NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Veiksmo kamera Akaso V50X

Veiksmo kamera Akaso V50X
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso V50X
104.07€
Be mokesčių: 104.07€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: Akaso
  • Modelis: SYYA0022-GY-6G

Akaso V50X veiksmo kamera

Kurkite unikalius kadrus ir fiksuokite dinamiškus kadrus. Jums padės sportinė kamera Akaso V50X, kuri užtikrina puikų stabilizavimą ir aukštos kokybės vaizdus judant. Prietaisas aprūpintas 6 ašių giroskopu ir 2 colių jutikliniu ekranu, taip pat leidžia patogiai valdyti nuotoliniu būdu per programėlę ir pridedamą nuotolinio valdymo pultą. V50X įrašo 4K 30 FPS kokybe ir fotografuoja 20 MP nuotraukas, siūlo 4x priartinimą ir galite nesijaudindami panardinti jį į 40 metrų gylį.

Aukštos kokybės dinamiški kadrai

Akaso V50X sporto kameroje yra vidinis 6 ašių giroskopas, užtikrinantis aukštą vaizdo kokybę dinamiškų judesių kadrai. Taigi galite užfiksuoti slidinėjimą nuo kalnų arba įrašyti triukus ant lentos ir mėgautis aiškiais, ryškiais vaizdais su daug detalių.

Patogus valdymas

Akaso V50X sukurtas maksimaliam komfortui dinamiškos veiklos ir ekstremalių nuotykių metu. Taigi, jūsų žinioje yra praktiškas nuotolinio valdymo pultas, kuriuo galėsite valdyti įrenginio veikimą nenaudodami jo sąsajos. 2 colių jutiklinis ekranas ir speciali programa taip pat yra privalumas.

Visoms sąlygoms

Vykstate į kalnus? O gal norite pasiimti V50X į giluminį nardymą? Įrenginys turi vandeniui atsparų dizainą, todėl jį galite panardinti net iki 40 metrų gylyje. Be to, fotoaparatas yra labai atsparus pažeidimams, todėl puikiai veiks bet kurioje vietoje ir net ekstremaliomis sąlygomis.

Kūrybiški sprendimai

Akaso sporto kamera siūlo daugybę įdomių režimų, leidžiančių sukurti originalią filmuotą medžiagą. Galite naudoti „Time-Lapse“ arba „Motion Time-Lapse“ funkcijas, be to, galite naudotis „Slow Motion“, „Car“ arba „Loop“ vaizdo režimais. Įrenginys taip pat siūlo kelis fotografavimo režimus, pvz., intervalinį fotografavimą arba nepertraukiamą fotografavimą.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Veiksmo kamera Akaso V50 Elite
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: V50 ELITE
Akaso V50 Elite veiksmo kameraAr jums patinka ekstremalūs nuotykiai ir nuolatos keliaujate? Užfiksuokite nuostabias akimirkas ir mėgaukitės puikia din..
135.45€
Be mokesčių:135.45€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 8
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 8
Veiksmo kamera „Akaso Brave 8“Išsaugokite gražias akimirkas ilgiau – įsigykite sportinę kamerą „Akaso Brave 8“ ir užfiksuokite dinamišką veiksmą puiki..
235.45€
Be mokesčių:235.45€
Teirautis
Vandeniui atsparus dėklas skirtas Akaso Brave 7
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: SYZ0110-BK
Vandeniui atsparus veiksmo kameros „Akaso Brave 7“ dėklasNeperšlampamas dėklas užtikrins, kad galėsite pasiimti „Akaso Brave 7“ fotoaparatą į nardymo ..
24.39€
Be mokesčių:24.39€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso EK7000 Pro
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: EK7000 Pro
Veiksmo kamera „Akaso EK7000 Pro“Ar jums reikia fotoaparato, kuris leis daryti aukštos kokybės, dinamiškus įrašus ir ryškius vaizdus? Akaso EK7000 Pro..
97.27€
Be mokesčių:97.27€
Teirautis
Veiksmo kamera Akaso Brave 4
Teirautis
Gamintojas: Akaso Modelis: Brave 4
Veiksmo kamera „Akaso Brave 4“Įsigykite fotoaparatą, kuris leis daryti aukštos kokybės kadrus dinamiškos veiklos metu. „Akaso Brave 4“ siūlo 4K vaizdo..
94.54€
Be mokesčių:94.54€
Teirautis