NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Veiksmo kamera Akaso Brave 7 LE

Veiksmo kamera Akaso Brave 7 LE
Nauja
Veiksmo kamera Akaso Brave 7 LE
153.64€
Be mokesčių: 153.64€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: Akaso
  • Modelis: Brave 7 LE

Akaso Brave 7 LE veiksmo kamera

Reikia sportinio fotoaparato, kuris padėtų padaryti aukštos kokybės dinamiškus kadrus? „Akaso Brave 7 LE“ gali fiksuoti vaizdo įrašą 4K/30 FPS greičiu ir siūlo daugybę funkcinių režimų. Jame yra IPX7 atsparumas vandeniui ir naudojamas 6 ašių giroskopas.

Aukšta kokybė

Planuojate kelionę ir norite prisiminti ne tik mintyse? Kamera „Akaso Brave 7 LE“ filmuoja 4K/30FPS kokybe ir daro 20MP nuotraukas. Tai suteiks jums krištolo skaidrumo, aiškius vaizdus, kurie leis iš naujo pamatyti geriausias akimirkas ne tik vaizduotėje!

2 spalvoti ekranai

Įrenginyje naudojami 2 spalvoti ekranai – fotoaparato priekyje ir gale. Tai leidžia nuolat valdyti gaunamus kadrus, todėl viską užfiksuosite tiksliai taip, kaip planavote!

Daug naudingų režimų

Su „Brave 7 LE“ turėsite daug galimybių kurti savo svajonių kadrus. Kurkite unikalius laiko intervalus arba kvapą gniaužiančius sulėtintus įrašus. Be to, įrenginyje naudojamas 6 ašių giroskopas, kuris kartu su EIS technologija užtikrina aukštą vaizdo stabilumą – net ir atliekant itin dinamišką veiklą.

Apgalvotas dizainas

Kamera atitinka IPX7 atsparumo vandeniui įvertinimą, o tai reiškia, kad ji nebijo jokių purslų. Be to, naudodami vandeniui atsparų korpusą galite pasiimti su savimi į nardymo seansą – iki 40 m gylio!

Patogumas ir funkcionalumas

Pridedamas nuotolinio valdymo pultas su apyranke užtikrina itin patogų įrenginio valdymą. Šis sprendimas leidžia akimirksniu valdyti fotoaparato veikimą – nereikia jutiklinio ekrano sąsajos. Lažinkitės dėl tikro patogumo ir praktiško požiūrio derinio – jokių kompromisų!

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras