NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Viomi

Gamintojas: Viomi Modelis: VXXD05
Viomi Cyber Pro belaidis vertikaliai veikiantis dulkių siurblysPalengvinkite valymą ir laikykite savo namų grindis nepriekaištingai švarias. Viomi Cyber Pro leidžia ne tik išsiurbti, bet ir sušlapinti pasirinktus paviršius – nesunkiai susitvarko net su itin sunkiai įveikiamomis dėmėmis. Jis išsiskiria iki 12,5 kPa siurbimo jėga, o darbo laikas – apie 40 minučių. Prietaisas taip pat siūlo automatinę šepetėlio ritinėlio valymo funkciją. Dulkių siurblio valdymą palengvina įmontuotas LED ekranas, sp..
214.80€
Be mokesčių:214.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Viomi Modelis:
HEPA filtras, skirtas Viomi S9 (2 vnt.)..
18.64€
Be mokesčių:18.64€
Į krepšelį
Gamintojas: Viomi Modelis:
HEPA filtras, skirtas Viomi V2 Max/V2 Pro/V3/SE dulkių siurbliams...
14.35€
Be mokesčių:14.35€
Į krepšelį
Gamintojas: Viomi Modelis:
Šluostė, skirta Viomi S9..
13.72€
Be mokesčių:13.72€
Gamintojas: Viomi Modelis:
Viomi Alpha 3 valymo robotasNebereikia varginančio grindų siurbimo ir šluostymo – valymo robotas Viomi Alpha 3 tuo pasirūpins už jus! Net 2800Pa siurbimo galia prietaisas puikiai susitvarko su nešvarumais, o ilgaamžė baterija užtikrina net 180 minučių veikimo laiką. Taip pat nereikia rūpintis gaminio šluosčių plovimu – už tai atsakinga komplekte esanti stotelė su švaraus ir nešvaraus vandens talpyklomis. Be to, robotą galite patogiai valdyti naudodami Mi Home programėlę.Įspūdingas veikimasViomi ..
415.14€
Be mokesčių:415.14€
Į krepšelį
Gamintojas: Viomi Modelis:
Padidintas vandens bakas, skirtas Viomi V3Vandens bakas, skirtas Viomi V3 išmaniajam valymo robotui. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, išsiskiria 550 ml talpa ir efektyviai išvalys visas jūsų namų grindis...
10.13€
Be mokesčių:10.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Viomi Modelis: Vandens bakelis Viomi V3 MAX 700ml
Padidintas vandens bakas, skirtas Viomi V3 MAXVandens bakas, skirtas Viomi V3 MAX išmaniajam valymo robotui. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, išsiskiria 700 ml talpa ir efektyviai išvalys visas jūsų namų grindis...
27.41€
Be mokesčių:27.41€
Į krepšelį
Gamintojas: Viomi Modelis:
Padidintas vandens bakas, skirtas Viomi V3 MAXVandens bakas, skirtas Viomi V3 MAX išmaniajam valymo robotui. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, išsiskiria 700 ml talpa ir efektyviai išvalys visas jūsų namų grindis...
9.02€
Be mokesčių:9.02€
Į krepšelį
Gamintojas: Viomi Modelis:
Šoninis šepetys, skirtas Viomi Alpha 2Pro/V5 Pro/V5 (2 vnt. – juodas)..
6.55€
Be mokesčių:6.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Viomi Modelis:
Viomi V2 Max/V2 Pro/V3/SE priedų rinkinys1 x pagrindinis šepetys1 x pagrindinio šepečio dangtelish3>2 šoninis šepetys2 x HEPA filtras2 x šluostė..
30.09€
Be mokesčių:30.09€
Į krepšelį
Dulkių siurblys robotas Viomi V2 Max
Teirautis
Gamintojas: Viomi Modelis: V-RVCLM24B
Cleaning robot Viomi V2 Max Make your life easier. The Viomi V2 Max cleaning robot will clean the floors in your home while you can take care of something enjoyable. The device allows you not only to vacuum, but also mop. It stands out for its suction power of 2400Pa, so it can handle dirt perfectly, and its working time reaches 180 minutes on a single charge. LIDAR navigation system makes the robot great at finding itself in rooms, creates precise maps and plans the optimal cleaning routes. A d..
239.09€
Be mokesčių:239.09€
Teirautis
Dulkių siurblys robotas Viomi V5 Pro Dulkių siurblys robotas Viomi V5 Pro
Teirautis
Gamintojas: Viomi Modelis: V5 Pro
Robot vacuum cleaner Viomi V5 Pro Say goodbye to dust and other debris! The Viomi cleaning robot offers 4000 Pa of suction power, leaving your floors spotlessly clean. It also has mopping capability, for even more convenience of use. The main brush is responsible for the high cleaning effect, and the advanced anti-collision system effectively detects and avoids obstacles. In addition, the 5200 mAh battery allows you to clean about 420 sq. ft. and the clever brush design allows you to pick up mor..
253.64€
Be mokesčių:253.64€
Teirautis
Mikropluošto šluostė dulkių valymui x2 Viomi V2 PRO / Viomi V3 / Viomi SE
Teirautis
Gamintojas: Viomi Modelis: YMPJ020CN
Dulkių šluostės x2, skirtos Viomi V2 PRO/V3/SE siurblys.Dulkių šluosčių rinkinys, skirtas Viomi V2 PRO/V3/SE siurblys, yra idealus sprendimas visapusiškam jūsų namų valymui. Šiame rinkinyje yra aukštos kokybės šluostės, kurios efektyviai surenka dulkes ir kitus nešvarumus nuo įvairių paviršių. Specialiai sukurtos taip, kad puikiai tiktų ant Viomi kanopų, šluostės užtikrina lengvą montavimą ir patikimą pritvirtinimą. Jie užtikrins, kad jūsų Viomi hoover veiktų visu pajėgumu, užtikrinant nepriekai..
4.88€
Be mokesčių:4.88€
Teirautis
Pagrindinio šepečio gaubtas Viomi S9 (baltas) dulkių siurbliui
Teirautis
Gamintojas: Viomi Modelis: YMPJ070CN
Pagrindinio šepečio dangtelis, skirtas Viomi S9 (baltam) dulkių siurbliuiPagrindinio šepečio dangtelį, skirtą Viomi S9 dulkių siurbliui, privalo turėti visi šio įrenginio savininkai, norintys užtikrinti ilgalaikį jo naudojimą ir valymo efektyvumą. Pagaminta iš patvarios medžiagos, dangtelis apsaugo pagrindinį šepetį nuo nešvarumų ir pažeidimų, o tai teigiamai veikia valymo kokybę ir paties prietaiso tarnavimo laiką. Dėl tikslaus Viomi S9 dulkių siurblio prigludimo dangtelis puikiai atlieka savo ..
8.87€
Be mokesčių:8.87€
Teirautis
Pagrindinio šepečio gaubtas Viomi S9 (juodas) dulkių siurbliui
Teirautis
Gamintojas: Viomi Modelis: YMPJ069CN
Pagrindinio šepečio dangtelis, skirtas Viomi S9 (juodas) dulkių siurbliuiPagrindinis šepečio dangtelis atlieka svarbų vaidmenį apsaugant ir palaikant Viomi S9 dulkių siurblio efektyvumą. Jis apsaugo šepetį nuo teršalų, neleidžia dulkėms ir nešvarumams patekti į dulkių siurblio vidų. Dėl to tai užtikrina ilgalaikį dulkių siurblio veikimą ir optimalų veikimą. Jį lengva sumontuoti ir išimti, todėl jį lengva prižiūrėti ir valyti. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, ji yra patvari ir atspari pažei..
8.13€
Be mokesčių:8.13€
Teirautis
Vienkartinis audinys skirtas Viomi S9 x30
Teirautis
Gamintojas: Viomi Modelis: YMPJ058CN
Viomi S9 skudurėliui skirtas vienkartinių šluosčių rinkinys (30 vnt.).Viomi S9 srovei skirtas vienkartinių šluosčių rinkinys (30 vnt.) yra puikus būdas išlaikyti savo namus nepriekaištingai švarus. Kiekviena šluostė yra kruopščiai sukurta taip, kad efektyviai ir saugiai sugriebtų dulkes, nešvarumus ir alergenus, todėl jūsų grindys būtų giliai išvalytos. Vienkartinis jų naudojimas užtikrina, kad jums nereikės jaudintis dėl nešvarių audinių plovimo ar laikymo. Patogios ir efektyvios, šios šluostės..
21.82€
Be mokesčių:21.82€
Teirautis
Rodo 1 iki 16 iš 16 (1 Puslapių)