NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Avatto

Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-EU-B
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-EU-B TUYA (juodas)Sukurkite sau išmanųjį namą, kuriame gerai gyvenate. „Avatto“ išmanusis sieninis lizdas leis nuotoliniu būdu valdyti prie jo prijungtus įrenginius – pavyzdžiui, naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentą („Amazon Alexa“, „Google Assistant“). Kurkite darbo grafikus, naudokite laikmačius ir pasidalykite valdymu su kitais šeimos nariais! Produktą taip pat labai lengva įdiegti ir kompaktiškas.Nuotolinis valdymasAr jau vyk..
11.63€
Be mokesčių:11.63€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WOT10-USB-W
Išmanusis WiFi sieninis lizdas Avatto N-WOT10-USB-W TUYA USB USB-C (baltas)Dabar galite dar patogiau naudoti pasirinktus įrenginius savo namuose. Išmanusis „Avatto“ lizdas leis juos valdyti nuotoliniu būdu, naudojant „TUYA/Smart Life“ programėlę arba „Google Assistant“/„Amazon Alexa“ balso asistentus. Jame taip pat yra 2 prievadai – USB-A ir USB-C, kurie leidžia įkrauti, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus ar planšetinius kompiuterius. Be to, gaminys jungiasi per Wi-Fi ir jį labai lengva įdiegti...
19.92€
Be mokesčių:19.92€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZDMS01-1
Išmanusis šviesos reguliatorius „ZigBee Avatto“ N-ZDMS01-1 TUYAIšmanusis šviesos reguliatorius yra modernus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą ir komfortą kasdieniame gyvenime. Naudodami nuotolinį valdymą per Smart Life/Tuya Smart programėlę, galite valdyti savo namų apšvietimą bet kur ir bet kada naudodami telefoną ar planšetinį kompiuterį. Valdiklis taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“ balso asistentais, suteikia galimybę reguliuoti apšvietimo laipsnį, taip pat sudar..
13.28€
Be mokesčių:13.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su..
9.19€
Be mokesčių:9.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W2
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W2 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 2 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikli..
8.04€
Be mokesčių:8.04€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W3
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W3 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus „Avatto“ 3 kanalų kanale esantis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba Google Assistant arba Amazon Alexa balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per Wi-Fi ir yra suderinamas su įvairių tipų jungik..
8.32€
Be mokesčių:8.32€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W4 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 4 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikli..
8.38€
Be mokesčių:8.38€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W1
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W1 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 1 kanalo išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
7.23€
Be mokesčių:7.23€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W3 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 3 kanalų išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
13.21€
Be mokesčių:13.21€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-LZWSM01-2
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-2 Nėra neutralaus TUYAAvatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su balso padėjėjais „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Produktą taip pat labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – atsisveikinkite su apribojimais naudodami..
10.87€
Be mokesčių:10.87€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-LZWSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Nėra neutralaus TUYAAvatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su balso padėjėjais „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Produktą taip pat labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – atsisveikinkite su apribojimais naudodami..
11.86€
Be mokesčių:11.86€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-3 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Jungikl..
11.80€
Be mokesčių:11.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W1
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W1 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis Avatto 1 kanalo jungiklis ortakyje leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai veikti, reikalingas Z..
7.15€
Be mokesčių:7.15€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W4 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 4 kanalų išmanųjį jungiklio modulį, galite valdyti savo šviesas nuotoliniu būdu – naudodami TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai ..
13.80€
Be mokesčių:13.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-B1
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-B1 Vienpusis be neutralus TUYA (juodas)Jutiklinis jungiklis Avatto LZTS02-EU-B1 puikiai tinka jūsų išmaniesiems namams. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti šviesą, o dėl suderinamumo su TUYA / Smart Life programėle leidžia valdyti apšvietimą per atstumą. Taip pat galite valdyti įrenginį naudodami „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso asistentus. Jungiklis taip pat išsiskiria atsparumu vandeniui ir aptakiu minimalistiniu dizainu. Gamin..
14.68€
Be mokesčių:14.68€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-B2
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-B2 2 krypčių, be neutralių TUYA (juodas)Avatto ZTS02-EU-B2 jutiklinis jungiklis puikiai tinka jūsų išmaniesiems namams. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti šviesą, o dėl suderinamumo su TUYA / Smart Life programėle leidžia valdyti apšvietimą per atstumą. Taip pat galite valdyti įrenginį naudodami „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso asistentus. Jungiklis taip pat išsiskiria atsparumu vandeniui ir aptakiu minimalistiniu dizainu. Gamin..
15.85€
Be mokesčių:15.85€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-W3
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-W3 3 krypčių be neutralaus TUYA (balta)Jutiklinis jungiklis Avatto LZTS02-EU-W3 puikiai tinka jūsų išmaniesiems namams. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti šviesą, o dėl suderinamumo su TUYA / Smart Life programėle leidžia valdyti apšvietimą per atstumą. Taip pat galite valdyti įrenginį naudodami „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso asistentus. Jungiklis taip pat išsiskiria atsparumu vandeniui ir aptakiu minimalistiniu dizainu. Gamin..
17.51€
Be mokesčių:17.51€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZTS02-EU-B3
Išmanusis šviesos jungiklis ZigBee Avatto LZTS02-EU-B3, 3 krypčių, be neutralaus TUYA (juodas)Jutiklinis jungiklis Avatto LZTS02-EU-B3 puikiai tiks jūsų išmaniesiems namams. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti šviesą, o dėl suderinamumo su TUYA / Smart Life programėle leidžia valdyti apšvietimą per atstumą. Taip pat galite valdyti įrenginį naudodami „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso asistentus. Jungiklis taip pat išsiskiria atsparumu vandeniui ir aptakiu minimalistiniu dizainu. Gam..
14.06€
Be mokesčių:14.06€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-TS10-B2
Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-B2“, 2 krypčių TUYA (juodas)Avatto N-TS10-B2 jutiklinis jungiklis bus naudojamas bet kuriuose namuose, biure ar viešbutyje. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti apšvietimą, o taip pat valdyti nuotoliniu būdu naudojant programėlę TUYA / Smart Life. Įrenginys taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, todėl galite jį valdyti balso komandomis. Gaminys jungiasi per Wi-Fi ir turi 2 mygtukus. Jį labai lengva montuoti, jis pasižymi ..
15.34€
Be mokesčių:15.34€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-TS10-B3
Išmanusis šviesos jungiklis „WiFi Avatto N-TS10-B3“, 3 krypčių TUYA (juodas)Avatto N-TS10-B3 jutiklinis jungiklis bus naudojamas bet kuriuose namuose, biure ar viešbutyje. Tai leidžia patogiai įjungti ir išjungti šviesą, o taip pat valdyti nuotoliniu būdu naudojant programėlę TUYA / Smart Life. Įrenginys taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“, todėl galite jį valdyti balso komandomis. Gaminys jungiasi per Wi-Fi ir turi 3 mygtukus. Jį labai lengva montuoti, jis pasižymi šiuo..
16.14€
Be mokesčių:16.14€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 69 (4 Puslapių)