NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Dviračio žibintai

Gamintojas: Superfire Modelis: BL10
Superfire BL10-X dviračio žibintuvėlisSuperfire BL10-X dviračio žibintuvėlis užtikrins dar didesnį saugumą kelyje. Taip pat sėkmingai naudosite jį kaip įprastą žibintuvėlį. Jis siūlo stabilų apšvietimą 90 m atstumu. Jis neblizga jūsų akyse ir pagerina matomumą sutemus. Jis leidžia rinktis iš 4 apšvietimo režimų, o jo įrengimas jums nesukels problemų.Pritaikyta pagal jūsų poreikiusBL10-X siūlo iki 4 apšvietimo režimų, kuriuos galite lengvai pritaikyti pagal savo poreikius ir lūkesčius. Viskas, ką..
9.55€
Be mokesčių:9.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: BL11
Dviračio žibintuvėlis Superfire BL11Dviračio žibintuvėlis yra būtina kiekvieno dviračio įranga! BL11 užtikrina stabilų apšvietimą iki 120 m. Jis siūlo 4 šviesos režimus ir jo įrengimas jums nesukels problemų. Dėl savo tvirtos ir vandeniui atsparios konstrukcijos jis ilgai tarnaus. Taip pat galite naudoti kaip įprastą žibintuvėlį.Patikimas šaltinis šviesaAr dažnai važiuojate dviračiu sutemus? Apsirūpinkite dviračio žibintuvėliu ir užtikrinkite savo saugumą kelyje! Degiklis sukuria akims saugią šv..
11.03€
Be mokesčių:11.03€
Į krepšelį
Gamintojas: Superfire Modelis: BL14
Superfire BL14 dviračio žibintuvėlisPasirūpinkite savo saugumu važiuodami dviračiu! Superfire BL14 dviračio lemputė generuoja 400 lm šviesą ir leidžia rinktis iš 3 apšvietimo režimų. Dėl patvarios konstrukcijos jis ilgai tarnaus, o įmontuota baterija užtikrina iki 5,5 val. Taip pat sėkmingai naudosite jį kaip įprastą žibintuvėlį.Saugus vairavimas tamsojePadidinkite matomumą naktinio pasivažinėjimo dviračiu metu. Žibintuvėlis užtikrina stabilų apšvietimą, kurio ryškumas yra 400 liumenų. Jo diapaz..
10.31€
Be mokesčių:10.31€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 3 iš 3 (1 Puslapių)
Prekių filtras