NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Komutatorius WI-Tek Wi-SF128GF

Komutatorius WI-Tek Wi-SF128GF
Teirautis
Komutatorius WI-Tek Wi-SF128GF
107.93€
Be mokesčių: 107.93€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: WI-Tek
  • Modelis: Wi-SF128GF
  • 24FE+4 Gigabit Combo SFP komutatorius
  • 12.8Gbps
  • Green Ethernet technologija išsaugo iki 82% energijos


Sąsajos

2410/100Mbps RJ45 Ports

4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports

4 SFP Fiber

(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

Tinklas

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)

1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)

Ventiliatorius

Fanless

Keitimosi pajėgumas

12.8G

Duomenų perdavimo sparta

9.36Mpps

Mac adresų lentelė

8K

Paketo buferio atmintis

1.5Mb

Jumbo rėmas

15000 Bytes

Jungties VLAN

YES

Išmatavimai

Product Size:

440mm* 180mm*44mm(L*W*H)

Sertifikatai

CE, FCC, RoHS

Pakuotėje

Gigabit Switch

Electric Line

Guide Book/Warranty Card

Aplinka

Working Temperature:

0℃~40℃

Storage temperature :

-40℃~70℃

Working Humidity :

10%~90% RH

non-condensing

Storage Humidity:

5%~90% RH non-condensing

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha