NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP lauko kamera Arenti Outdoor1 2K 5G

IP lauko kamera Arenti Outdoor1 2K 5G
IP lauko kamera Arenti Outdoor1 2K 5G
43.48€
Be mokesčių: 43.48€
  • Prieinamumas: Pristatymas 3-7 darbo dienos
  • Gamintojas: Arenti
  • Modelis: OUTDOOR1
  • Prekės kodas: 48050

Arenti Outdoor1 WiFi 2K 5G lauko IP kamera

Ieškote naujausios įrangos, kuri leistų lengvai stebėti, kas vyksta šalia jūsų nuosavybės? Outdoor1 lauko kamera – tai Ultra HD kokybės vaizdus fiksuojantis įrenginys, aprūpintas išmaniuoju judesio jutikliu, puikiai veikiantis naktį ir leidžiantis įrašyti aiškius vaizdus į atminties kortelę ar debesį. Jis palaiko dvipusį garsą, veikia su iOS ir Android bei veikia belaidžiu būdu. Visa tai leis greitai apžiūrėti namų aplinką ir pagaliau jaustis visiškai saugiai. Kameros atsparumas vandeniui yra IP65. „Arenti“ yra „Red Dot Award 2021“ – prestižinio dizaino apdovanojimo – laimėtojas.

Arenti/OUTDOOR1/1

Aiškus vaizdas bet kuriuo metu

Kamera teikia Ultra HD vaizdo įrašą, o tai reiškia, kad matysite aiškiai ir išsamiai viską, kas vyksta šalia jūsų namų jūsų telefone. Šis sprendimas leis greitai atpažinti jūsų valdoje esančius žmones ar augintinius. Negana to, prietaisas puikiai veikia naktį – naudoja infraraudonųjų spindulių, todėl garantuoja efektyvų stebėjimą net ir didžiausioje tamsoje. Kai naktį aptinkamas judesys, prietaisas persijungia į visų spalvų režimą, todėl, nepaisant sąlygų, gaunami geriausios kokybės vaizdai. Su Arenti galite ramiai miegoti!

„Arenti/OUTDOOR1/9“/

Išmanusis judesio jutiklis

Įrenginys visą parą naudoja judesio detektorių. Tai leidžia kamerai automatiškai aptikti judesį kameros aprėpties lauke. Šis sprendimas sumažina įrašomos medžiagos kiekį, taip sutaupant vietos kortelėje ir debesyje. Įrašas bus kuriamas tik tada, kai kas nors atsitiks šalia fotoaparato, todėl greitai pasieksite jus dominančią filmuotą medžiagą. Negana to, įrenginys leidžia patiems reguliuoti judesio jutiklio diapazoną – jūs nusprendžiate, kokia sritis jums svarbi .

Arenti/OUTDOOR1/3

Veikia su populiariomis sistemomis

Outdoor 1 kamera veikia 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių juostose ir yra suderinama su iOS bei Android, o tai reiškia, kad galite lengvai ją prijungti daugeliui mobiliųjų įrenginių. Jis palaiko „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjus, todėl galite lengvai valdyti jį naudodami paprastą balso komandą. Įrenginys įrašus įrašo į SD kortelę (iki 256 GB) arba į debesį – pasirinkite, kur norite saugoti filmuotą medžiagą.

Arenti/OUTDOOR1/5

Greitas abipusis ryšys

Arenti siūlo patogų sprendimą – dvipusio garso palaikymą. Jūs ne tik pamatysite, bet ir išgirsite viską, kas vyksta fotoaparato diapazone. Be to, jūs lengvai ištransliuosite pranešimą stebimoje zonoje esančiam asmeniui. Paprašykite kurjerio palikti paketą ant laiptų arba pakviesti vaikus vakarienės neišeinant iš namų.

Arenti/OUTDOOR1/6

Belaidis veikimas

Galite lengvai pastatyti fotoaparatą bet kur – įdiegimas tikrai nesukels problemų. Jis veikia belaidžiu ryšiu, todėl fotoaparato vaizdą galite pasiekti net nebūdami namuose. Be to, apsaugos laipsnis yra IP65. Fotoaparatas atsparus aukštai ir žemai temperatūrai, nebijo lietaus, sniego ar vėjo. Nepriklausomai nuo sąlygų, galite stebėti savo turtą neišlipę iš šiltos lovos!

Arenti/OUTDOOR1/2

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Reolink Modelis: E1
WiFi vaizdo kamera naudojimui viduje (be baterijos, jungiama į elektros lizdą); Valdoma ir konfigūruojama pilnai per programėlę! Itin paprastas p..
45.45€
Be mokesčių:45.45€
Į krepšelį
3MP WiFi IP vaizdo kamera su baterija Reolink Argus Eco V2
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus Eco
Reolink Argus Eco vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2,4 Ghz WiFi.Mon..
72.72€
Be mokesčių:72.72€
Teirautis
4G / 3G vaizdo kamera su baterija Reolink Go Plus
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Go Plus
Prekės informacijaNorėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go Plus vaizdo kamerai tai nereikalin..
199.99€
Be mokesčių:199.99€
Teirautis
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: O1-TY
Laxihub O1-TY lauko IP kamera Tuya Padidinkite saugumą savo namuose. Laxihub O1-TY lauko kamera užtikrina puikios kokybės 1080p vaizdo įrašą tiek dien..
35.37€
Be mokesčių:35.37€
Teirautis
IP lauko kamera Arenti O2 WiFi 3MP
Teirautis
Gamintojas: Arenti Modelis: O2
Arenti O2 WiFi 3MP lauko IP kamera.Dabar galite būti ramūs, žinodami, kad jūsų namai yra nuolat saugomi. Arenti O2 lauko IP kamera įrašo aukšta 2K/3MP..
31.82€
Be mokesčių:31.82€
Teirautis