NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Komutatorius Dahua LR2110-8ET-120

Komutatorius Dahua LR2110-8ET-120
Komutatorius Dahua LR2110-8ET-120
327.80€
Be mokesčių: 327.80€
  • Prieinamumas: Sandelyje
  • Gamintojas: Dahua
  • Modelis: LR2110-8ET-120
  • Prekės kodas: KSLR2110-8ET
  • Industrinis 8 PoE prievadų komutatorius;
  • Base T 1*10/100/1000; Base-T (PoE) 8*10/100;
  • MAC adresų sarašas 8K;
  • Palaiko IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standartus;
  • Padidintas temperatūrinis diapazonas;
  • Vienas prievadas 1000 Base-X.


Technical Specification

Model

DH-LR2110-8ET-120

Ethernet Port

1*1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T

8*10/100 Base-T(PoE power supply)

PoE Power Consumption

Port1,5≤60W, Port2,3,4,6,7,8≤30W, Total≤120W

PoE Protocol

IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE

Switching Capacity

8.8Gbps

Packet Forwarding Rate

4.17Mpps

Packet Buffer Memory

2.75Mb

MAC Table Size

8K

Flow Control

Enable by default

Application Humidity

10%~90%

Power

DC48~57V power adapter

Lightning Protection

Common Mode 4KV

Differential Mode 2KV

Working Temperature

﹣30°C~65°C

Weight

0.59kg

Dimension(W×D×H)

150mm×100mm×42mm

Transmission Performance:

Cable (m)

Bandwidth (Mbps)

PoE Load Capacity (W)

Hi-PoE Load Capacity (W)

Working Mode

100

100

25.5

53

IEEE/E100

200

100

25.5

33

E100

300

100

19

19

E100

400

10

17

17

E10

500

10

13

13

E10

800

10

7

7

E10

ePoE switch power supply voltage 48V

CAT5E/CAT6, max. DC resistance < 10Ω/100m

Cable (m)

Bandwidth (Mbps)

PoE Load Capacity (W)

Hi-PoE Load Capacity (W)

Working Mode

100

100

25.5

53

IEEE/E100

200

100

25.5

47

E100

300

100

25.5

32

E100

400

10

23

26

E10

500

10

20

20

E10

800

10

13

13

E10

ePoE switch power supply voltage 53V

CAT5E/CAT6, max. DC resistance < 10Ω/100m

Accessories

SFP Module

Description

PFT3950

1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode

PFT3960

1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode

PFT3970

1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

EoC (Ethernet over Coax)

Description

LR1002

1*10/100 Mbps Base-TX + 1*BNC

RG59 coaxial cable:

400m/100Mbps, 1000m/10Mbps

LED Indicator

Working Mode

LED Indicator

IEEE mode

Normally on

E100

On for 3 seconds, off for 1 second

E10

On for 1 second, off for 1 second

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Komutatorius Dahua PFS3106-4ET-60
Teirautis
Gamintojas: Dahua Modelis: PFS3106-4ET-60
4 PoE prievadų komutatorius; Base T 1*10/100/1000; Base-T (PoE) 4*10/100; MAC adresų sarašas 8K; Palaiko IEEE802.3af, IEEE802.3at standartus..
129.80€
Be mokesčių:129.80€
Teirautis
Gamintojas: Dahua Modelis: PFS3110-8ET-96
8 PoE prievadų 10/100Mbps komutatorius; MAC adresų sarašas 8K; Palaiko IEEE802.3af, IEEE802.3at standartus; 1-2 prievadai palaiko Hi-PoE 60W maitinimą..
154.00€
Be mokesčių:154.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Dahua Modelis: PFS3006-4ET-60
4 prievadų PoE 10/100Mbps komutatorius +2 10/100Mbps; MAC adresų sarašas 2K; Palaiko IEEE802.3, IEEE802.3u and IEEE802.3X standartus; Palaiko IEEE802,..
82.50€
Be mokesčių:82.50€
Į krepšelį
Komutatorius Dahua PFS3008-8GT
Teirautis
Gamintojas: Dahua Modelis: PFS3008-8GT
8 portų Ethernet komutatorius; Antrojo lygmens nevaldomas komutatorius; Geras šilumos išsklaidymas. ..
25.30€
Be mokesčių:25.30€
Teirautis
Gamintojas: Dahua Modelis: TAM01GT01GT-75
PoE maitinimo šaltinis (High PoE Midspan) Galimybė per PoE pajungti "High PoE" 75W valdomą kamerą; Indikatoriai: maitinimas iš tinklo (Power), PoE mai..
88.00€
Be mokesčių:88.00€
Į krepšelį