NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP lauko kamera Arenti Power1 2K

IP lauko kamera Arenti Power1 2K
Teirautis
IP lauko kamera Arenti Power1 2K
56.50€
Be mokesčių: 56.50€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Arenti
  • Modelis: POWER1
  • Prekės kodas: 48052

Arenti Power1 WiFi 2K lauko IP kamera

Stebėkite savo ir šeimos saugumą. Lauko IP kamera Arenti Power1 fiksuoja aukštos kokybės vaizdus, o pasitelkdama dirbtinį intelektą aptinka žmogaus judėjimą. Jame yra galinga baterija, kuri leidžia belaidžiu būdu veikti iki 6 mėnesių. Jis turi IP65 reitingą ir yra atsparus visoms oro sąlygoms. Jis palaiko „Android“ ir „iOS“ bei veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Be to, fotoaparatas palaiko dvipusį garsą, todėl galite stebėti kieme žaidžiančius vaikus ir palaikyti ryšį su jais!

Arenti/POWER1/5

Aptinka žmogaus judėjimą

Kameroje yra išmanusis jutiklis, kuris, kai aptinka žmogaus judesį, automatiškai pradeda įrašinėti ir išsaugo filmuotą medžiagą SD kortelėje (iki 256 GB) arba debesyje. Be to, jei kamera įrašys judesį, jums bus pranešta per programėlę. Be to, aptikus judesį, fotoaparatas automatiškai įjungia prožektorius ir apšviečia erdvę 10 metrų spinduliu.

Arenti/POWER1/7

Puiki vaizdo kokybė nepriklausomai nuo paros laiko

Arenti Power1 yra fotoaparatas, fiksuojantis 3MP 2K raiškos vaizdus . Be to, fotoaparatas naudoja 2 naktinio matymo režimus – spalvotą ir infraraudonųjų spindulių, kurių atstumas siekia iki 10 metrų. Tai reiškia, kad įrašytas vaizdas yra aiškus ir ryškus, nepaisant to, kuriuo paros metu jis buvo įrašytas.

Arenti/POWER1/4

Daugiau galimybių su programa

Skirta programa leidžia leisti vaizdo įrašą realiuoju laiku. Naudodamiesi programėle taip pat galite stebėti situaciją nuotoliniu būdu, net kai esate toli nuo namų. Programa veikia su Android ir iOS, todėl galite lengvai prisijungti prie fotoaparato naudodami bet kurį telefoną.

Arenti/POWER1/3

Galingas veikimas be nereikalingų laidų

Power 1 naudoja net 9600 mAh talpos bateriją. Vienu įkrovimu fotoaparatas veiks iki 6 mėnesių. Jo montavimas nereikalauja papildomų laidų, o tai reiškia, kad jį galite pastatyti bet kur. Kameros tvirtinimas yra magnetinis ir leidžia reguliuoti jo kampą.

Arenti/POWER1/2

Patikimas visomis oro sąlygomis

Gaminys išsiskiria tvirta metaline konstrukcija, o jo apsaugos laipsnis yra IP65, o tai reiškia, kad fotoaparatas gali atlaikyti bet kokias oro sąlygas. Jis yra atsparus vandeniui ir gali veikti nuo -20°C iki 50°C temperatūroje. Be baimės įdiekite jį lauke ir turėkite įtakos savo namų saugumui.

Arenti/POWER1/10

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: O1-TY
Laxihub O1-TY lauko IP kamera Tuya Padidinkite saugumą savo namuose. Laxihub O1-TY lauko kamera užtikrina puikios kokybės 1080p vaizdo įrašą tiek dien..
35.37€
Be mokesčių:35.37€
Teirautis
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: W1-TY
Laxihub W1-TY belaidė IP kamera Tuya Saugokite save ir savo šeimą. „Laxihub W1-TY“ belaidė IP kamera aptinka judesį ir fiksuoja aukščiausios kokybės v..
53.50€
Be mokesčių:53.50€
Teirautis
IP lauko kamera Arenti O2 WiFi 3MP
Teirautis
Gamintojas: Arenti Modelis: O2
Arenti O2 WiFi 3MP lauko IP kamera.Dabar galite būti ramūs, žinodami, kad jūsų namai yra nuolat saugomi. Arenti O2 lauko IP kamera įrašo aukšta 2K/3MP..
31.82€
Be mokesčių:31.82€
Teirautis
Gamintojas: Arenti Modelis: OUTDOOR1
Arenti Outdoor1 WiFi 2K 5G lauko IP kameraIeškote naujausios įrangos, kuri leistų lengvai stebėti, kas vyksta šalia jūsų nuosavybės? Outdoor1 lauko ka..
43.48€
Be mokesčių:43.48€
Į krepšelį
IP vidinė kamera Arenti Indoor1 2K 5G
Teirautis
Gamintojas: Arenti Modelis: INDOOR1
Arenti Indoor1 WiFi 2K 5G IP kameraKaip paprastai pasirūpinti saugumu namuose? Įdiekite jame patalpų kamerą! Arenti Indoor 1 – tai įrenginys, garantuo..
21.36€
Be mokesčių:21.36€
Teirautis