NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya

IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
53.50€
Be mokesčių: 53.50€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Laxihub
  • Modelis: W1-TY

Laxihub W1-TY belaidė IP kamera Tuya

Saugokite save ir savo šeimą. „Laxihub W1-TY“ belaidė IP kamera aptinka judesį ir fiksuoja aukščiausios kokybės vaizdo įrašą, o galinga baterija užtikrina ilgą baterijos veikimo laiką. Jame yra skaitmeninis PIR judesio jutiklis ir išmanusis žmogaus judesio aptikimo algoritmas. Jis yra 100% belaidis, IP65 atsparus vandeniui ir suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant. Aiškus, dvipusis garsas leidžia laisvai bendrauti.

Išmanus judesio aptikimas

Kai aptinkamas judesys, „Laxihub W1-TY“ kamera pradės įrašinėti į „micro SD“ kortelę (iki 128 GB) arba į mokamą debesies saugyklą. Privalumas yra itin ilgas įrašymo laikas – 30 sekundžių. Aptikus judesį, programoje taip pat gausite pranešimą. Gamintojas leidžia 3 mėnesius nemokamai išbandyti „Arenti“ debesies saugyklą.

 

Klaidingų suveikimų filtras

Kameroje yra skaitmeninis PIR judesio jutiklis ir dirbtinio intelekto padedamas žmogaus judesio aptikimo algoritmas. Tai sumažina klaidingų pavojaus signalų skaičių, nes atskiriami maži gyvūnai ir žmonės.

 

Puikus matomumas bet kuriuo metu

„Laxihub W1-TY“ belaidė IP kamera įrašo vaizdo įrašą „Full HD“ 1080 p raiška, todėl įrašymas yra aiškus ir aiškus. 125° plataus kampo objektyvas padidina matymo lauką, o naktinis matomumas išplečiamas iki 10 m.

 

Tuya Smart ir Arenti

Laxihub kamera leidžia žiūrėti vaizdo įrašą realiu laiku per mobiliąją programėlę. Tai leidžia kontroliuoti situaciją net tada, kai esate toli nuo namų. Kamera suderinama su Arenti, taip pat su Tuya Smart, kuri siūlo daugybę galimybių. Taip yra todėl, kad jis leidžia sinchronizuoti kelis skirtingų prekių ženklų įrenginius, o palaikomų gamintojų skaičius nuolat auga.

 

Jokių laidų

Kamera yra visiškai belaidė – diegti ar peržiūrėti realiuoju laiku nereikia jokių laidų. W1-TY turi įmontuotą bateriją, todėl galite ją pritvirtinti bet kur, nesijaudindami dėl laidų. 6700 mAh įkraunama baterija veikia iki 3 mėnesių, naudojant 5-10 kartų per dieną.

 

Atsparumas oro sąlygoms

Laxihub W1-TY yra atspari vandeniui iki IP65. Be to, ji yra atspari vėjui ir šalčiui, todėl galite be rūpesčių montuoti lauke. Plug&play funkcija užtikrina greitą ir lengvą montavimą.

 

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Laxihub Modelis: P2-TY
IP kamera Laxihub P2-TY WiFi 1080p 360 ° Tuya Kamera užtikrina aiškų ir aiškų vaizdą su maksimalia 1080p raiška ir patobulinta naktinio matymo techno..
27.04€
Be mokesčių:27.04€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: F1-TY
Laxihub F1-TY Lauko kamera su šviestuvu Užtikrinkite savo namų saugumą naudodami Laxihub. Laxihub F1-TY lauko IP kamera įrašo Full HD 1080P raiška, ka..
57.49€
Be mokesčių:57.49€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: M4-TY
Laxihub M4-TY IP kamera Tuya Pasirūpinkite saugumu savo namuose. Laxihub M4-TY kamera aptinka judesį ir garsą, siunčia įspėjimus ir suteikia puikios k..
22.48€
Be mokesčių:22.48€
Į krepšelį
IP kamera Blurams A11C WiFi 2K su saulės krovikliu IP kamera Blurams A11C WiFi 2K su saulės krovikliu
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A11C
Blurams A11C belaidė lauko IP kamera su saulės kolektoriumiPasirūpinkite savo namų saugumu. „Blurams A11C“ belaidė lauko kamera siūlo didelės raiškos ..
62.73€
Be mokesčių:62.73€
Teirautis
IP kamera Blurams A11C WiFi 2K
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A11C
Blurams A11C belaidė lauko IP kameraPasirūpinkite savo namų saugumu. „Blurams A11C“ belaidė lauko kamera siūlo didelės raiškos 2K vaizdo įrašą ir leid..
42.27€
Be mokesčių:42.27€
Teirautis