NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Veiksmo kamera Akaso EK7000

Veiksmo kamera Akaso EK7000
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso EK7000
71.82€
Be mokesčių: 71.82€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Akaso
  • Modelis: EK7000

Veiksmo kamera „Akaso EK7000“

Ar jums reikia fotoaparato, kuris leis daryti aukštos kokybės, dinamiškus įrašus ir ryškius vaizdus? Akaso EK7000 kaip tik jums! Įrenginys filmuoja 4K/25FPS raiška ir turi daugybę funkcinių režimų. Taip pat rasite vandeniui atsparų dėklą ir nuotolinio valdymo pultą, kad galėtumėte pajusti tikrą valdymo komfortą.

Aukščiausia kokybė

Kamera siūlo 4K/25 FPS vaizdo kokybę ir iki 12 MP nuotraukas. Tai užtikrina ryškius, detalius kadrus, kurie sugrąžins jus į gražiausius prisiminimus. Kai pasirenkate „Akaso“, pasirenkate geriausią!

Galimi keli režimai

Įrenginys suteikia prieigą prie daugelio funkcinių režimų, todėl galite pritaikyti jo veikimą pagal savo konkrečius reikalavimus ir aplinkybes. Ar norite įrašyti laiko intervalą, ciklą ar nepertraukiamų kadrų seką? Tiesiog pasirinkite konkretų nustatymą! Be to, galite naudoti plataus kampo režimą ir fiksuoti bet ką 170° atstumu nuo objektyvo.

Apgalvotas dizainas

Su fotoaparatu gausite specialų vandeniui atsparų dėklą, todėl galėsite pasiimti fotoaparatą į nardymo seansą – iki 30 metrų gylio. Vandeniui atsparus nuotolinio valdymo pultas su riešo juostele leis patogiai jį valdyti be paties įrenginio sąsajos. Komplekte taip pat yra įvairių praktinių laikiklių, kurie praplečia įrangos tvirtinimo galimybes.

Viskas po ranka

Jei norite lengvai pasiekti įrašytą filmuotą medžiagą, įdiekite programą AKASO GO. Galite bendrinti savo kadrus per „Wi-Fi“ ir tvarkyti juos naudodami išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Vandeniui atsparus dėklas skirtas Akaso Brave 7
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: SYZ0110-BK
Vandeniui atsparus veiksmo kameros „Akaso Brave 7“ dėklasNeperšlampamas dėklas užtikrins, kad galėsite pasiimti „Akaso Brave 7“ fotoaparatą į nardymo ..
24.39€
Be mokesčių:24.39€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso EK7000 Pro
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: EK7000 Pro
Veiksmo kamera „Akaso EK7000 Pro“Ar jums reikia fotoaparato, kuris leis daryti aukštos kokybės, dinamiškus įrašus ir ryškius vaizdus? Akaso EK7000 Pro..
97.27€
Be mokesčių:97.27€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 4
Veiksmo kamera „Akaso Brave 4“Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4“ siūlo 4K vaizdo..
94.54€
Be mokesčių:94.54€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4 Pro
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 4 Pro
Veiksmo kamera „Akaso Brave 4 Pro“Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4 Pro“ siūlo 4..
117.27€
Be mokesčių:117.27€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 7 LE
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 7 LE
Akaso Brave 7 LE veiksmo kameraReikia sportinio fotoaparato, kuris padėtų padaryti aukštos kokybės dinamiškus kadrus? „Akaso Brave 7 LE“ gali fiksuoti..
162.73€
Be mokesčių:162.73€
Teirautis