NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP lauko kamera Arenti O2 WiFi 3MP

IP lauko kamera Arenti O2 WiFi 3MP
IP lauko kamera Arenti O2 WiFi 3MP
31.82€
Be mokesčių: 31.82€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Arenti
  • Modelis: O2
  • Prekės kodas: 52698

Arenti O2 WiFi 3MP lauko IP kamera.

Dabar galite būti ramūs, žinodami, kad jūsų namai yra nuolat saugomi. Arenti O2 lauko IP kamera įrašo aukšta 2K/3MP raiška, nepriklausomai nuo dienos ar nakties laiko. Jame yra įmontuotas išmanusis judesio jutiklis ir palaikomas dvipusis garsas. Turėdami IP65 įvertinimą, jums nereikia jaudintis, kad jį sugadinsite, o speciali programa ir balso asistentai palengvina naudojimą. Jis palaiko „microSD“ korteles iki 128 GB ir leidžia saugoti turinį debesyje.

Arenti/O2/8

Puiki kokybė bet kuriuo metu

Arenti fotoaparatas stebina fantastiška įrašymo kokybe. Su Ultra HD 2K/3MP kokybe jūsų vaizdo įrašai bus itin aiškūs ir švarūs, todėl galėsite greitai atpažinti žmones, transporto priemones ar gyvūnus, artėjančius prie jūsų nuosavybės. Dėl plataus 145° žiūrėjimo kampo niekas nepraleis jūsų dėmesio! O2 modelis taip pat fiksuoja vaizdo įrašą sutemus – įmontuoti IR šviesos diodai leidžia filmuoti naktį iki 10 m atstumu, o tai suteikia saugumo jausmą visą parą.

Arenti/O2/9

Sumanus judesio ir garso aptikimas

Apsaugokite savo namus nuo pavojų. O2 kamera turi įmontuotą išmanų judesio ir garso jutiklį, kuris leis namuose jaustis dar saugiau. Kai fotoaparatas aptiks garsą ar judesį savo matymo lauke, į savo telefoną gausite momentinį pranešimą, kad galėtumėte sužinoti, kas vyksta aplink jūsų namus.

Arenti/O2/2

Dvipusis garsas

Kameroje yra aukštos kokybės mikrofonas ir garsiakalbis, ji palaiko dviejų krypčių garsą, todėl galite tiesiogiai kalbėtis su žmonėmis, esančiais fotoaparato diapazone. Nesvarbu, ar norite duoti nurodymus kurjeriui, pasikalbėti su svečiais prie durų ar įspėti įsibrovėlį – dabar galite laisvai kalbėtis su jais realiu laiku, net jei nesate namuose!

Arenti/O2/5

Papildoma įranga

Norite gauti daugiau galimybes? Atsisiųskite specialią „Arenti“ programą! Jį galite rasti ir „Google Play“ parduotuvėje, ir „App Store“. Tai suteiks jums prieigą prie tiesioginės vaizdo peržiūros. Programėlė leidžia fotografuoti, įrašyti 60 sekundžių vaizdo įrašus, skambinti į abi puses ar keisti nustatymus. Taip pat galima bendrinti fotoaparatą su kitais vartotojais, pavyzdžiui, šeimos nariais ar draugais. Kamera taip pat palaiko „Google Assistant“ ir „Amazon Alexa“, todėl galite valdyti ją balsu.

Arenti/O2/4

Atsparus ekstremalioms sąlygoms

Nerimaujate dėl fotoaparato sugadinimo per pūgas ar smarkias liūtis? Nebūk! Tvirtas fotoaparato dizainas garantuoja patikimumą bet kokioje situacijoje. Dėl IP65 apsaugos laipsnio įrenginys atsparus įvairioms oro sąlygoms. Jo negąsdina karštos vasaros dienos ar šalti žiemos rytai – gali veikti nuo -20°C iki 50°C temperatūroje. Be to, jo įdiegimas jums nesukels problemų.

Arenti/O2/11

Įvairios medžiagos saugojimo parinktys

Arenti kamera suteikia visišką lankstumą saugoti įrašytas medžiagas. Įrenginys palaiko iki 128 GB talpos „microSD“ atminties korteles (į komplektą neįeina). Nerimaujate dėl svarbių įrašų praradimo? Pasinaudokite debesiu, kad saugiai saugotumėte savo įrašus ir pasiektumėte juos bet kuriuo metu. Kamera taip pat suderinama su NVR (tinklo vaizdo įrašymo įrenginiu).

Arenti/O2/10

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Reolink Modelis: E1
WiFi vaizdo kamera naudojimui viduje (be baterijos, jungiama į elektros lizdą); Valdoma ir konfigūruojama pilnai per programėlę! Itin paprastas p..
45.45€
Be mokesčių:45.45€
Į krepšelį
3MP WiFi IP vaizdo kamera su baterija Reolink Argus Eco V2
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus Eco
Reolink Argus Eco vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2,4 Ghz WiFi.Mon..
72.72€
Be mokesčių:72.72€
Teirautis
4G / 3G vaizdo kamera su baterija Reolink Go Plus
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Go Plus
Prekės informacijaNorėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go Plus vaizdo kamerai tai nereikalin..
199.99€
Be mokesčių:199.99€
Teirautis
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: O1-TY
Laxihub O1-TY lauko IP kamera Tuya Padidinkite saugumą savo namuose. Laxihub O1-TY lauko kamera užtikrina puikios kokybės 1080p vaizdo įrašą tiek dien..
35.37€
Be mokesčių:35.37€
Teirautis
Gamintojas: Arenti Modelis: OUTDOOR1
Arenti Outdoor1 WiFi 2K 5G lauko IP kameraIeškote naujausios įrangos, kuri leistų lengvai stebėti, kas vyksta šalia jūsų nuosavybės? Outdoor1 lauko ka..
50.45€
Be mokesčių:50.45€
Į krepšelį