NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Veido masažuoklis EMS ANLAN 01-ADRY13-02A

Veido masažuoklis EMS ANLAN 01-ADRY13-02A
Teirautis
Veido masažuoklis EMS ANLAN 01-ADRY13-02A
39.55€
Be mokesčių: 39.55€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: ANLAN
  • Modelis: 01-ADRY13-02A

Ultragarsinis veido masažuoklis ANLAN 01-ADRY13-02A

Spuogai, tamsūs ratilai, ratilai po akimis, raukšlės – šias ir kitas problemas išspręsite su Anlan masažuokliu. Prietaisas naudoja ultragarso virpesius ir EMS mikrosrovę, taip pat siūlo raudonos ir mėlynos šviesos terapiją. Tai taip pat padidins jūsų naudojamos kosmetikos efektyvumą. Be to, jo ergonomiškas dizainas užtikrina patogų naudojimą. Įsitikinkite patys!

Šilti ir šalti kompresai

Masažuoklis siūlo šiltus ir šaltus kompresus ir leidžia reguliuoti temperatūrą pagal savo poreikius. Šiltam kompresui naudojama: 38°C/40°C/42°C temperatūra, kuri greitai atvers poras ir kosmetika geriau įsigers. Kita vertus, šalti kompresai (6°C/8°C/12°C) padės sutraukti poras ir padės kosmetikai ilgiau išsilaikyti ant odos.

Efektyvesnė kosmetika

Pasirinkite joninės ir aukšto dažnio vibracijos režimus, kad jūsų kosmetika būtų efektyvesnė. Naudojamos technologijos padeda maitinti ingredientus giliau prasiskverbti į odą ir kruopščiai drėkinti.

EMS mikrosrovė

Įrenginys naudoja EMS mikrosroves raukšlėms išlyginti ir odai stangrinti. Taip pat galite reguliuoti šio gydymo intensyvumą 3 lygiais. Be to, mėlyna šviesa padės kovoti su spuogais, o raudona – sulėtins senėjimo procesą ir sumažins raukšlių atsiradimą.

Ergonomiškas dizainas, paprastas valdymas

Šio masažuoklio tvarkymas nesukels problemų. Dėl ergonomiško dizaino jis puikiai telpa rankoje, o bevielė konstrukcija padidina naudojimo komfortą. Mygtukų pagalba galite nustatyti darbo režimą, temperatūrą ir t.t. Be to, lengvai įskaitomas LCD suteikia patogią prieigą prie svarbiausios informacijos. Be to, po 5 minučių nenaudojimo masažuoklis automatiškai išsijungs. Be to, komplekte yra dėklas, skirtas lengvai laikyti įrenginį.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha