NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanios rozetės

Gamintojas: HiSmart Modelis: Power socket
Paverskite savo namus išmaniais! Su šiuo išmaniuoju kištukiniu lizdu įjungsite kondicionierių, drėkintuvą ar arbatinuką vos su keletu paspaudimų savo išmaniajame įrenginyje. Valdyti ir keisti įrenginio nustatymus galėsite naudodamiesi HiSmart programėle tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane. Pavienis prietaisas neveikia - būtina suportuoti su išmaniąja centrale Main Hub. Techniniai duomenys: Įtampa: ~220-240V Srovė: 15 A (MAX) Dažnis: 50/60Hz Belaidžio ryšio tipas: WiFi 2.4GHz 802.11b/gn Išėjim..
29.99€
Be mokesčių:29.99€
Į krepšelį
Gamintojas: HiSmart Modelis: Power socket
Wi-Fi išmanusis kištukinis lizdas. Įtampa: ~220-240V Srovė: 16 A (MAX) Dažnis: 50 Su energijos taupymu Veikia su Amazon Alexa & Google Home Garantija: 24 mėnesiai..
10.37€
Be mokesčių:10.37€
Į krepšelį
Gamintojas: HiSmart Modelis: Power socket
Paverskite savo namus išmaniais! Su šiuo išmaniuoju nuotoliniu būdu valdomu kištukiniu lizdu įjungsite kondicionierių, drėkintuvą ar arbatinuką vos su keletu paspaudimų savo išmaniajame įrenginyje. Be to, įrenginyje įmontuotas įjungimo/išjungimo mygtukas, su kuriuo galėsite reguliuoti prietaiso veikimą. Valdyti ir keisti įrenginio nustatymus galėsite naudodamiesi HiSmart programėle tiesiog savo išmaniojo telefono ekrane. Pavienis prietaisas neveikia - būtina suportuoti su išmaniąja centrale Main..
23.65€
Be mokesčių:23.65€
Į krepšelį
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-SHP13
Blitzwolf BW-SHP13 smart socket Take smart home management to a new level. The Blitzwolf BW-SHP13 smart outlet allows you to remotely control your connected devices with an app or voice commands. Create work schedules and pair your appliances with additional sensors (not included) to make your life even easier. The product also allows you to monitor your power consumption. It is also incredibly durable and resistant to damage. Note: for proper operation the socket requires a working ZigBee ..
15.91€
Be mokesčių:15.91€
Į krepšelį
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-SHP15
Blitzwolf Smart ZigBee Socket The intelligent ZigBee socket is a functional device, that will be useful in many homes. Thanks to the ZigBee gateway panel, you can easily and efficiently connect it with other devices of this type. The socket has multiple time modules depending on your needs. You can control it manually using a special app or by voice using the Alexa voice assistant.  ZigBee 3.0 protocol For proper operation of the equipment you need a Tuya ZigBee 3.0 gateway, available in ..
12.28€
Be mokesčių:12.28€
Į krepšelį
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-SHP6 Pro
Blitzwolf Intelligent adapteris lizduiIšmanusis Blitzwolf adapteris įprastą lizdą pavers išmaniuoju ir leis nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius, nustatyti laikmatį ar stebėti energijos sąnaudas. Jis veikia su Alex ir Google balso padėjėjais ir turi daugybę saugos funkcijų.  Balso kontrolėNaudojant balso asistentus, tereikia ištarti komandą, kad įjungtumėte arba išjungtumėte prie adapterio prijungtą įrenginį.Išmanusis laikmatisAdapteris turi laikmačio funkciją su progra..
16.36€
Be mokesčių:16.36€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: P1
Išmanioji maitinimo juostaGosund maitinimo juosta susideda iš 3 USB lizdų su 15W (5V, 3A) išėjimo galia ir 3 standartinių lizdų, visi įėjimai yra su integruota apsauga nuo viršįtampio. 15 W galia leidžia greitai įkrauti išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir kitus įrenginius. Juostelė turi jungiklį, tačiau ją galima valdyti ir išmaniojo telefono programa. Tai leidžia įjungti ir išjungti atskirus lizdus arba visus iš karto, kai atsiranda poreikis. Įrenginys palaiko tik 2.4G juostą, ..
23.64€
Be mokesčių:23.64€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-EU-B
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-EU-B TUYA (juodas)Sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame gerai gyvenate. „Avatto“ išmanusis sieninis lizdas leis nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius – pavyzdžiui, naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentą („Amazon Alexa“, „Google Assistant“). Kurkite darbo grafikus, naudokite laikmačius ir pasidalykite valdymu su kitais šeimos nariais! Produktą taip pat labai lengva įdiegti ir kompaktiškas.Nuotolinis valdymasAr jau vyk..
16.36€
Be mokesčių:16.36€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-EU-W
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-EU-W TUYA (baltas)Sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame gerai gyvenate. „Avatto“ išmanusis sieninis lizdas leis nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius – pavyzdžiui, naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentą („Amazon Alexa“, „Google Assistant“). Kurkite darbo grafikus, naudokite laikmačius ir pasidalykite valdymu su kitais šeimos nariais! Produktą taip pat labai lengva įdiegti ir kompaktiškas.Nuotolinis valdymasAr jau vyk..
17.28€
Be mokesčių:17.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-USB-B
Išmanusis „WiFi“ sieninis lizdas „Avatto N-WOT10-USB-B TUYA USB USB-C“ (juodas)Dabar galite dar patogiau naudoti pasirinktus įrenginius savo namuose. Išmanusis „Avatto“ lizdas leis juos valdyti nuotoliniu būdu, naudojant „TUYA/Smart Life“ programėlę arba „Google Assistant“/„Amazon Alexa“ balso asistentus. Jame taip pat yra 2 prievadai – USB-A ir USB-C, kurie leidžia įkrauti, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Be to, gaminys jungiasi per Wi-Fi ir jį labai lengva įdie..
21.82€
Be mokesčių:21.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-USB-W
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-USB-W TUYA USB USB-C (baltas)Dabar galite dar patogiau naudoti pasirinktus įrenginius savo namuose. Išmanusis „Avatto“ lizdas leis juos valdyti nuotoliniu būdu, naudojant „TUYA/Smart Life“ programėlę arba „Google Assistant“/„Amazon Alexa“ balso asistentus. Jame taip pat yra 2 prievadai – USB-A ir USB-C, kurie leidžia įkrauti, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Be to, gaminys jungiasi per Wi-Fi ir jį labai lengva įdiegti...
21.82€
Be mokesčių:21.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: OT02-EU
Išmanusis kištukas WiFi Avatto OT02-EU TUYAWi-Fi išmanusis lizdas leidžia nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius. Valdymą palengvina programėlė (Smart Life, Tuya) ir balso komandos (Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice). Tai leidžia kurti darbo grafikus, nustatyti laikmačius ir valdyti įrenginius grupėse. Be to, jame yra saugos funkcijų, todėl galite saugiai naudotis.  Daugiau galimybių su programaDabar svarbiausią informaciją galite pasiekti po ranka. Išmanusis „Avatto ..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: EP8
Gosund EP8 Wi-Fi išmanusis kištukasGosund EP8 kištukas leis įprastą buitinę techniką namuose paversti išmaniaisiais įrenginiais. Tai leidžia nuotoliniu būdu valdyti prijungtą įrangą – tiesiog naudokite Gosund, Smart Life arba TUYA programėlę. Jis taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, nustatyti laikmačius ir valdyti pasirinktus įrenginius grupėse. Su EP8 palengvinkite savo išmaniųjų namų valdymą!  Daug gali..
8.63€
Be mokesčių:8.63€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP1
Valdykite, kad ir kur būtumėteGosund SP1 yra išmanusis lizdas su ES kištuku. Per aplikaciją galime valdyti apšvietimą ar kitus buitinius įrenginius tiesiai iš savo išmaniajame telefone esančios aplikacijos. Su „Smart Life“ („Tuya“ programa) (nemokamai atsisiųskite „Android“ ir „iOS“). Kai produktas bus prijungtas prie vietinio tinklo ir pridėtas prie mūsų programėlės, galime jį valdyti iš bet kurios pasaulio vietos, kur turime prieigą prie interneto.Įrenginys veikia su naujausiomis sistemomis: I..
9.00€
Be mokesčių:9.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP111
Dirbkite, kad ir kur būtumėteGosund SP111 yra 3680 W išmanusis lizdas su ES kištuku. Naudodamiesi programėle galime valdyti apšvietimą ar kitą buitinę techniką tiesiai iš savo išmaniajame telefone esančios programėlės -Smart Life (Tuya programėlė, kurią galima atsisiųsti nemokamai Android ir iOS). Prijungę gaminį prie vietinio tinklo ir įtraukę jį į savo programėlę, galime jį valdyti iš bet kurios pasaulio vietos, kur turime prieigą prie interneto. Programėlėje gaminį galima priskirti keliems na..
12.28€
Be mokesčių:12.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP112
  Tarnaukite, kad ir kur būtumėteGosund SP112 yra išmanusis lizdas su ES kištuku ir dviem įmontuotais USB prievadais. Per aplikaciją galime valdyti apšvietimą ar kitus buitinius įrenginius tiesiai iš savo išmaniajame telefone esančios aplikacijos. Su „Smart Life“ („Tuya“ programa) (nemokamai atsisiųskite „Android“ ir „iOS“). Kai produktas bus prijungtas prie vietinio tinklo ir pridėtas prie mūsų programėlės, galime jį valdyti iš bet kurios pasaulio vietos, kur turime prieigą prie interneto...
13.18€
Be mokesčių:13.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP211
Dvigubas išmanusis „WiFi“ kištukasGosund SP211 lizdas suteikia galimybę prie maitinimo šaltinio prijungti du skirtingus įrenginius ir taip sukurti išmanųjį namą. Jis turi „Wi-Fi“ funkciją, todėl yra suderinamas su Alexis, Google Assistant ir IFTTT.Nuotolinio valdymo pultasIšmanusis lizdas Gosund SP211 leidžia nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius. Galite nuotoliniu būdu juos įjungti ir išjungti, taip pat planuoti, kada juos įjungti arba išjungti. Dėl to jums nereikia jaudi..
13.18€
Be mokesčių:13.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: SP1-2pack
Valdykite, kad ir kur būtumėteGosund SP1 yra išmanusis lizdas su ES kištuku. Per aplikaciją galime valdyti apšvietimą ar kitus buitinius įrenginius tiesiai iš savo išmaniajame telefone esančios aplikacijos. Su „Smart Life“ („Tuya“ programa) (nemokamai atsisiųskite „Android“ ir „iOS“). Kai produktas bus prijungtas prie vietinio tinklo ir pridėtas prie mūsų programėlės, galime jį valdyti iš bet kurios pasaulio vietos, kur turime prieigą prie interneto.Įrenginys veikia su naujausiomis sistemomis: I..
16.36€
Be mokesčių:16.36€
Į krepšelį
HiSmart išmanusis kištukinis lizdas
Teirautis
Gamintojas: HiSmart Modelis: Power socket
Išmanusis lizdas. Ypatybės Nuotolinis valdymas, naudojant programėlę Valdymas balsu (suderinamas su „Amazon Alexa“, „Google Assistant“) Laikmačio nustatymas Įrenginio bendrinimas Energijos taupymo funkcija Techniniai duomenys: Maitinimo įtampa: AC100–240 V 50/ 60Hz Apkrovos srovė: 16A Darbinė temperatūra: -20 ~ 50 ° C „Wi-Fi“ dažnis: „Wi-Fi“ 2,4 GHz Korpuso medžiaga: PC + ABS Garantija: 24 mėnesiai..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Išmanusis kištukas WiFi Meross MSS620HK
Teirautis
Gamintojas: Meross Modelis: MSS620HK(EU)
Smart Outdoor Plug Meross (HomeKit) The intelligent Meross Extender allows you to create your own smart home easily and quickly. Thanks to its housing with IP44 protection it is perfect for both indoor and outdoor use. It is perfect for use on the terrace or in the garden. With Meross you can control the devices connected to the extension cord from any place.  Functional and safe during use The Meross extension cable has two intelligent sockets and a number of protections against overv..
37.00€
Be mokesčių:37.00€
Teirautis
Rodo 1 iki 20 iš 20 (1 Puslapių)
Produktų filtras