NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

ZHIBAI

Gamintojas: ZHIBAI Modelis: HL510
ZHIBAI prekės ženklas yra Xiaomi ekosistemos dalisZHIBAI HL510 jonizuojantis plaukų džiovintuvasMėgaukitės greitas plaukų džiovinimas nerizikuojant pažeisti plaukus. Džiovintuvas ZHIBAI HL510 stabiliai palaiko temperatūrą, o jos galia siekia 1800W. Tai leidžia pasirinkti iš 3 temperatūros nustatymų ir 2 pūtimo greičių. Taip pat naudojama jonizacijos technologija, skirta apsaugoti plaukus nuo išsausėjimo ir padaryti juos glotnius. Jame taip pat yra magnetinis koncentratorius.Atsisveikinkite su sl..
46.48€
Be mokesčių:46.48€
Į krepšelį
Didelio greičio plaukų džiovintuvas su jonizacija ZHIBAI HL9
Teirautis
Gamintojas: ZHIBAI Modelis: HL9
ZHIBAI prekės ženklas yra Xiaomi ekosistemos dalisZHIBAI HL9 plaukų džiovintuvasDabar galite dar greičiau išdžiovinti plaukus ir pagerinti jų būklę. 1600 W ZHIBAI HL9 plaukų džiovintuvas leidžia išnaudoti daugybę temperatūros ir greičio nustatymų derinių, jame sumontuotas įspūdingai galingas variklis. Jis gali generuoti kintamą karštą ir šaltą orą, taip pat stabiliai palaiko temperatūrą. Jame taip pat naudojama jonizacijos technologija, padedanti išspręsti statinių plaukų problemą. Taip pat rasi..
140.91€
Be mokesčių:140.91€
Teirautis
Plaukų džiovintuvas su jonizacija ZHIBAI HL321 (juodas)
Teirautis
Gamintojas: ZHIBAI Modelis: HL321
ZHIBAI prekės ženklas yra Xiaomi ekosistemos dalisJonizacinis plaukų džiovintuvas ZHIBAI HL321 (juodas)Nuo šiol plaukus išdžiovinsite akimirksniu, nerizikuodami sugadinti! Džiovintuvas užtikrina pastovią temperatūrą ir apsaugą nuo perkaitimo. ZHIBAI HL321 veikia su 1800 vatų galia ir yra stebėtinai tylus (60 db). Puikiai tiks bet kokio tipo plaukams. Jis leidžia pasirinkti iš 2 temperatūros nustatymų ir 2 oro greičių. Jis netgi generuoja neigiamus jonus, leidžiančius atsisveikinti su statinių ir..
33.64€
Be mokesčių:33.64€
Teirautis
Pūkelių valiklis ZHIBAI QL1
Teirautis
Gamintojas: ZHIBAI Modelis: QL1
ZHIBAI prekės ženklas yra Xiaomi ekosistemos dalisPūkelių valiklis ZHIBAI QL1Greitai jūsų seni, susiraukšlėję drabužiai gali atrodyti kaip nauji! Praktiškas Pūkelių valiklis ZHIBAI QL1 greitai ir efektyviai pašalins raukšles nuo drabužių, patalynės, antklodžių ar pliušinių žaislų. Jis aprūpintas galingu varikliu ir leidžia rinktis iš 5 greičio lygių. Ergonomiškas belaidis dizainas garantuoja komfortą, o patvari baterija užtikrina iki 60 minučių veikimo laiką.Įspūdingas našumasSkustuvas turi aukš..
15.04€
Be mokesčių:15.04€
Teirautis
Rodo 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)