikia įdiegti „Blurams“ programėlę, kuri yra prieinama tiek išmaniesiems telefonams, tiek kompiuteriams. Su ja galite ne tik patikrinti peržiūrą iš A21C, bet ir, pavyzdžiui, keisti nustatymus bei pasinaudoti 2 krypčių garso teikiamomis galimybėmis. Įrenginys taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ išmaniaisiais asistentais. Taigi galite valdyti jį balsu. Tiesiog pasakykite keletą žodžių, kad būtų parodytas jūsų sodo vaizdas!

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras