NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP kamera Blurams S21C WiFi 2K

IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
Teirautis
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
IP kamera Blurams S21C WiFi 2K
3.63€
Be mokesčių: 3.63€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Blurams
  • Modelis: S21C

Blurams S21C lauko IP kamera

Ar norite padidinti savo namų saugumo lygį? Rinkitės Blurams S21C kamerą, kuri užtikrina didelės raiškos 2K vaizdo ir spalvų stebėjimą naktį. Jis turi dvigubą objektyvą, palaiko iki 9 kartų skaitmeninį priartinimą ir sukasi 320°, kad galėtų sekti judėjimą. Be to, kai įrenginys aptiks įsibrovėlį, jis iš karto apie tai praneš per programėlę. Kamera taip pat išsiskiria IP66 atsparumu vandeniui. Jis taip pat suderinamas su „Google Assistant“, „Amazon Alexa“, „Siri“ ir IFTTT.

 

Aukšta vaizdo kokybė dieną ir naktį

Neleisk, kad jokia smulkmena tave pabėgtų. Kamera turi dvigubą objektyvą ir gali pateikti aukštos kokybės 2K vaizdus. Jame taip pat yra 4 įmontuoti IR šviesos diodai, kad būtų galima užfiksuoti spalvotą vaizdo įrašą naktį. Taip pat galimas iki 9 kartų skaitmeninis priartinimas. Be to, kamera sukasi 320° horizontaliai ir 110° vertikaliai. Tai reiškia, kad jis leidžia aprėpti didesnį plotą – dabar niekas svarbaus neaplenks jūsų dėmesio.

 

Saugumo sumetimais

Kamera protingai aptinka judesį ir garsą. Tai reiškia, kad jei kas nors pasirodys jūsų namuose ar sode, įrenginys nedelsdamas atsiųs jums atitinkamą pranešimą. Taip pat galite nuotoliniu būdu įjungti sireną arba šviesos signalą, kad atbaidytumėte galimą įsibrovėlį ir įspėtumėte savo namų narius. Tai padės geriau pasirūpinti savo saugumu! S21C taip pat įgalina automatinį judesio sekimą – jei jūsų namuose bus rastas nepageidaujamas asmuo, jis užfiksuos vertingus įrodymus, kurių jums gali prireikti vėliau.

 

Vaizdo įrašų saugykla be rūpesčių

Ar jūsų kamera užfiksavo ką nors svarbaus ir nenorite prarasti filmuotos medžiagos? Neturite pagrindo nerimauti – kartu su įrenginiu gausite mėnesį nemokamą prieigą prie debesies, o praėjus šiam laikotarpiui galėsite įsigyti papildomą „Standard“ arba „Premium“ planą. Failus taip pat galite saugoti vietoje, „microSD“ kortelėje, kurios maksimali talpa yra 128 GB (nepridedama).

 

Rafinuotas dizainas

Kamera Blurams S21C puikiai veiks tiek patalpoje, tiek lauke. Jis išsiskiria IP66 atsparumo vandeniui įvertinimu, todėl jo neišgąsdins net itin atšiaurios oro sąlygos. Lietus, vėjas, sniegas, karštis – beveik niekas jam nekelia didelės grėsmės. Taip pat dėmesio vertas sklandus įrenginio montavimas. Jį galite prijungti per "Wi-Fi" arba per Ethernet kabelį.

 

2 krypčių garsas

S21C ne tik padės jums padidinti saugumą namuose, bet ir bendrauti su svečiais ar kitais šeimos nariais. Kamera turi įmontuotą garsiakalbį ir mikrofoną, todėl palaiko 2 krypčių garsą. Tad jos pagalba galėsite patogiai pasikviesti vaiką iš sodo vakarienės, pasveikinti į gimtadienį atvykusius draugus ar paprašyti kurjerio priešais duris padėti paketą.

 

Supaprastinta operacija

Mėgaukitės patogiu nuotoliniu kameros valdymu. Sklandų įrenginio valdymą įgalina Blurams programėlė, kurią galėsite naudoti išmaniajame telefone ar kompiuteryje. Tai suteikia lengvą prieigą prie svarbiausių S21C funkcijų ir leidžia efektyviai keisti nustatymus. Taip pat kamerą galima valdyti balsu – gaminys suderinamas su Google Assistant, Amazon Alexa ir Siri. Pavyzdžiui, naudodami tik tinkamą komandą, galite pamatyti sodo peržiūrą!

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Reolink Modelis: E1 Outdoor
Prekės informacijaPuikus sprendimas aplinkos saugojimui ir stebėjimui! Ypač lengvai prijungiama ir konfigūruojama, valdoma per specialią Reolink progr..
127.25€
Be mokesčių:127.25€
Į krepšelį
Gamintojas: Reolink Modelis: RLC-823A
Prekės informacijaPuikus sprendimas aplinkos saugojimui ir stebėjimui! 8MP Ultra HD raiškos, valdoma kamera, turinti automatinio objekto sekimo funkci..
272.72€
Be mokesčių:272.72€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: P2-TY
IP kamera Laxihub P2-TY WiFi 1080p 360 ° Tuya Kamera užtikrina aiškų ir aiškų vaizdą su maksimalia 1080p raiška ir patobulinta naktinio matymo techno..
27.04€
Be mokesčių:27.04€
Į krepšelį
4MP valdoma WiFi IP vaizdo kamera Reolink Argus PT 2K Dual 4MP valdoma WiFi IP vaizdo kamera Reolink Argus PT 2K Dual
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus PT 2K Dual
Reolink Argus PT 2K Dual vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2,4 Ghz W..
136.35€
Be mokesčių:136.35€
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Go PT Plus
Norėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go PT Plus vaizdo kamerai tai nereikalinga, kamera puik..
272.72€
Be mokesčių:272.72€
Į krepšelį