NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

IP vidinė kamera Arenti Indoor1 2K 5G

IP vidinė kamera Arenti Indoor1 2K 5G
Teirautis
IP vidinė kamera Arenti Indoor1 2K 5G
21.36€
Be mokesčių: 21.36€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Arenti
  • Modelis: INDOOR1

Arenti Indoor1 WiFi 2K 5G IP kamera

Kaip paprastai pasirūpinti saugumu namuose? Įdiekite jame patalpų kamerą! Arenti Indoor 1 – tai įrenginys, garantuojantis Ultra HD kokybės vaizdus! Kamera turi judesio ir triukšmo detektorių, leidžia perduoti garsą dviem kryptimis ir palaiko Android bei iOS. Šios funkcijos garantuoja visišką kontrolę, kas vyksta jūsų bute, net kai jūsų nėra. Tiesiog pažvelkite į telefono ekraną, kad įsitikintumėte, jog jūsų namai yra saugūs. Prekės ženklas „Arenti“ yra 2021 m. dizaino apdovanojimo „Red Dot Award“ laureatas. „Indoor 1“ išsiskiria sumaniu dizainu, leidžiančiu išdėstyti fotoaparatą taip, kaip norite, ir nukreipti jį į jus dominančią sritį. Nustatykite jį taip, kaip jums patinka, ir pagaliau būkite ramūs!

Arenti/INDOOR1/4

Pažangus judesio ir triukšmo jutiklis

Indoor 1 kameroje yra judesio ir triukšmo jutikliai, kurie yra išmaniosios sistemos, skirtos aptikti nepageidaujamus įvykius, dalis. Kai fotoaparatas aptinka žmogaus judėjimą arba įrašo triukšmą, jis automatiškai pradeda įrašyti trumpą 180 sekundžių filmuotą medžiagą, kurią vėliau galite rasti SD kortelėje arba debesyje. Be to, programėlė iš karto praneš apie įvykį. Tai padės greitai sugauti nepageidaujamas situacijas ir net joms užkirsti kelią!

Arenti/INDOOR1/9

Ultra HD vaizdo kokybė

Įrenginyje yra 100° žiūrėjimo kampo objektyvas. Tai suteikia krištolo skaidrumo Ultra HD kokybės vaizdus. Tai padės geriau suprasti, kas vyksta jūsų namuose, ir lengvai atpažinsite asmenį ar gyvūną, esantį fotoaparato diapazone. Įranga taip pat naudoja infraraudonuosius spindulius, o tai reiškia, kad garantuoja puikų matomumą ir naktį, iki 10 metrų atstumu. Nepriklausomai nuo paros laiko, matysite kiekvieną detalę, kas vyksta fotoaparato diapazone.

Arenti/INDOOR1/6

Pasirinkite geriausią nustatymą

Jūs nuspręsite, kuri sritis jums yra svarbiausia . Kamera veikia belaidžiu ryšiu, todėl galite lengvai ją įdiegti bet kur.Įrenginys palaiko tinkintą judesio aptikimo srities nustatymą, o tai reiškia, kad galite tiksliai sureguliuoti fotoaparato matymo lauką, kuriame jis turėtų aptikti judesį, taip padidinant stebėjimo efektyvumą. Naudodami „Arenti“ įgysite pasitikėjimo, kad jūsų namai yra saugūs.

Arenti/INDOOR1/1

Dvipusis ryšys

Indoor 1 leidžia palaikyti dvipusį garsą, o tai reiškia, kad jūs ne tik išgirsti, kas vyksta įrenginio diapazone, bet ir tiesiogiai kreiptis į asmenį patalpoje, kurioje yra kamera. Toks sprendimas leis, pavyzdžiui, nepakeliant balso pakviesti vaikus vakarienės ar išgąsdinti galimą įsilaužėlį. Nesvarbu, kur esate, valdykite, kas vyksta bute!

Arenti/INDOOR1/7

Visa informacija jūsų telefone

Arenti Indoor1 IP kamera yra aparatinė įranga, kuri veikia su iOS ir Android, o tai reiškia, kad naudodamiesi telefonu galite realiu laiku stebėti situaciją kameros diapazone. Kamera suderinama su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, todėl ją valdysite ir balsu. Programėlė jums praneš, kai fotoaparatas aptiks judesį ar triukšmą. Turite blogą nuojautą? Tiesiog greitai žvilgtelėkite į telefoną, kad įsitikintumėte, jog jūsų namai yra saugūs ir atgausite ramybę.

Arenti/INDOOR1/3

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Laxihub Modelis: P2-TY
IP kamera Laxihub P2-TY WiFi 1080p 360 ° Tuya Kamera užtikrina aiškų ir aiškų vaizdą su maksimalia 1080p raiška ir patobulinta naktinio matymo techno..
27.04€
Be mokesčių:27.04€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: F1-TY
Laxihub F1-TY Lauko kamera su šviestuvu Užtikrinkite savo namų saugumą naudodami Laxihub. Laxihub F1-TY lauko IP kamera įrašo Full HD 1080P raiška, ka..
57.49€
Be mokesčių:57.49€
Į krepšelį
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: W1-TY
Laxihub W1-TY belaidė IP kamera Tuya Saugokite save ir savo šeimą. „Laxihub W1-TY“ belaidė IP kamera aptinka judesį ir fiksuoja aukščiausios kokybės v..
53.50€
Be mokesčių:53.50€
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: M4-TY
Laxihub M4-TY IP kamera Tuya Pasirūpinkite saugumu savo namuose. Laxihub M4-TY kamera aptinka judesį ir garsą, siunčia įspėjimus ir suteikia puikios k..
22.48€
Be mokesčių:22.48€
Į krepšelį
IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P IP kamera Blurams A21C WiFi 1080P
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A21C
Blurams A21C belaidė lauko IP kameraBelaidė lauko kamera Blurams A21C padės padidinti saugumą jūsų namuose. Jis užtikrina didelę 1080p vaizdo raišką i..
39.09€
Be mokesčių:39.09€
Teirautis