NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Veiksmo kamera Akaso Brave 8

Veiksmo kamera Akaso Brave 8
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 8
235.45€
Be mokesčių: 235.45€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Akaso
  • Modelis: Brave 8

Veiksmo kamera „Akaso Brave 8“

Išsaugokite gražias akimirkas ilgiau – įsigykite sportinę kamerą „Akaso Brave 8“ ir užfiksuokite dinamišką veiksmą puikia 4K 60 FPS kokybe. Įrenginys aprūpintas patobulintu 6 ašių giroskopu ir užtikrina efektyvų stabilizavimą, taip pat turi du ekranus, ½" CMOS jutiklį ir daro 48MP nuotraukas. Galite be baimės panardinti fotoaparatą į 10 m gylį, o dėklą galima įsigyti Parduodama atskirai, leidžia pasiekti net 60 m gylį. Taip pat privalumas yra 8K Time Lapse, 16x sulėtintas judesys, skaitmeninis priartinimas ir nuotolinio valdymo galimybė.

Dinamiški geriausios kokybės kadrai

Akaso Brave 8 sportinėje kameroje naudojamas patobulintas 6 ašių giroskopas , kuri užtikrina puikų stabilizavimą net ir dinamiškiausioms kadroms. Taigi galite įrašyti slidinėjimo trasas ir mėgautis puikia 4K 60 kadrų per sekundę vaizdo kokybe bei 48 MP kadrais. Taip pat yra 5x skaitmeninis priartinimas ir daug įdomių režimų.

Patogus veikimas

Įrenginys išsiskiria Dėl kruopščiai apgalvoto dizaino, kuris užtikrina aukštą vartotojo patogumą ir intuityvų valdymą visomis sąlygomis. Jūsų dispozicijoje yra du ekranai: jutiklinis ekranas, 2 colių galinis ekranas ir 1,22 colio priekinis ekranas. Tai leidžia visiškai valdyti savo kadrus ir sukurti dar įdomesnius kadrus. Privalumas yra ir pridedamas nuotolinio valdymo pultas bei programėlė – leidžia patogiai valdyti nuotoliniu būdu.

Tvirtas dizainas

Ar mėgstate ekstremalų sportą ir puikiai sekasi sunkiomis sąlygomis? Sportinė kamera Akaso Brave 8 jums tiks! Dėl savo tvirtos konstrukcijos ir kokybiškų medžiagų naudojimo prietaisas yra atsparus mechaniniams pažeidimams, be to, be baimės jį galite panardinti į 10 metrų gylį. Tai dar ne viskas – dėklas, parduodamas atskirai, leis su kamera nusileisti iki 60 m gylio.

Jokių apribojimų

Sportinis fotoaparatas Akaso Brave 8 siūlo daugybę įdomių režimų, kurie kartu su jūsų kūrybiškumu, garantuos nuostabius rezultatus. Galite naudoti „Slow Motion“, „Time Lapse“ arba „Video+Phone“, taip pat „Car“ režimą ir „Loop“ vaizdo įrašą, be to, „Brave 8“ palaiko balso komandas. Taip pat galima rinktis iš kelių fotografavimo režimų – jie leidžia, pavyzdžiui, fotografuoti serijomis, o AI veido matavimas užtikrina geresnę ekspoziciją.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Vandeniui atsparus dėklas skirtas Akaso Brave 7
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: SYZ0110-BK
Vandeniui atsparus veiksmo kameros „Akaso Brave 7“ dėklasNeperšlampamas dėklas užtikrins, kad galėsite pasiimti „Akaso Brave 7“ fotoaparatą į nardymo ..
24.39€
Be mokesčių:24.39€
Teirautis
Išorinis mikrofonas skirtas Akaso Brave 7 / Brave 8
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: SYZ0086-BK
Išorinis mikrofonas, skirtas „Akaso Brave 7“/„Brave 8“ veiksmo kameraiSkirtas išorinis mikrofonas, skirtas „Akaso Brave 7“/„Brave 8“ fotoaparatui. Jis..
10.46€
Be mokesčių:10.46€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 4
Veiksmo kamera „Akaso Brave 4“Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4“ siūlo 4K vaizdo..
94.54€
Be mokesčių:94.54€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4 Pro
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 4 Pro
Veiksmo kamera „Akaso Brave 4 Pro“Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4 Pro“ siūlo 4..
117.27€
Be mokesčių:117.27€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 7 LE
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 7 LE
Akaso Brave 7 LE veiksmo kameraReikia sportinio fotoaparato, kuris padėtų padaryti aukštos kokybės dinamiškus kadrus? „Akaso Brave 7 LE“ gali fiksuoti..
162.73€
Be mokesčių:162.73€
Teirautis