NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Yunmai

Gamintojas: Yunmai Modelis: YMFG-M352
Yunmai mini masažuoklisPavargote nuo kaklo ar nugaros skausmų po ilgos darbo dienos prie stalo? O gal norite geresnio raumenų atsigavimo po treniruočių? Išbandykite Yunmai Mini belaidį masažuoklį, kuris padės atsipalaiduoti ir pasiekti norimų rezultatų. Naudodami Magic Touch technologiją ir 4 galimus režimus galėsite lengvai pritaikyti masažo intensyvumą pagal savo kūno poreikius, o ilgai veikianti baterija leidžia vienu įkrovimu prietaisą naudoti net 66 dienas. Jame taip pat yra 3 keičiamos gal..
80.75€
Be mokesčių:80.75€
Į krepšelį
Išmaniosios svarstyklės su 13 kūno matavimo funkcijų Yunmai Premium M1301
Teirautis
Gamintojas: Yunmai Modelis: M1301
Išmaniosios svarstyklės su 13 kūno matavimo funkcijų Yunmai Premium M1301Yunmai Premium Smart Scale siūlo iki 13 pažangių matavimo funkcijų. Jis ne tik matuoja kūno svorį, bet ir suteikia visapusišką sekimą, analizę ir sveikatos gerinimą. Elegantiško dizaino su apvaliu pagrindu jis puikiai atrodo, o galimybė saugoti 16 vartotojų duomenis idealiai tinka visai šeimai. Įrenginys palaiko „Bluetooth 4.0“ technologiją, o „Yunmai Health“ programa leidžia stebėti savo pažangą ir matyti naujausias tenden..
31.37€
Be mokesčių:31.37€
Teirautis
Išmaniosios svarstyklės su 13 kūno matavimo funkcijų Yunmai Pro M1806
Teirautis
Gamintojas: Yunmai Modelis: M1806
Pažangios svarstyklės su 13 kūno matavimo funkcijų Yunmai ProYunmai Pro yra išmaniosios svarstyklės, kurios padės visai jūsų šeimai rūpintis savo sveikata ir tinkamu svoriu. Šiuolaikinių jutiklių dėka jis gali aptikti 13 jūsų kūno veiksnių ir nurodyti sritis, kurias reikia tobulinti.Dar lengvesnisDizainas buvo supaprastintas, atsisakant tradicinio metalinio kontakto matavimo ir naudojamas ITO dengimo procesas, siekiant puikiai integruoti visą skalės paviršių su BIA biorezistu, kuris yra geresnis..
33.15€
Be mokesčių:33.15€
Teirautis
Rodo 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)