NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Vention

Gamintojas: Vention Modelis: BCFBF
2xRCA (Cinch) jungtis iki 3,5 mm ventiliacijos BCFBF 1 m kabelio (juodas)2 x RCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCFBF kabelio, kurio ilgis 1 m, leidžia prijungti įvairius garso įrenginius prie pasiekti puikią garso kokybę. Prijungę televizorių prie stiprintuvo, galite lengvai sukurti namų kiną ir mėgautis dar labiau įtraukiančia patirtimi. Taip pat galite prijungti telefoną prie garsiakalbio ir mėgautis HiFi kokybės muzika. Su 24K paauksuotomis jungtimis laidas yra atsparesnis ir patvaresnis...
4.64€
Be mokesčių:4.64€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: BCNBD
2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCNBD 0,5 m kabelio (pilkas)0,5 m ilgio 2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCNBD laidas leidžia prijungti skirtingus garso įrenginius, kad pasiektumėte puiki garso kokybė. Prijungę televizorių prie stiprintuvo, galite lengvai sukurti namų kiną ir mėgautis dar labiau įtraukiančia patirtimi. Taip pat galite prijungti telefoną prie garsiakalbio ir mėgautis Hi-Fi kokybės muzika. Dėl 24K paauksuotų jungčių kabelis yra atsparesnis ir patvaresnis. Jis pagami..
4.52€
Be mokesčių:4.52€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: BCFBJ
2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCFBJ 5 m kabelio (juodas)5 m ilgio 2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCFBJ kabelis leidžia prijungti skirtingus garso įrenginius ir pasiekti puikų garsą kokybės. Prijungę televizorių prie stiprintuvo, galite lengvai sukurti namų kiną ir mėgautis dar labiau įtraukiančia patirtimi. Taip pat galite prijungti telefoną prie garsiakalbio ir mėgautis Hi-Fi kokybės muzika. Dėl 24K paauksuotų jungčių kabelis yra atsparesnis ir patvaresnis. Jis pagamintas iš ..
5.58€
Be mokesčių:5.58€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: BCNBG
2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCNBG 1,5 m kabelio (pilkas)Naudodami 1,5 m ilgio 2xRCA (Cinch) lizdą iki 3,5 mm Vention BCNBG laidą galite prijungti skirtingus garso įrenginius puiki garso kokybė. Prijungę televizorių prie stiprintuvo, galite lengvai sukurti namų kiną ir mėgautis dar labiau įtraukiančia patirtimi. Taip pat galite prijungti telefoną prie garsiakalbio ir mėgautis Hi-Fi kokybės muzika. Dėl 24K paauksuotų jungčių kabelis yra atsparesnis ir patvaresnis. Jis pagamintas iš PVC..
5.06€
Be mokesčių:5.06€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: BCNBH
2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCNBH 2m kabelio (pilkas)2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5mm Vention BCNBH 2m laidas leidžia prijungti skirtingus garso įrenginius, kad pasiektumėte puikią garso kokybę . Prijungę televizorių prie stiprintuvo, galite lengvai sukurti namų kiną ir mėgautis dar labiau įtraukiančia patirtimi. Taip pat galite prijungti telefoną prie garsiakalbio ir mėgautis Hi-Fi kokybės muzika. 24K paauksuotos jungtys daro laidą atsparesnį ir patvaresnį. Jis pagamintas iš PVC, todė..
5.40€
Be mokesčių:5.40€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: BCNBJ
2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCNBJ 5 m kabelio (pilkas)5 m ilgio 2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BCNBJ kabelis leidžia prijungti skirtingus garso įrenginius ir pasiekti puikų garsą kokybės. Prijungę televizorių prie stiprintuvo, galite lengvai sukurti namų kiną ir mėgautis dar labiau įtraukiančia patirtimi. Taip pat galite prijungti telefoną prie garsiakalbio ir mėgautis Hi-Fi kokybės muzika. Dėl 24K paauksuotų jungčių kabelis yra atsparesnis ir patvaresnis. Jis pagamintas iš ..
6.44€
Be mokesčių:6.44€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: BCNBK
2xRCA (Cinch) jungtis iki 3,5 mm Vention BNBK 8 m kabelio (pilkas)8 m ilgio 2xRCA (Cinch) lizdas iki 3,5 mm Vention BNBK kabelis leidžia prijungti skirtingus garso įrenginius, kad būtų pasiektas puikus garsas kokybės. Prijungę televizorių prie stiprintuvo, galite lengvai sukurti namų kiną ir mėgautis dar labiau įtraukiančia patirtimi. Taip pat galite prijungti telefoną prie garsiakalbio ir mėgautis Hi-Fi kokybės muzika. Dėl 24K paauksuotų jungčių kabelis yra atsparesnis ir patvaresnis. Jis pagam..
8.11€
Be mokesčių:8.11€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: CCUBB
OTG Micro-USB 2.0 kištukinis USB-A lizdas adapteris Vention CCUBB 0,15 m (juodas).OTG adapteris yra praktiškas priedas, puikiai tinkantis daugeliu atvejų. Su juo galite lengvai prijungti USB-A įrenginius, tokius kaip klaviatūra, pelė, „flash drive“ ar net valdiklis, prie įrenginio su „microUSB“ prievadu. Jis siūlo stabilų perdavimą iki 480 Mbps greičiu, o mažas dydis ir lengvas dizainas leidžia lengvai perkelti. Adapterio valdymas jums nesukels problemų – jums nereikia diegti jokių papildomų tva..
3.29€
Be mokesčių:3.29€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: NBFW0
Ausinės TWS Vention Elf E01 (balta)Lažinkitės dėl aukštos kokybės garso. „Vention Elf E01“ ausinės, turinčios 10 milimetrų tvarkykles, užtikrina aiškų, natūralų garsą ir iki 7 valandų veikimo laiką vienu įkrovimu. Dėl Bluetooth 5.3 technologijos jie garantuoja greitą, stabilų ryšį, o IPX4 atsparumas vandeniui leidžia be rūpesčių juos naudoti lyjant ar treniruotėse. Taip pat gausite įtaisytuosius jutiklinius skydelius, kad galėtumėte patogiai perjungti dainas, sustabdyti atkūrimą ir dar daugiau.P..
12.39€
Be mokesčių:12.39€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: NBHW0
Ausinės TWS Vention Elf E03 (balta)Atraskite dar geresnę garso kokybę. TWS Vention Elf E03 ausinės skleidžia fantastišką garsą dėl 10 milimetrų garsiakalbių ir išsiskiria ilgu, iki 6 valandų, veikimo laiku. Jie palaiko Bluetooth 5.3, kuris garantuoja patikimą signalo perdavimą, be to, yra labai lengvi ir patogūs. Papildomas jų privalumas yra IPX5 atsparumas vandeniui, todėl jums nereikės jų traukti iš ausų, kai sportuojate ar lyja – jie nebijo vandens lašų ar prakaito.Daugiau garso patirtisJūsų ..
9.50€
Be mokesčių:9.50€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: NBHB0
Ausinės TWS Vention Elf E03 (juoda)Atraskite dar geresnę garso kokybę. TWS Vention Elf E03 ausinės skleidžia fantastišką garsą dėl 10 milimetrų garsiakalbių ir išsiskiria ilgu, iki 6 valandų, veikimo laiku. Jie palaiko Bluetooth 5.3, kuris garantuoja patikimą signalo perdavimą, be to, yra labai lengvi ir patogūs. Papildomas jų privalumas yra IPX5 atsparumas vandeniui, todėl jums nereikės jų traukti iš ausų, kai sportuojate ar lyja – jie nebijo vandens lašų ar prakaito.Daugiau garso patirtisJūsų ..
12.08€
Be mokesčių:12.08€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: BGJHA
USB-C iki 3,5 mm lizdo adapteris Vention BGJHA 0,1 mNaudodami Vention BGJHA USB-C iki 3,5 mm adapterį galite prijungti ausines su 3,5 mm jungtimi prie įrenginių su USB-C uostas. Su juo galite mėgautis Hi-Fi kokybės muzika, skambinti, žaisti mėgstamus žaidimus ir dar daugiau. Kabelio ilgis yra 0,1 metro...
4.61€
Be mokesčių:4.61€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: AFUH0
Vention dvikryptis HDMI adapteris, 2 HDMI prievadai, 4K60HzVention dvikryptis HDMI adapteris pagerins jūsų patirtį! Jis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl išsiskiria savo patvarumu, o mažas ir stilingas dizainas užtikrins Jūsų komfortą. Be to, šis adapteris garantuoja 4K@60Hz skiriamąją gebą ir sklandų garso perdavimą. Jis taip pat išsiskiria dideliu suderinamumu ir galimybe kurti įvairius ryšio scenarijus.Puiki kokybė ir našumasDviejų krypčių HDMI adapteris, kuriame įdiegta „Plu..
9.60€
Be mokesčių:9.60€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: BBOBY
Vention BBOBY 30 cm (juoda) 2x3,5 mm (vyriškas) iki 3,5 mm (moteriškas) stereo skirstytuvasVention BBOBY stereo skirstytuvas yra praktiškas sprendimas, leidžiantis prijungti ausines prie nešiojamojo kompiuterio, kompiuterį ar kitą suderinamą įrenginį. Su juo taip pat galite skambinti vaizdo skambučiais ir mėgautis puikia garso kokybe. Produktas sukurtas taip, kad būtų patogus ir lankstesnis naudojimo metu. Dėl aliuminio korpuso jis yra atsparus pažeidimams, o dėl paauksuotų jungčių jums nereikia..
4.37€
Be mokesčių:4.37€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: HCABF
Vencijos HCABF 2xDisplay prievado kištukinis vaizdo kabelis, 8K 60Hz, 1m (juodas)Reikia kabelio, leidžiančio perduoti puikios kokybės vaizdą ir garsą? „Vention“ siūlo dvigubos versijos 1.4 ekrano prievado kabelį, kuris garantuoja 32,4 Gbps pralaidumą, 32 bitų/1536 KHz garso perdavimą ir palaiko 8K kokybės vaizdo įrašus! Tai leidžia perduoti dviem kryptimis ir palaiko daugiaekranį ekraną. Vention tikrai tarnaus jums ilgai! Auksu dengtos jungtys yra atsparios oksidacijai ir pakartotiniam naudojimu..
13.04€
Be mokesčių:13.04€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: HCABG
Vention HCABH 2xDisplay prievado kištukinis vaizdo kabelis, 8K 60Hz, 1,5 m (juodas)Reikia kabelio, leidžiančio perduoti puikios kokybės vaizdą ir garsą? „Vention“ siūlo dvigubos versijos 1.4 ekrano prievado kabelį, kuris garantuoja 32,4 Gbps pralaidumą, 32 bitų/1536 KHz garso perdavimą ir palaiko 8K kokybės vaizdo įrašus! Tai leidžia perduoti dviem kryptimis ir palaiko daugiaekranį ekraną. Vention tikrai tarnaus jums ilgai! Auksu dengtos jungtys yra atsparios oksidacijai ir pakartotiniam naudoji..
12.95€
Be mokesčių:12.95€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: HCABH
Vencijos HCABH 2xDisplay prievado kištukinis vaizdo kabelis, 8K 60Hz, 2m (juodas).Reikia kabelio, leidžiančio perduoti puikios kokybės vaizdą ir garsą? „Vention“ siūlo dvigubos versijos 1.4 ekrano prievado kabelį, kuris garantuoja 32,4 Gbps pralaidumą, 32 bitų/1536 KHz garso perdavimą ir palaiko 8K kokybės vaizdo įrašus! Tai leidžia perduoti dviem kryptimis ir palaiko daugiaekranį ekraną. Vention tikrai tarnaus jums ilgai! Auksu dengtos jungtys yra atsparios oksidacijai ir pakartotiniam naudojim..
11.06€
Be mokesčių:11.06€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: HCABI
Vention HCABI 2xDisplay prievado kištukinis vaizdo kabelis, 8K 60Hz, 3m (juodas)Reikia kabelio, leidžiančio perduoti puikios kokybės vaizdą ir garsą? „Vention“ siūlo dvigubos versijos 1.4 ekrano prievado kabelį, kuris garantuoja 32,4 Gbps pralaidumą, 32 bitų/1536 KHz garso perdavimą ir palaiko 8K kokybės vaizdo įrašus! Tai leidžia perduoti dviem kryptimis ir palaiko daugiaekranį ekraną. Verta atkreipti dėmesį į tvirtą laido konstrukciją, dėl kurios gaminys jums tarnaus dar ilgiau. Vention tikrai..
15.21€
Be mokesčių:15.21€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: IKCBG
Ethernet RJ45 plokščio tinklo kabelio ventiliacija IKCBG, Cat.8, U/FTP, 1,5 m (juodas)Mėgaukitės greitu ir stabiliu interneto ryšiu. Vention tinklo kabelis palaiko greitą duomenų perdavimą iki 40 Gbps ir užtikrina 2000 MHz dažnį. Dėl to jis puikiai tinka naudoti naršyklę, žaisti žaidimus ar žiūrėti filmus – pamirškite delsą ir begalinį buferį! Dėl tokių puikių savybių gaminys tinkamas naudoti bet kuriuose namuose, biure ar net mokykloje ar viešbutyje.Apgalvotas dizainasKabelis išsiskiria plokšči..
6.13€
Be mokesčių:6.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Vention Modelis: IKCBF
Ethernet RJ45 plokščio tinklo kabelio ventiliacija IKCBG, Cat.8, U/FTP, 1m (juodas)Mėgaukitės greitu ir stabiliu interneto ryšiu. Vention tinklo kabelis palaiko greitą duomenų perdavimą iki 40 Gbps ir užtikrina 2000 MHz dažnį. Dėl to jis puikiai tinka naudoti naršyklę, žaisti žaidimus ar žiūrėti filmus – pamirškite delsą ir begalinį buferį! Dėl tokių puikių savybių gaminys tinkamas naudoti bet kuriuose namuose, biure ar net mokykloje ar viešbutyje.Apgalvotas dizainasKabelis išsiskiria plokščiu d..
4.94€
Be mokesčių:4.94€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 71 (4 Puslapių)