NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Veiksmo kamera Akaso V50 Elite

Veiksmo kamera Akaso V50 Elite
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso V50 Elite
135.45€
Be mokesčių: 135.45€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Akaso
  • Modelis: V50 ELITE

Akaso V50 Elite veiksmo kamera

Ar jums patinka ekstremalūs nuotykiai ir nuolatos keliaujate? Užfiksuokite nuostabias akimirkas ir mėgaukitės puikia dinamiškų kadrų kokybe. Jums padės sportinė kamera Akaso V50 Elite, kuri filmuoja 4K/60FPS kokybe ir daro 20 MP nuotraukas. Įrenginys palaiko balso komandas ir siūlo iki 8 kartų sulėtintą judesį, taip pat galite be baimės panardinti fotoaparatą į iki 40 metrų gylį. Tai dar ne viskas – V50 Elite užtikrina puikų stabilizavimą, 8x priartinimą ir daug naudingų režimų.

Puiki vaizdo kokybė

Dinamikos veiklos metu mėgaukitės aukščiausia vaizdo kokybe. Tai padaryti leis sportinė kamera Akaso V50 Elite, kuri filmuoja 4K/60FPS kokybe ir daro 20MP nuotraukas. Taigi galite užfiksuoti slidinėjimą kalnais ar triukus ant dviračio, o V50 Elite garantuos jums krištolo skaidrumo vaizdą su daugybe detalių. 6 ašių giroskopas ir EIS technologijos taip pat yra pliusas – jie atsakingi už efektyvų stabilizavimą.

Patogus valdymas judant

Įrenginys sukurtas taip, kad užtikrintų maksimalų komfortą dinamiškos veiklos ir ekstremalių nuotykių metu. Taigi, jūsų žinioje yra praktiškas nuotolinio valdymo pultas, kuriuo galėsite valdyti įrenginio veikimą nenaudodami jo sąsajos. Tai dar ne viskas – kameros veikimą taip pat galite valdyti balso komandomis.

Tvirtas dizainas

Pasineškite fotoaparatą bet kur ir neapsiribokite sudėtingomis sąlygomis. V50 Elite išsiskiria tvirtu dizainu ir puikiai veiks lyjant, plaukiant banglente ar slidinėjant. Privalumas – ir didelis atsparumas smūgiams, be to, be rūpesčių galite panardinti fotoaparatą iki 40 metrų gylyje (su vandeniui atspariu dėklu). Jutiklinis ekranas leidžia jį lengvai valdyti, tačiau jis yra atsparus įbrėžimams.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Veiksmo kamera Akaso V50X
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: SYYA0022-GY-6G
Akaso V50X veiksmo kameraKurkite unikalius kadrus ir fiksuokite dinamiškus kadrus. Jums padės sportinė kamera Akaso V50X, kuri užtikrina puikų stabili..
104.07€
Be mokesčių:104.07€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 8
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 8
Veiksmo kamera „Akaso Brave 8“Išsaugokite gražias akimirkas ilgiau – įsigykite sportinę kamerą „Akaso Brave 8“ ir užfiksuokite dinamišką veiksmą puiki..
235.45€
Be mokesčių:235.45€
Teirautis
Vandeniui atsparus dėklas skirtas Akaso Brave 7
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: SYZ0110-BK
Vandeniui atsparus veiksmo kameros „Akaso Brave 7“ dėklasNeperšlampamas dėklas užtikrins, kad galėsite pasiimti „Akaso Brave 7“ fotoaparatą į nardymo ..
24.39€
Be mokesčių:24.39€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 4
Veiksmo kamera „Akaso Brave 4“Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4“ siūlo 4K vaizdo..
94.54€
Be mokesčių:94.54€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4 Pro
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 4 Pro
Veiksmo kamera „Akaso Brave 4 Pro“Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4 Pro“ siūlo 4..
117.27€
Be mokesčių:117.27€
Teirautis