NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Komutatorius Wi-Tek WI-SG105

Komutatorius Wi-Tek WI-SG105
Teirautis
Komutatorius Wi-Tek WI-SG105
16.28€
Be mokesčių: 16.28€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: WI-Tek
  • Modelis: WI-SG105
  • 5GE Full Gigabit komutatorius
  • 5 x 10/100/1000Mbps RJ45 jungtys
  • Green Ethernet technologija sumažina energijos suvartojimą iki 82% 
  • Plug and play, nereikalauja konfigūracijos


Sąsaja

5 10/100/1000Mbps RJ45 Ports

(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)

Tinklas

10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)

1000BASE-X: MMF, SMF 1000Base-L X:62.5μm/50μm MM(2m~550m) or 10μm SMF(2m~5000m)

Ventiliatorius

Fanless

Apsikeitimo pajėgumas

10G

Duomenų perdavimo dažnis

7.4Mpps

Mac adresų lentelė

2K

Packet Buffer atmintis

1.5Mb

Jumbo Frame

15000 Bytes

Jungtis VLAN

Yes

Išmatavimai

Product Size:

209mm* 126mm*26mm(L*W*H)

Sertifikatai

CE, FCC, RoHS

Pakuotėje

Gigabit Switch

Electric Line

Guide Book/Warranty Card

Veikimo sąlygos

Working Temperature:

0℃~40℃

Storage temperature :

-40℃~70℃

Working Humidity :

10%~90% RH

non-condensing

Storage Humidity:

5%~90% RH non-condensing

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha