NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya

IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub M4-TY WiFi 1080p Tuya
22.01€
Be mokesčių: 22.01€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Laxihub
  • Modelis: M4-TY
  • Prekės kodas: 31439

Laxihub M4-TY IP kamera Tuya

Pasirūpinkite saugumu savo namuose. Laxihub M4-TY kamera aptinka judesį ir garsą, siunčia įspėjimus ir suteikia puikios kokybės Full HD 1080p vaizdo įrašą. Ji palaiko dviejų krypčių garsą ir yra suderinama su Arenti ir Tuya Smart programėlėmis, taip pat su Google Assistant ir Amazon Alexa balso asistentais. Įrenginys taip pat padės apsaugoti jūsų privatumą. Jis taip pat įrašo 60 sekundžių vaizdo įrašus, kai aptinka judesį. Įrašytą filmuotą medžiagą galite išsaugoti iki 128 GB talpos „micro SD“ kortelėje arba „Amazon“ AWS debesyje – pirkdami kamerą taip pat gausite 3 mėnesių nemokamą bandomąją versiją.

 

Puiki vaizdo kokybė dieną ir naktį

Kamera leidžia efektyviai stebėti 24 valandas per parą. Ji siūlo puikią 1080p/25FPS vaizdo kokybę ir patobulintą naktinį matymą iki 10m atstumu. Tai reiškia, kad visada matysite, kas vyksta jūsų namuose – ne tik dieną, bet ir naktį. Prietaisas aprūpintas aukštos kokybės 115° plataus kampo objektyvu – taip pamatysite daugiau! Be to, kameros peržiūrą galite padidinti iki 2 kartų nesijaudindami dėl kokybės praradimo.

 

Efektyvus garso ir judesio aptikimas

Nedelsdami praneškite sau apie bet kokius nerimą keliančius įvykius jūsų namuose. Kai kamera aptiks neįprastą judesį ar garsą, ji atsiųs jums pranešimą į jūsų telefoną. Taip pat galite reguliuoti AI aptikimo jautrumą. Tokiu būdu jums nereikės jaudintis, kad įrenginys jus įspės, net jei jo veikimo zonoje pateks paukštis ar mažas gyvūnas.

 

Jūsų privatumo labui

Kai suaktyvinsite „Arenti Cloud“ paslaugą, jūsų duomenys bus saugiai saugomi „Amazon“ AWS debesyje. Kameros taip pat gali būti automatiškai išjungtos, kai naudojate tą patį Wi-Fi tinklą kaip ir jūsų telefonas. Tai reiškia, kad jie neveiks, kai būsite namuose. Taip pat galite bet kada išjungti įrenginį vienu spustelėjimu. Taip pat galite sudaryti M4-TY tvarkaraščius. Produktas taip pat palaiko „Geo-fencing“ privatumo režimą.

 

Integruoti mikrofonas ir garsiakalbis

Kameroje yra garsiakalbis ir mikrofonas. Ji palaiko 2 krypčių garsą ir užtikrina labai gerą garso kokybę, o tai reiškia, kad galite laisvai bendrauti su savo artimaisiais naudodami Arenti programėlę. Taigi galite lengvai pasikalbėti su vaiku ar partneriu, kai nesate namuose. Įrenginys taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, todėl galite jį valdyti balsu. Vos keliais žodžiais galite pamatyti kameros peržiūrą, tarkime, su „Chromecast“ susietu įrenginiu!

 

Patogus vaizdo įrašų saugojimas

Jei kamera aptinka judesį, ji gali įrašyti iki 60 sekundžių trukmės vaizdo įrašą – daug ilgiau nei dauguma rinkoje esančių kamerų. M4-TY taip pat siūlo nemokamą 3 mėnesių bandomąją debesies saugyklos paslaugą paskutines 72 valandas. Jei reikia, saugomą filmuotą medžiagą galite peržiūrėti bet kuriuo metu. Produktas taip pat suderinamas su micro SD FAT32 kortelėmis iki 128 GB – iš jų galite eksportuoti vaizdo įrašus MP4 formatu.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Laxihub Modelis: P2-TY
IP kamera Laxihub P2-TY WiFi 1080p 360 ° Tuya Kamera užtikrina aiškų ir aiškų vaizdą su maksimalia 1080p raiška ir patobulinta naktinio matymo techno..
26.71€
Be mokesčių:26.71€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: F1-TY
Laxihub F1-TY Lauko kamera su šviestuvu Užtikrinkite savo namų saugumą naudodami Laxihub. Laxihub F1-TY lauko IP kamera įrašo Full HD 1080P raiška, ka..
56.29€
Be mokesčių:56.29€
Į krepšelį
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: W1-TY
Laxihub W1-TY belaidė IP kamera Tuya Saugokite save ir savo šeimą. „Laxihub W1-TY“ belaidė IP kamera aptinka judesį ir fiksuoja aukščiausios kokybės v..
53.50€
Be mokesčių:53.50€
Teirautis
IP kamera Blurams A11C WiFi 2K su saulės krovikliu IP kamera Blurams A11C WiFi 2K su saulės krovikliu
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A11C
Blurams A11C belaidė lauko IP kamera su saulės kolektoriumiPasirūpinkite savo namų saugumu. „Blurams A11C“ belaidė lauko kamera siūlo didelės raiškos ..
62.73€
Be mokesčių:62.73€
Teirautis
IP kamera Blurams A11C WiFi 2K
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A11C
Blurams A11C belaidė lauko IP kameraPasirūpinkite savo namų saugumu. „Blurams A11C“ belaidė lauko kamera siūlo didelės raiškos 2K vaizdo įrašą ir leid..
42.27€
Be mokesčių:42.27€
Teirautis