NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

W-KING

Gamintojas: W-KING Modelis: K6S juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING K6S 100W (juodas)Mėgaukitės aukštos kokybės garsu klausydami muzikos, žiūrėdami filmą ar grodami gitara. W-KING K6S belaidė kolonėlė suteikia iki 100 W galią ir leidžia reguliuoti garsumą arba žemuosius dažnius specialiomis rankenėlėmis. Prie jo galite prisijungti keliais būdais – įskaitant AUX laidą arba belaidžiu ryšiu per Bluetooth 5.0. Prietaisas taip pat išsiskiria IPX6 atsparumu vandeniui ir retro stiliaus dizainu. Jame taip pat yra belaidis mikrofona..
152.61€
Be mokesčių:152.61€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T11 juoda
W-KING T11 100W Bluetooth belaidis garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T11 siūlo išsamų garsą, išryškindamas geriausias dainas. Vienu įkrovimu jis veikia iki 10 valandų ir veikia kaip maitinimo šaltinis. Jis palaiko Bluetooth 5.3, kad signalas būtų stabilus iki 10 m, ir yra atsparus vandeniui (IPX6). Taip pat prie jo galite prijungti gitarą ar mikrofoną.Aukštos kokybės garsasPasiimkite W-KING T11 į vakarėlį ir mėgaukitės puikiu garsu. Garsiakalbyje yra du 5,25 colio žemųjų dažnių..
198.84€
Be mokesčių:198.84€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T8 juoda
W-KING T8 30W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T8 skleidžia žemųjų dažnių turtingą garsą. Jis jungiasi prie suderinamo įrenginio per „Bluetooth“ ir užtikrina stabilų signalą iki 10 m atstumu. Be to, jame yra USB ir 3,5 mm garso prievadai. Be to, jis yra IPX6 atsparus vandeniui, o nešiojamas dizainas reiškia, kad jį galite pasiimti beveik bet kur.Įspūdinga garso kokybėNaudodami W-KING T8 išgirsite anksčiau sunkiai suvokiamas mėgstamų melodijų detales. Garsiak..
65.68€
Be mokesčių:65.68€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T8 sidabrinė
W-KING T8 30W Bluetooth belaidis garsiakalbis (sidabrinis)Belaidis garsiakalbis W-KING T8 skleidžia žemųjų dažnių turtingą garsą. Jis jungiasi prie suderinamo įrenginio per „Bluetooth“ ir užtikrina stabilų signalą iki 10 m atstumu. Be to, jame yra USB ir 3,5 mm garso prievadai. Be to, jis yra IPX6 atsparus vandeniui, o nešiojamas dizainas reiškia, kad jį galite pasiimti beveik bet kur.Įspūdinga garso kokybėNaudodami W-KING T8 išgirsite anksčiau sunkiai suvokiamas mėgstamų melodijų detales. Gar..
65.68€
Be mokesčių:65.68€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T9 Pro juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING T9 Pro 120W (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9 Pro užtikrina aukštos kokybės garsą ir ilgą veikimo laiką. Be to, jis jungiamas prie suderinamo įrenginio keliais būdais ir leidžia prijungti tokius įrenginius kaip mikrofonas ar gitara. Be to, tai leidžia įrašyti funkciją. Taip pat rinkinyje rasite 2 belaidžius mikrofonus.Keli būdai prisijungtiGarsiakalbis jungiamas prie suderinamo įrenginio keliais būdais, todėl galite tinkinti jo veikimą. „W-KING T9 P..
221.19€
Be mokesčių:221.19€
Į krepšelį
Gamintojas: W-KING Modelis: T9II juoda
W-KING T9II 60W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9II stebina puikia garso kokybe dėl 102 mm garsiakalbių ir žemųjų dažnių reflekso prievado. Galite prijungti jį su antruoju garsiakalbiu, o Bluetooth 5.0 yra atsakingas už greitą ir stabilų signalo perdavimą. Taip pat yra įrašymo funkcija. Papildomi prievadai leidžia prijungti kitus įrenginius, o ilgai veikianti baterija užtikrina ilgą veikimo laiką. Be to, komplekte rasite 2 mikrofonus.Bluetooth 5.0Mėgaukitė..
98.44€
Be mokesčių:98.44€
Į krepšelį
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING  K6L 120W (ruda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING  K6L 120W (ruda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: K6L ruda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING K6L 120W (rudas)Užtikrinkite puikią garso kokybę. W-KING K6L belaidė kolonėlė išsiskiria iki 120 W galia ir siūlo aiškų, natūralų, sodriai detalų garsą. Tai leidžia leisti muziką keliais būdais – įskaitant per Bluetooth 5.0 arba iš TF kortelės. Taip pat yra specialių rankenėlių, kurios leidžia reguliuoti garsumą, žemuosius dažnius ir kt. Garsiakalbis taip pat pasižymi ilgu veikimo laiku ir IPX6 atsparumu vandeniui. Taip pat yra 2 belaidžiai mikrofonai ir nu..
256.37€
Be mokesčių:256.37€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING D10 60W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING D10 60W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: D10 black
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING D10 60W (juodas)Užtikrinkite nepamirštamą atmosferą kitame vakarėlyje. Belaidis garsiakalbis W-KING D10 suteikia iki 70 W galią ir turi ilgą veikimo laiką. Tai leidžia leisti muziką keliais būdais – įskaitant per Bluetooth 5.0 arba iš TF kortelės. Jame taip pat yra spalvingas foninis apšvietimas ir prievadas mikrofonui prijungti – todėl puikiai tiks karaokės vakarėliams. Įrenginys taip pat pasižymi IPX6 atsparumu vandeniui ir gali veikti kaip maitinimo blok..
86.83€
Be mokesčių:86.83€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING D8 60W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING D8 60W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: D8 juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING D8 60W (juodas)Eiti atostogauti ar į vakarėlį? Pasiimkite mėgstamas dainas su savimi! Belaidis garsiakalbis W-KING D8 suteikia iki 50 W galią ir leidžia mėgautis fantastiška garso kokybe. Jis taip pat išsiskiria iki 30 valandų veikimo laiku ir patvariu vandeniui atspariu dizainu. Įrenginys taip pat palaiko įvairius prisijungimo būdus – įskaitant Bluetooth 5.0 ir NFC.Ilgas veikimo laikas - powerbank funkcijaTegul jūsų mėgstamos dainos padaro jūsų kasdieniu..
79.55€
Be mokesčių:79.55€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING D8 MINI 30W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING D8 MINI 30W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: D8 MINI juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING D8 MINI 30W (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING D8 Mini puikiai tinka kepsninėms, išvykoms iš miesto ar paplūdimio vakarėliams. Jis išsiskiria iki 30 W galia ir suteikia natūralų, ausiai malonų garsą. Jis taip pat yra atsparus vandeniui (IPX6) ir veikia iki 24 valandų. Prie jo galite prisijungti įvairiais būdais – pavyzdžiui, AUX laidu arba per Bluetooth 5.0.Puiki garso kokybėAiškus garsas, sodrios detalės ir paryškinti, gilūs žemieji dažniai – tai tik d..
42.27€
Be mokesčių:42.27€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING D9-1 60W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING D9-1 60W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: D9-1 juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING D9-1 60W (juodas)W-KING D9-1 belaidė kolonėlė puikiai tinka naudoti namuose, vakarėlyje ar keliaujant. Jis pasižymi lengvu, nešiojamu dizainu su praktiška rankena ir suteikia iki 60 W galią. Mėgaukitės aukšta garso kokybe ir rinkitės iš galimų EQ nustatymų! Įrenginys taip pat siūlo iki 40 valandų veikimo laiką. Be to, prie jo galite prisijungti keliais būdais – įskaitant Bluetooth 5.0 arba NFC.Puiki garso kokybėPakvieskite kitą vakarėlį arba įsitikinkit..
73.66€
Be mokesčių:73.66€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING H10 120W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING H10 120W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: H10 juoda
W-KING H10 120W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Klausykitės mėgstamų dainų ir mėgaukitės aukštos kokybės garsu. Garsiakalbis W-KING H10 palaiko Bluetooth 5.0 ir turi keletą prievadų, kad galėtumėte prie jo prijungti kitus įrenginius. Be to, jis suteikia įrašymo funkciją ir vienu įkrovimu veikia iki 9 valandų. Be to, jis yra IPX6 atsparus vandeniui ir turi praktišką rankeną, kad garsiakalbį būtų lengva nešiotis.Aukštos kokybės garsasGarsiakalbyje yra 5,25" žemųjų dažnių garsiakalbis, ..
230.78€
Be mokesčių:230.78€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING H10 S 80W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING H10 S 80W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: H10 S juoda
W-KING H10 S 80W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Klausykitės mėgstamų dainų ir mėgaukitės aukštos kokybės garsu. Garsiakalbis W-KING H10 S palaiko Bluetooth 5.0 ir turi keletą prievadų, kad galėtumėte prie jo prijungti kitus įrenginius. Be to, jis suteikia įrašymo funkciją ir vienu įkrovimu veikia iki 9 valandų. Be to, jis yra IPX6 atsparus vandeniui ir turi praktišką rankeną, kad garsiakalbį būtų lengva nešiotis.Aukštos kokybės garsasGarsiakalbyje yra du 93 mm žemųjų dažnių garsiakalb..
170.00€
Be mokesčių:170.00€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING K3H 100W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING K3H 100W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: K3H juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING K3H 100W (juodas)W-KING K3H belaidė kolonėlė puikiai tinka tiek muzikos klausymui, tiek karaokei. Jis išsiskiria iki 100 vatų galia ir užtikrina fantastišką garso kokybę. Jis veikia belaidžiu ryšiu ir veikia apie 5-8 valandas. Jis taip pat yra atsparus vandeniui IPX6 lygiu. Gaminys leidžia leisti muziką įvairiais būdais – per Bluetooth, iš TF kortelės, iš USB skaitytuvo arba iš įrenginio, prijungto per AUX laidą. Jame taip pat yra mikrofonas ir nuotolinio v..
143.24€
Be mokesčių:143.24€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9 60W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: T9 juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING T9 60W (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9 stebina puikia garso kokybe dėl 102 mm garsiakalbių. Jis veikia belaidžiu ryšiu, o Bluetooth 5.0 yra atsakingas už greitą ir stabilų signalo perdavimą. Taip pat yra įrašymo funkcija. Papildomi prievadai leidžia prijungti kitus įrenginius, o ilgaamžė baterija užtikrina ilgą veikimo laiką. Be to, komplekte rasite mikrofoną.Bluetooth 5.0Mėgaukitės mėgstama muzika be trukdžių. Garsiakalbis veikia belaidžiu ryšiu ..
114.55€
Be mokesčių:114.55€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING T9-2 80W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: T9-2 juoda
W-KING T9-2 80W belaidis Bluetooth garsiakalbis (juodas)Belaidis garsiakalbis W-KING T9-2 daro įspūdį puikia garso kokybe dėl 102 mm garsiakalbių ir žemųjų dažnių reflekso prievado. Galite prijungti jį su antruoju garsiakalbiu, o Bluetooth 5.0 yra atsakingas už greitą ir stabilų signalo perdavimą. Taip pat yra įrašymo funkcija. Papildomi prievadai leidžia prijungti kitus įrenginius, o ilgai veikianti baterija užtikrina ilgą veikimo laiką.Bluetooth 5.0Mėgaukitės mėgstama muzika be trukdžių. G..
94.62€
Be mokesčių:94.62€
Teirautis
Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING X10 60W (juoda) Nešiojama bluetooth kolonėlė W-KING X10 60W (juoda)
Teirautis
Gamintojas: W-KING Modelis: X10 juoda
Belaidis Bluetooth garsiakalbis W-KING X10 60W (juodas)Ar einate į šašlykinę su draugais? O gal planuojate karaoke vakarėlį? W-King X10 belaidė kolonėlė pasitvirtins šiose ir daugelyje kitų situacijų! Įrenginys išsiskiria iki 60 W galia ir užtikrina fantastišką garso kokybę. Taip pat galite prisijungti prie jo įvairiais būdais, įskaitant Bluetooth 5.0. Garsiakalbis taip pat yra IPX6 atsparus vandeniui, o jo veikimo laikas siekia 10-14 valandų. Kelios ryšio parinktysPatogiai leiskite muziką iš be..
117.27€
Be mokesčių:117.27€
Teirautis
Rodo 1 iki 17 iš 17 (1 Puslapių)