NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanūs jutikliai

Gamintojas: Sonoff Modelis: AL010
Sonoff jungtis su RJ9 jutiklio adapteriu AL010Naudodami Sonoff AL010 adapterį galite prijungti jutiklius, turinčius 2,5 mm lizdo jungtį prie naujesnių „Wi-Fi“ relių modelių, pvz., „TH Origin“ (THR316/THR320) ) ir TH Elite (THR316D/THR320D), kuriuose sumontuotos RJ9 4P4C jungtys. Tai leidžia laisvai naudoti temperatūros ir drėgmės jutiklius (Si7021 ir AM2301), vandeniui atsparų temperatūros jutiklį (DS18B20) ir dirvožemio drėgmės jutiklį (MS01). Atsisveikinkite su apribojimais ir mėgaukitės daugy..
3.15€
Be mokesčių:3.15€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: M0802070003
Išmanus durų ir langų jutiklisBelaidis durų/langų jutiklis Sonoff DW2 RF 433MHz yra jutiklis su jutikliu, kuris užtikrina didesnį buto saugumą nuo įsilaužimo. Jutiklis siunčia pranešimą į telefoną kiekvieną kartą atidarius arba uždarius duris/langą. Pasirūpinkite savo saugumu ir mėgaukitės ramybe savo buteVisada įsitikinkite, kad namas yra saugusJutiklis siunčia pranešimus į jūsų telefono programą, jei nekviestas svečias bando atidaryti jūsų buto langą ar duris. Nesijaudinkite dėl bute paliktų d..
5.34€
Be mokesčių:5.34€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: 3EM
Shelly 3EM 3 fazių elektros sąnaudų skaitiklis WIFI Jei norite gyventi tvariai ir taupyti energiją, pinigus ir anglies dvideginio išmetimą, „Shelly 3EM“ jums puikiai tiks. Naudodami skaitiklį galite stebėti bet kurios grandinės, prietaiso ar įrangos suvartojimą namuose, kad optimizuotumėte energijos suvartojimą. Produktas taip pat bus naudingas, jei turite saulės baterijas ar vėjo turbinas, stebint pagaminamos energijos kiekį.Optimizuokite energijos suvartojimą Naudodami „Shelly 3EM“ galit..
126.01€
Be mokesčių:126.01€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3EM
Shelly PRO 3EM 120A WiFi Dual- Kanalo elektros energijos skaitiklis Shelly Pro 3EM 120A yra profesionalus trifazis elektros energijos skaitiklis, kurį galima montuoti ant DIN bėgio. Prietaisas praneša apie sukauptą energiją 1% tikslumu, taip pat realiu laiku kiekvienos fazės įtampą, srovę ir galią. Jame saugomi paskutinių 60 dienų duomenys, kurių kiekvienos fazės skiriamoji geba yra viena minutė, todėl galima atlikti tikslią analizę. Jis gali veikti savarankiškai vietiniame LAN ir (arba) „Wi-Fi..
138.89€
Be mokesčių:138.89€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3EM-400
2 kanalų Shelly PRO 3EM 400A WiFi elektros energijos suvartojimo matuoklis Shelly Pro 3EM 400A yra profesionalus trifazis elektros energijos suvartojimo matuoklis, kurį galima montuoti ant DIN bėgio. Prietaisas praneša apie sukauptą energiją 1% tikslumu ir realiu laiku kiekvienos fazės įtampą, srovę ir galią. Jame saugomi paskutinių 60 dienų duomenys su vienos minutės skiriamąja geba kiekvienai fazei, todėl galima atlikti tikslią analizę. Be to, jame siūlomos pažangios scenarijų sudarymo galimy..
266.73€
Be mokesčių:266.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: MS200HHK-EU
Išmanusis belaidis durų / langų jutiklių rinkinys Meross MS200H (HomeKit) Mėgaukitės didesniu komfortu ir saugumu savo namuose. Įdiegę MS200H jutiklį ant durų ar langų, gausite pranešimus į savo telefoną, jei kas nors juos atidarys. Tai leidžia būti informuotam ir nedelsiant įspėtam apie bet kokias susijusias situacijas! Produktas suderinamas su Meross programa, taip pat su Apple HomeKit, Google Assistant, Samsung SmartThings ir Amazon Alexa ekosistemomis. Taip pat turite galimybę prijungti jį ..
17.80€
Be mokesčių:17.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: M0802070002
Išmanusis WiFi belaidis durų/langų jutiklis Sonoff DW2Sonoff DW2 – „WiFi“ yra jutiklis su jutikliu, kuris užtikrina didesnį buto saugumą nuo įsilaužimo. Jutiklis siunčia pranešimą į telefoną kiekvieną kartą atidarius arba uždarius duris/langą. Pasirūpinkite savo saugumu ir mėgaukitės ramybe savo butePatogumas visų pirmaJeigui paleisti nereikia papildomų įėjimų. Tiesiog suporuokite jutiklį su „Bluetooth“ programa savo telefone. Valdykite įrenginį naudodami programą.Visada tikra kai namas yra saug..
6.90€
Be mokesčių:6.90€
Į krepšelį
Gamintojas: IMOU Modelis: IOT-ZGA1-EU
IMOU ZGA1 dujų detektorius Užtikrinkite savo namų saugumą. IMOU ZGA1 jutiklis matuoja gamtinių dujų (CNG, SGD, metano) koncentraciją realiu laiku, o jei ji viršys tam tikrą lygį, iš karto sužinosite – įsijungs garsinis ir šviesos signalas, taip pat gausite pranešimą savo telefone. Prietaisas išsiskiria ±3% tikslumu ir 0-100% LEL matavimo diapazonu. Taip pat galite jį derinti su kitais išmaniaisiais įrenginiais ir automatizuoti jų veikimą.Jūsų saugumui Būkite ramūs – jei nutekėtų dujos..
22.68€
Be mokesčių:22.68€
Į krepšelį
Gamintojas: Meross Modelis: GS559AHHK(EU)
Meross GS559AH WiFi išmanusis dūmų detektorius< /h3> Išmanus ir tikslus dūmų detektorius pasirūpins jūsų ir jūsų šeimos saugumu. Kai signalizacija aptinka dūmus, automatiškai pasigirsta įspėjamasis tonas. Kita vertus, jei vienu metu naudojate kelis signalizatorius, tereikia leisti vienam iš jų sugauti dūmą ir suaktyvės visi turimi įrenginiai. Be dūmų aptikimo, jis taip pat gali aptikti perkaitimą, o dėl suderinamumo su HUB, kurį galima įsigyti atskirai, galite sujungti įrenginį į vieną si..
31.28€
Be mokesčių:31.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Neo Modelis: NAS-DS01W
Durų ir langų atidarymo jutiklis WiFi NEO NAS-DS01W TUYA Su NEO galite jaustis saugiau savo namuose. Jei kas nors bando patekti į patalpą, durų ir langų atidarymo jutiklis NAS-DS01W iškart tai aptinka ir išsiunčia jums pranešimą į jūsų telefoną. Įrenginys jungiasi 2,4 GHz dažnių juostoje (per Wi-Fi), todėl jums nereikia pirkti jokių papildomų šliuzų. Jis taip pat išsiskiria ilgu veikimo laiku, kompaktišku, sumaniu dizainu ir suderinamumu su TUYA / Smart Life.Laikykite pirštą ant pulso Naud..
8.34€
Be mokesčių:8.34€
Į krepšelį
Gamintojas: IMOU Modelis: IOT-ZD1-EU
IMOU ZD1 durų / langų atidarymo detektorius Užtikrinkite savo komfortą ir padidinkite saugumo lygį savo namuose. IMOU ZD1 jutiklis aptiks, ar atidarytos durys arba langas. Jei kas nors jas atidarys maždaug 25 mm, iškart sužinosite – gausite pranešimą į savo telefoną. Taip pat galite jį derinti su kitais įrenginiais, pavyzdžiui, pavojaus sirena. Gaminį labai lengva montuoti, jo tarnavimo laikas yra iki 1 metų.Laikykite pirštą ant pulso Naudodami IMOU visada žinosite, ar į jūsų namus patenk..
13.23€
Be mokesčių:13.23€
Į krepšelį
Gamintojas: IMOU Modelis: IOT-ZP1-EU
Imou ZP1 judesio jutiklis Judesio jutiklis yra įrenginys, kuris gali palengvinti darbą namuose. Jis fiksuoja žmogaus kūno skleidžiamą infraraudonąją šviesą, jausdamas žmogaus buvimą. Tokiu būdu jis gali aptikti galimą įsibrovėlį ir sugeneruoti aliarmą. Be to, jutiklį galite integruoti, pavyzdžiui, su išmaniuoju savo namų apšvietimu, kad aptikus judesį apšvietimas konkrečioje patalpoje automatiškai įsijungtų. Pažiūrėkite, kaip tai patogu! Įrenginys montuojamas be rūpesčių ir išsiskiria savo ilgu..
20.66€
Be mokesčių:20.66€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: S4
Išmanusis judesio jutiklis Wi-Fi Gosund S4 Padidinkite savo namų saugumą. Išmanusis jutiklis Gosund S4 patikimai aptinka judesį – kai kas nors pateks į jo diapazoną, į savo telefoną gausite momentinį pranešimą. Produktas taip pat gali veikti su kitais išmaniaisiais įrenginiais, tokiais kaip šviestuvai, signalizatoriai ar kameros. Yra 2 maitinimo būdai – per USB arba su dviem AA baterijomis. Jutiklį taip pat labai lengva įdiegti.Užtikrinkite savo saugumą Jums nebereikia nerimauti, kad nepaž..
9.97€
Be mokesčių:9.97€
Į krepšelį
Gamintojas: IMOU Modelis: IOT-ZL1-EU
IMOU ZL1 potvynio jutiklis Neleiskite, kad gedimas padarytų daugiau žalos nei būtina. Naudokite IMOU jutiklį ir įsitikinkite, kad iš skalbimo mašinos ar sifono nenuteka vanduo. Įrenginio nereikia įdiegti ir galite jį įdėti bet kur, kur norite jį valdyti. Įrenginio apačioje yra du vandens jutikliai, kuriuos aptikus suaktyvins aliarmas, apie kurį gausite informaciją savo telefone.Lengvas ir patogus naudojimas Galite įdėti įrenginį bet kur, kur norite. Tam nereikia jokio surinkimo ar papildom..
16.24€
Be mokesčių:16.24€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: THR316
Išmanusis temperatūros ir drėgmės stebėjimo jungiklis Sonoff THR316 TH OriginSonoff THR316 yra 16 A relė, kurią galima naudoti vidaus baseinuose, vyninėse ar terariumuose. Jis taip pat puikiai tiks namų šildymui, laistymo sistemoms ar šiltnamiams. Gaminys veikia su temperatūros ir drėgmės jutikliais. Taip pat galite kurti tvarkaraščius naudodami programą ir naudoti automatinį režimą.SuderinamasSonoff relė palaiko įrenginius, kuriuose suvartojama daug energijos, pavyzdžiui, šildomas grindis. Be t..
12.15€
Be mokesčių:12.15€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: THR316D
Išmanusis temperatūros ir drėgmės stebėjimo jungiklis Sonoff THR316D TH EliteSonoff THR316D yra 20 A relė, kurią bus galima naudoti vidaus baseinuose, vyninėse ar terariumuose. Jis taip pat puikiai tiks namų šildymui, laistymo sistemoms ar šiltnamiams. Gaminys veikia su temperatūros ir drėgmės jutikliais. Taip pat galite kurti tvarkaraščius naudodami programą ir naudoti automatinį režimą.SuderinamasSonoff relė palaiko įrenginius, kuriuose suvartojama daug energijos, pavyzdžiui, šildomas grindis...
14.26€
Be mokesčių:14.26€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: THR320
Išmanusis temperatūros ir drėgmės stebėjimo jungiklis Sonoff THR320 TH OriginSonoff THR320 yra 20 A relė, kurią galima naudoti vidaus baseinuose, vyninėse ar terariumuose. Jis taip pat puikiai tiks namų šildymui, laistymo sistemoms ar šiltnamiams. Gaminys veikia su temperatūros ir drėgmės jutikliais. Taip pat galite kurti tvarkaraščius naudodami programą ir naudoti automatinį režimą.SuderinamasSonoff relė palaiko įrenginius, kuriuose suvartojama daug energijos, pavyzdžiui, šildomas grindis. Be t..
13.07€
Be mokesčių:13.07€
Į krepšelį
Gamintojas: Sonoff Modelis: THR320D
ZigBee Gateway Sonoff ZigBee 3.0 USB Dongle Plus-ESonoff THR320D yra 20 A relė, kurią bus galima naudoti vidaus baseinuose, vyninėse ar terariumuose. Jis taip pat puikiai tiks namų šildymui, laistymo sistemoms ar šiltnamiams. Gaminys veikia su temperatūros ir drėgmės jutikliais. Taip pat galite kurti tvarkaraščius naudodami programą ir naudoti automatinį režimą.SuderinamasSonoff relė palaiko įrenginius, kuriuose suvartojama daug energijos, pavyzdžiui, šildomas grindis. Be to, RJ9 4P4C jungtis le..
16.27€
Be mokesčių:16.27€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: PlusSmoke
Shelly Plus Smoke WiFi dūmų jutiklisShelly Plus Smoke yra išmanusis fotoelektrinis dūmų jutiklis, užtikrinantis pažangią apsaugą nuo gaisro. Naudodamas unikalią dūmų aptikimo technologiją, „Shelly Plus Smoke“ gali veiksmingai atpažinti lėtai degančius gaisrus, kurie gali išsivystyti per kelias valandas, kol liepsnos tampa matomos. Tai nepakeičiamas prietaisas, užtikrinantis jūsų namų saugumą.Saugos užtikrinimas Shelly Plus Smoke naudoja pažangią fotoelektrinę technologiją, kad aptiktų dūmus..
52.43€
Be mokesčių:52.43€
Į krepšelį
Gamintojas: Sensibo Modelis: SEN-ELM-01
Sensibo Elements oro kokybės jutiklisSensibo Elements oro kokybės jutiklis yra būtinas prietaisas kiekvienuose namuose, kuris rūpinasi savo gyventojų sveikata ir komfortu. Su pažangia Sensibo Elements technologija užtikrina nuolatinį oro kokybės stebėjimą, siunčia pranešimus, kai aptinkami teršalai. Prietaisas siūlo intuityvią programėlę su naudingomis diagramomis, o jo įmontuota LED lemputė, keičianti spalvą, keičiantis oro kokybei, rodo, kada reikia imtis veiksmų. Be to, suderinamumas su popul..
119.08€
Be mokesčių:119.08€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 41 (3 Puslapių)
Prekių filtras