NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Atstumo matuokliai

Gamintojas: Deko Tools Modelis: LRD110-50m
Lazerinis atstumo matuoklis Deko Tools LRD110Lazerinis atstumo matuoklis yra praktiškas prietaisas, leidžiantis tiksliai išmatuoti atstumą tarp objektų. „Deko Tools“ gaminio tikslumas yra ±2 mm, o veikimo nuotolis – iki 50 m. Jis leidžia pasirinkti iš tokių matavimo vienetų kaip metrai, pėdos ir coliai, o juo lengva naudotis, nes yra įmontuotas LCD ekranas. Jame taip pat yra gulsčiukas ir keletas naudingų funkcijų. Jis maitinamas 2 AAA tipo baterijomis (į komplektą neįeina).  Tikslūs išma..
20.02€
Be mokesčių:20.02€
Į krepšelį
Gamintojas: Deko Tools Modelis: LRD110-70m
Lazerinis atstumo matuoklis Deko Tools LRD110Lazerinis atstumo matuoklis yra praktiškas prietaisas, leidžiantis tiksliai išmatuoti atstumą tarp objektų. „Deko Tools“ gaminio tikslumas yra ±2 mm, o veikimo nuotolis – iki 70 m. Jis leidžia pasirinkti iš tokių matavimo vienetų kaip metrai, pėdos ir coliai, o juo lengva naudotis, nes yra įmontuotas LCD ekranas. Jame taip pat yra gulsčiukas ir keletas naudingų funkcijų. Jis maitinamas 2 AAA tipo baterijomis (į komplektą neįeina).  Tikslūs išma..
23.83€
Be mokesčių:23.83€
Į krepšelį
Gamintojas: Noyafa Modelis: NF-2260L
Lazerinis atstumo matuoklis 60m su rulete 5m Ypatybės: Tai ruletė ir lazerinis matuoklis viename. 2-in-1 lazerinė atstumo matavimo juosta gali išmatuoti ilgį, aukštį, plotį, plotą ir tūrį, o šis modelis turi ir balso transliavimo funkciją. Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus ir tūrius. Neatlieka skaičiavimų pagal Pitagoro te..
72.62€
Be mokesčių:72.62€
Į krepšelį
Gamintojas: Noyafa Modelis: NF-271-50
Lazerinis atstumo matuoklis, 50m Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas spindulys. Ryškus 2-osios klasės matuoklio lazerio taškas bus lengv..
51.69€
Be mokesčių:51.69€
Į krepšelį
Gamintojas: Noyafa Modelis: NF-271-70
Lazerinis atstumo matuoklis, 70m Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas spindulys. Ryškus 2-osios klasės matuoklio lazerio taškas bus lengv..
62.05€
Be mokesčių:62.05€
Į krepšelį
Gamintojas: Noyafa Modelis: NF-273L
Lazerinis atstumo matuoklis iki 60m. Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: ­ lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas spindulys. I..
72.60€
Be mokesčių:72.60€
Į krepšelį
Gamintojas: Noyafa Modelis: NF-274L-80
Lazerinis atstumo matuoklis, 80m, žalio spindulio, 3A klasės, BT Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Tinkamas naudoti lauke. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja at..
117.19€
Be mokesčių:117.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Noyafa Modelis: NF-275L-100
Lazerinis atstumo matuoklis, 100m, žalio spindulio, 3A klasės Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Tinkamas naudoti lauke. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstu..
130.99€
Be mokesčių:130.99€
Į krepšelį
Gamintojas: Noyafa Modelis: NF-275L-60
Lazerinis atstumo matuoklis, 60m, žalio spindulio, 3A klasės Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Tinkamas naudoti lauke. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstum..
93.10€
Be mokesčių:93.10€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: H-D510A
Lazerinis atstumo matuoklis, 50m Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas spindulys. Ryškus 2..
64.46€
Be mokesčių:64.46€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: H-D710A
Lazerinis atstumo matuoklis, 70m Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas spindulys. Ryškus 2..
67.45€
Be mokesčių:67.45€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: SW-100G
Lazerinis atstumo matuoklis, 100m, žalio spindulio Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas s..
143.53€
Be mokesčių:143.53€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: SW-50G
Lazerinis atstumo matuoklis, 50m, žalio spindulio Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas sp..
107.87€
Be mokesčių:107.87€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: SW-MT4
Lazerinis atstumo matuoklis, iki 40m Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas spindulys. Ryškus 2-osios klasės matuoklio lazerio taškas bus l..
36.68€
Be mokesčių:36.68€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: SW-S120
Lazerinis atstumo matuoklis, 120m Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: ­lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipiamas spindulys. Ryškus..
193.96€
Be mokesčių:193.96€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: SW-T60
Lazerinis atstumo matuoklis, 60m Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Su gulsčiuko funkcija. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipia..
51.80€
Be mokesčių:51.80€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: SW-T80
Lazerinis atstumo matuoklis, 80m Ypatybės: Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Su gulsčiuko funkcija. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus, tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir atimties funkcijas, Pitagoro teoremos skaičiavimo funkcijas. Nuolatinio matavimo funkcija: lazerio spindulys nuolat įjungtas ir prietaisas matuoja atstumą iki taško, į kurį nukreipia..
61.47€
Be mokesčių:61.47€
Į krepšelį
Gamintojas: SNDWAY Modelis: SW-TM60A
Lazerinis atstumo matuoklis 60m su rulete 5m Ypatybės: Tai ruletė ir lazerinis matuoklis viename. 2-in-1 lazerinė atstumo matavimo juosta gali išmatuoti ilgį, aukštį, plotį, plotą ir tūrį, o šis modelis turi įvairių papildomų matavimo funkcijų. Lazerinis atstumo matuoklis - plačiai statyboje, namuose bei buityje naudojama priemonė, netiesiogiai matuojanti atstumus ir atliekanti skaičiavimus. Paskirtis: išmatuoti patalpos ar objekto perimetrus, plotus ir tūrius. Turi matavimo verčių sudėties ir a..
77.57€
Be mokesčių:77.57€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 18 iš 18 (1 Puslapių)
Prekių filtras