NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Veiksmo kamera Akaso EK7000

Veiksmo kamera Akaso EK7000
Nauja
Veiksmo kamera Akaso EK7000
63.63€
Be mokesčių: 63.63€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: Akaso
  • Modelis: EK7000

Veiksmo kamera „Akaso EK7000“

Ar jums reikia fotoaparato, kuris leis daryti aukštos kokybės, dinamiškus įrašus ir ryškius vaizdus? Akaso EK7000 kaip tik jums! Įrenginys filmuoja 4K/25FPS raiška ir turi daugybę funkcinių režimų. Taip pat rasite vandeniui atsparų dėklą ir nuotolinio valdymo pultą, kad galėtumėte pajusti tikrą valdymo komfortą.

Aukščiausia kokybė

Kamera siūlo 4K/25 FPS vaizdo kokybę ir iki 12 MP nuotraukas. Tai užtikrina ryškius, detalius kadrus, kurie sugrąžins jus į gražiausius prisiminimus. Kai pasirenkate „Akaso“, pasirenkate geriausią!

Galimi keli režimai

Įrenginys suteikia prieigą prie daugelio funkcinių režimų, todėl galite pritaikyti jo veikimą pagal savo konkrečius reikalavimus ir aplinkybes. Ar norite įrašyti laiko intervalą, ciklą ar nepertraukiamų kadrų seką? Tiesiog pasirinkite konkretų nustatymą! Be to, galite naudoti plataus kampo režimą ir fiksuoti bet ką 170° atstumu nuo objektyvo.

Apgalvotas dizainas

Su fotoaparatu gausite specialų vandeniui atsparų dėklą, todėl galėsite pasiimti fotoaparatą į nardymo seansą – iki 30 metrų gylio. Vandeniui atsparus nuotolinio valdymo pultas su riešo juostele leis patogiai jį valdyti be paties įrenginio sąsajos. Komplekte taip pat yra įvairių praktinių laikiklių, kurie praplečia įrangos tvirtinimo galimybes.

Viskas po ranka

Jei norite lengvai pasiekti įrašytą filmuotą medžiagą, įdiekite programą AKASO GO. Galite bendrinti savo kadrus per „Wi-Fi“ ir tvarkyti juos naudodami išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras