NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya

IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
35.37€
Be mokesčių: 35.37€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Laxihub
  • Modelis: O1-TY
  • Prekės kodas: 31442

Laxihub O1-TY lauko IP kamera Tuya

Padidinkite saugumą savo namuose. Laxihub O1-TY lauko kamera užtikrina puikios kokybės 1080p vaizdo įrašą tiek dieną, tiek naktį. Jame yra tikslus judesio jutiklis ir palaikomas dviejų krypčių garsas. Ji išsiskiria savo IP65 atsparumu vandeniui, taip pat suderinamumu su Tuya Smart, Google Assistant ir Amazon Alexa. Ji palaiko iki 128 GB talpos „micro SD“ korteles. Įsigiję kamerą taip pat galite gauti 3 mėnesių nemokamą Arenti debesies įrašų saugyklos bandomąją versiją.

 

Puiki vaizdo kokybė dieną ir naktį

Kamera aprūpinta plačiakampiu objektyvu ir garantuoja aukštos kokybės 1080p vaizdo įrašą. Dėl to jūs gaunate švarius, aiškius įrašus ir galite bet kada stebėti, kas vyksta jūsų namuose. Prietaisas puikiai veikia ir naktį. Su patobulintu infraraudonųjų spindulių jutikliu ir naktinio matymo sistema užtikrina aiškų vaizdą iki 10 m atstumu.

 

Dvipusis audio

Integruotas labai jautrus mikrofonas ir triukšmą slopinantis garsiakalbis leidžia lengvai kalbėtis su šeimos nariais ar svečiais, net kai nesate namuose. Kamera palaiko 2 krypčių garsą. Ji taip pat suderinama su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, o tai reiškia, kad galite ją valdyti balso komandomis. Vos keliais žodžiais galite pamatyti, kas vyksta sode ar jūsų vaiko kambaryje, savo išmaniojo telefono ar kito įrenginio ekrane naudodami „Google Chromecast“ ar „Alexa“.

 

Judesio aptikimas

Pasirūpinkite saugumu savo namuose. Kameroje yra itin tikslus AI valdomas judesio jutiklis. Jei kas nors pateks į jo diapazoną, apie tai sužinosite iš karto – O1-TY iš karto atsiųs jums pranešimą į jūsų telefoną per „Arenti“ programėlę. Kai kamera aptinka judesį, ji taip pat gali automatiškai įrašyti 60 sekundžių vaizdo įrašą.

 

Daugiau galimybių su progreamėle

Įdiekite „Arenti“ programą ir gaukite dar daugiau galimybių. Naudodami ją galite, pavyzdžiui, pakeisti nustatymus arba peržiūrėti peržiūrą iš kameros. Taip pat galite bendrinti įrenginius su kitais naudotojais, pavyzdžiui, šeimos nariais ar draugais. Taip jie taip pat gali patikrinti, ar namuose nevyksta kas nors nerimą keliančio, ir prireikus greitai reaguoti.

 

Vaizdo įrašų galimybės

Patogiai saugokite išsaugotus įrašus. Kamera suderinama su FAT32 microSD atminties kortelėmis, kurių maksimali talpa yra 128 GB – iš jų galite eksportuoti vaizdo įrašus MP4 formatu. Gamintojas taip pat siūlo 3 mėnesių nemokamą bandomąją versiją naudoti „Arenti“ debesį, kuris veikia „Amazon“ AWS tarnyboje ir naudoja pažangią šifravimo technologiją, kad apsaugotų jūsų privatumą. Jei pasinaudosite šia galimybe, kamera išsaugos vaizdo įrašą debesyje 72 valandas.

 

Atspari besikeičiančioms oro sąlygoms

Kamerą be rūpesčių galite montuoti ne tik viduje, bet ir lauke. Prietaisas yra labai patvarus ir atsparus vandeniui iki IP65. Jis gali veikti nuo -20°C iki 50°C temperatūroje. Jis atsparus įvairioms oro sąlygoms. Lietus, sniegas, audra ar rūkas nekelia grėsmės įrenginiui. Įdiekite O1-TY savo sode ir įsitikinkite, kad be jūsų žinios šalia jūsų namų nebus nepageidaujamų žmonių.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
3MP WiFi IP vaizdo kamera su baterija Reolink Argus Eco V2
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus Eco
Reolink Argus Eco vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2,4 Ghz WiFi.Mon..
72.72€
Be mokesčių:72.72€
Teirautis
4G / 3G vaizdo kamera su baterija Reolink Go Plus
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Go Plus
Prekės informacijaNorėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go Plus vaizdo kamerai tai nereikalin..
199.99€
Be mokesčių:199.99€
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: E1 Pro V2
Reolink E1 Pro vaizdo kameros privalumai:E1 Pro kamera sukiojama horizontaliai 355°, vertikaliai 50° (tai galite atlikti ir nuotoliniu būdu ..
64.99€
Be mokesčių:64.99€
Į krepšelį
Gamintojas: Arenti Modelis: O2
Arenti O2 WiFi 3MP lauko IP kamera.Dabar galite būti ramūs, žinodami, kad jūsų namai yra nuolat saugomi. Arenti O2 lauko IP kamera įrašo aukšta 2K/3MP..
31.42€
Be mokesčių:31.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Arenti Modelis: OUTDOOR1
Arenti Outdoor1 WiFi 2K 5G lauko IP kameraIeškote naujausios įrangos, kuri leistų lengvai stebėti, kas vyksta šalia jūsų nuosavybės? Outdoor1 lauko ka..
47.44€
Be mokesčių:47.44€
Į krepšelį