NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Veiksmo kamera Akaso Brave 4

Veiksmo kamera Akaso Brave 4
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4
94.54€
Be mokesčių: 94.54€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Akaso
  • Modelis: Brave 4

Veiksmo kamera „Akaso Brave 4“

Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4“ siūlo 4K vaizdo įrašymą ir iki 20 MP nuotraukas. 3 ašių giroskopas išlaiko vaizdą labai stabilų, o pridedamas nuotolinio valdymo pultas leidžia patogiai valdyti.

Aukšta kokybė

Išsaugokite gražiausias akimirkas ilgam ne tik prisiminimuose! Akaso Brave 4 kamera filmuoja 4K/24FPS kokybe ir daro 20MP klasės nuotraukas. Tai suteiks jums krištolo skaidrumo ir ryškumo vaizdus, kurie leis jums iš naujo pamatyti geriausias akimirkas ne tik vaizduotėje!

Daug naudingų režimų

Brave 4 suteiks jums galimybę įrašyti išskirtinius vaizdo įrašus, kad ir kokios būtų aplinkybės. Naudokite 5x priartinimą arba Timelapse režimą, kad sukurtumėte unikalius kadrus. Taip pat galite naudoti plataus kampo nustatymą, kad galėtumėte užfiksuoti viską 170° kampu objektyve.

Daugiau patogumų

Akaso Brave 4 fotoaparate yra daug modernių, funkcinių funkcijų, kurios rūpinasi jūsų kadrų sklandumu ir kokybe. 3 ašių giroskopas rūpinasi vaizdo stabilizavimu realiuoju laiku ir leidžia filmuoti kvapą gniaužiančius vaizdo įrašus – net iš labai dinamiškos veiklos seansų.

Apgalvotas dizainas

Kamera buvo sukurta daug dėmesio skiriant detalėms. Jo tvirta konstrukcija kartu su pridedamu vandeniui atspariu dėklu užtikrina, kad jį galėsite pasiimti su savimi net nardydami giluminėje jūroje – į 30 metrų gylį. „Brave 4“ taip pat naudojamas integruotas įvairiakryptis mikrofonas, fiksuojantis aukštos kokybės, detalių prisotintą garsą.

Patogumas ir funkcionalumas

Pridedamas nuotolinio valdymo pultas su apyranke užtikrina itin patogų įrenginio valdymą. Šis sprendimas leidžia akimirksniu valdyti fotoaparato veikimą – nereikia jutiklinio ekrano sąsajos.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Vandeniui atsparus dėklas skirtas Akaso Brave 7
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: SYZ0110-BK
Vandeniui atsparus veiksmo kameros „Akaso Brave 7“ dėklasNeperšlampamas dėklas užtikrins, kad galėsite pasiimti „Akaso Brave 7“ fotoaparatą į nardymo ..
24.39€
Be mokesčių:24.39€
Teirautis
Išorinis mikrofonas skirtas Akaso Brave 7 / Brave 8
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: SYZ0086-BK
Išorinis mikrofonas, skirtas „Akaso Brave 7“/„Brave 8“ veiksmo kameraiSkirtas išorinis mikrofonas, skirtas „Akaso Brave 7“/„Brave 8“ fotoaparatui. Jis..
10.46€
Be mokesčių:10.46€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4 Pro
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 4 Pro
Veiksmo kamera „Akaso Brave 4 Pro“Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4 Pro“ siūlo 4..
117.27€
Be mokesčių:117.27€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 7 LE
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 7 LE
Akaso Brave 7 LE veiksmo kameraReikia sportinio fotoaparato, kuris padėtų padaryti aukštos kokybės dinamiškus kadrus? „Akaso Brave 7 LE“ gali fiksuoti..
162.73€
Be mokesčių:162.73€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 7
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 7
Veiksmo kamera „Akaso Brave 7“Reikia sportinio fotoaparato, kuris padėtų padaryti aukštos kokybės, dinamiškus kadrus? „Akaso Brave 7“ gali fiksuoti va..
190.00€
Be mokesčių:190.00€
Teirautis