NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Shelly

Shelly


Gamintojas: Shelly Modelis: 3EM
Shelly 3EM 3 fazių elektros sąnaudų skaitiklis WIFI Jei norite gyventi tvariai ir taupyti energiją, pinigus ir anglies dvideginio išmetimą, „Shelly 3EM“ jums puikiai tiks. Naudodami skaitiklį galite stebėti bet kurios grandinės, prietaiso ar įrangos suvartojimą namuose, kad optimizuotumėte energijos suvartojimą. Produktas taip pat bus naudingas, jei turite saulės baterijas ar vėjo turbinas, stebint pagaminamos energijos kiekį.Optimizuokite energijos suvartojimą Naudodami „Shelly 3EM“ galit..
133.48€
Be mokesčių:133.48€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3EM
Shelly PRO 3EM 120A WiFi Dual- Kanalo elektros energijos skaitiklis Shelly Pro 3EM 120A yra profesionalus trifazis elektros energijos skaitiklis, kurį galima montuoti ant DIN bėgio. Prietaisas praneša apie sukauptą energiją 1% tikslumu, taip pat realiu laiku kiekvienos fazės įtampą, srovę ir galią. Jame saugomi paskutinių 60 dienų duomenys, kurių kiekvienos fazės skiriamoji geba yra viena minutė, todėl galima atlikti tikslią analizę. Jis gali veikti savarankiškai vietiniame LAN ir (arba) „Wi-Fi..
147.13€
Be mokesčių:147.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3EM-400
2 kanalų Shelly PRO 3EM 400A WiFi elektros energijos suvartojimo matuoklis Shelly Pro 3EM 400A yra profesionalus trifazis elektros energijos suvartojimo matuoklis, kurį galima montuoti ant DIN bėgio. Prietaisas praneša apie sukauptą energiją 1% tikslumu ir realiu laiku kiekvienos fazės įtampą, srovę ir galią. Jame saugomi paskutinių 60 dienų duomenys su vienos minutės skiriamąja geba kiekvienai fazei, todėl galima atlikti tikslią analizę. Be to, jame siūlomos pažangios scenarijų sudarymo galimy..
282.56€
Be mokesčių:282.56€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro4PM
Shelly Pro 4PM V1 WIFI 4- kanalo DIN bėgio relė su galios matavimu Atraskite automatizavimo ateitį savo namuose su Shelly Pro 4PM. Relė skirta montuoti ant standartinio DIN bėgelio skirstomajame skydelyje, todėl idealiai tinka įvairių tipų pastatams. Jis leidžia valdyti keturis 230 voltų maitinimo įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A vienam kanalui ir iš viso 40 A. Integruoti galios matuokliai leidžia stebėti kiekvieno įrenginio energijos suvartojimą realiu laiku, o tai padeda optimizu..
119.85€
Be mokesčių:119.85€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro1
1 kanalo DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 1PM WiFi/LAN Shelly Pro 1PM yra išmanioji DIN bėgio relė su vienu kanalu, galinti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar energijos suvartojimą. kita įranga. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais,..
61.39€
Be mokesčių:61.39€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro1PM
1 kanalo DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 1PM WiFi/LAN Shelly Pro 1PM yra išmanioji DIN bėgio relė su vienu kanalu, galinti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar energijos suvartojimą. kita įranga. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais,..
74.05€
Be mokesčių:74.05€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro2
2 kanalų DIN bėgio relė Shelly Pro 2 WiFi Shelly Pro 2 yra pažangi DIN bėgio relė su dviem nepriklausomais kanalais. Kiekvienas kanalas palaiko iki 16 A apkrovą, o bendra talpa 25 A. Palaikydamas WiFi, LAN ir Bluetooth, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais, tokiais kaip „Google Assistant“, „Samsung SmartThings“ ir „Amazon Alexa“, todėl namų valdymas tampa dar patogesnis. Įrengtas bepotencialiais kontaktais, suteik..
80.88€
Be mokesčių:80.88€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro2PM
2 kanalų DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 2PM WiFi/LAN Shelly Pro 2PM yra išmanioji dviejų kanalų DIN bėgio relė, leidžianti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A kanale ir iš viso 25 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar kitos įrangos energijos sąnaudas. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiar..
102.31€
Be mokesčių:102.31€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave2PM
Shelly Qubino Wave2PM valdiklis Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra puikus sprendimas tiems, kurie nori padidinti komfortą ir energijos vartojimo efektyvumą savo namuose. Su juo galite taupyti energiją, valdyti elektros prietaisus ir mėgautis išmaniojo namo patogumu. Atidarykite duris į ateitį šiandien ir investuokite į Shelly Qubino Wave 2PM valdiklį!Suderinamumas su „Z-Wave“ šliuzu Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra moderniausias sprendimas, leidžiantis išmaniai valdyti įvairius elekt..
36.05€
Be mokesčių:36.05€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3
3 kanalų DIN bėgio relė Shelly Pro 3 WiFi Shelly Pro 3 yra pažangi DIN bėgio relė su trimis nepriklausomais kanalais. Kiekvienas kanalas palaiko iki 16 A apkrovą, o bendra talpa iki 48 A. Palaikydamas WiFi, LAN ir Bluetooth, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais, tokiais kaip „Google Assistant“, „Samsung SmartThings“ ir „Amazon Alexa“, todėl namų valdymas tampa dar patogesnis. Įrengtas bepotencialiais kontaktais, s..
85.74€
Be mokesčių:85.74€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave1
Shelly Qubino Wave 1 valdiklis Shelly Qubino Wave 1 yra Z-Wave™ išmanusis jungiklis, leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti įvairius įrenginius, pvz., elektrines spynas ir apšvietimą. Jis turi be įtampos kontaktus ir mažą energijos suvartojimą bei veikia Z-Wave juostose, kad užtikrintų ryšio stabilumą. Automatizavimo galimybės apima apšvietimo, elektrinių spynų ir sodo drėkinimo valdymą. Jis taip pat užtikrina saugumą naudojant AES128 šifravimą ir yra suderinamas su daugeliu kitų Z-Wave įrenginių ..
30.20€
Be mokesčių:30.20€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: VintageG125
Shelly Vintage G125 lemputė Shelly Vintage G125 lemputė sujungia eleganciją ir našumą, todėl naudotojai gali mėgautis unikalia lemputės išvaizda ir pažangiomis technologijomis. „Shelly Vintage G125“ lemputė pasižymi estetišku apdirbimu ir funkcionalumu, todėl tai puikus pasirinkimas ieškantiems elegantiško ir išmanaus apšvietimo savo namams ar biurui.Didelė galia ir energijos vartojimo efektyvumas Shelly Vintage G125 lemputės galia yra 4 W, todėl galite sutaupyti energijos ir pasiekti tink..
27.76€
Be mokesčių:27.76€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Plug
39.47€
Be mokesčių:39.47€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: PlusPlugS
Kitos kartos Wi-Fi Shelly Plus Plug S (juodas)Shelly Plus Plug S V2 yra naujos kartos išmanusis kištukas, perkeliantis elektros įrenginių valdymą į visiškai naują lygį. Tai nepakeičiamas įrankis kiekvienam, kuris nori efektyviau ir saugiau tvarkyti savo namus. Šis sprendimas suteiks jums patogumo, kontrolės ir ramybės. Pažiūrėkite, ką Shelly gali jums pasiūlyti! Pirmiausia saugaPatikimumas yra pagrindinė „Shelly Plus Plug S V2“ savybė. Dėl integruotų apsaugos priemonių, tokių kaip apsauga n..
23.07€
Be mokesčių:23.07€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWaveShutter
Shelly Qubino roletų valdiklisShelly Qubino Wave 2PM Shutter Controller yra puikus sprendimas tiems, kurie nori visiškai valdyti roletus ir kitus įrenginius, maitinamus dvikrypčiais kintamosios srovės varikliais. Su pažangiomis funkcijomis sutaupysite energijos, įgysite komforto ir įsiliesite į savo išmaniojo namo ekosistemą. Pažiūrėkite, ką jums gali pasiūlyti „Shelly Qubino Wave 2PM“ valdiklis!Jūsų kasdienybei pritaikyti roletai Ar norite, kad jūsų namai būtų sinchronizuojami su jūsų kasd..
36.05€
Be mokesčių:36.05€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: 1MiniGen3
Shelly 1 Mini Gen3 valdiklis Atraskite naują valdymo dimensiją savo namuose su Shelly 1 Mini Gen3! Šis mažas, išmanus valdiklis suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti įrenginius tiesiai iš išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, kompiuterio ar namų automatikos sistemos. Jis yra toks mažas, kad tilps į standartines elektros dėžes, lizdus, šviesos jungiklius ir kitas erdves. Jame yra galingesnis procesorius ir didesnė atmintis, todėl veikimas efektyvesnis.Maksimalus našumas naudojant ..
18.51€
Be mokesčių:18.51€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: 1PMminiGen3
Shelly 1PM Mini Gen3 valdiklis Shelly 1PM Mini Gen3 yra kompaktiškas išmanusis jungiklis, leidžiantis ne tik nuotoliniu būdu valdyti elektros prietaisus, bet ir matuoti jų energijos sąnaudas. Tai leidžia valdyti ir stebėti savo prietaisus iš savo išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio, kompiuterio ar namų automatikos sistemos, nesvarbu, kur esate. Tai patobulinta „Shelly Plus 1PM Mini“ versija su pažangiu procesoriumi ir daugiau atminties.Kompaktiškas dizainas, maksimalus našumas Nepa..
18.51€
Be mokesčių:18.51€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: PMminiGen3
Shelly PM Mini Gen3 valdiklis Shelly PM Mini Gen3 yra mažas, kompaktiškos formos energijos skaitiklis. Profesionaliems integratoriams ji suteikia papildomų galutinių klientų sprendimų variantų. Jis gali veikti atskirai vietiniame „Wi-Fi“ tinkle arba būti palaikomas debesyje pagrįstų namų automatizavimo paslaugų, naudojančių MQTT, HTTP ir WebSocket protokolus. Visi įeinantys ryšiai palaiko TLS. Įrenginys yra atnaujinta „Shelly Plus PM Mini“ versija, turinti pažangesnį procesorių ir didesnę atmin..
17.54€
Be mokesčių:17.54€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: ProDualCover
Dvigubas DIN bėgio valdiklis Shelly Pro Dual Uždenkite PM WIFI su galios matavimu Shelly Pro Dual Cover/Shutter PM yra išmanusis valdiklis su dvigubu korpusu, skirtas montuoti ant DIN bėgelio, suteikiantis naujo lygio žaliuzių, užuolaidų, tentų, vartų ir daugelio kitų įrenginių valdymo. Jis palaiko 16 A apkrovą vienam kanalui.Išlaikykite visišką energijos valdymą Įtaisyti tikslūs galios matuokliai leidžia tiksliai valdyti ir stebėti kiekvieno dangčio energijos suvartojimą atskirai. Tai lei..
119.85€
Be mokesčių:119.85€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: WallDisplayblack
Shelly Wall Display Integruotas 5A jungiklis ( Juodas) Atraskite naują valdymo lygį! „Shelly Wall Display“ išmanusis valdymo pultas yra sprendimas, pakeičiantis jūsų namų valdymo būdą. Temperatūros reguliavimas, apšvietimo valdymas ir energijos suvartojimo stebėjimas yra lengvesni nei bet kada anksčiau.Temperatūros ir drėgmės stebėjimas Naudodami „Shelly Wall Display“, galite visiškai valdyti temperatūrą ir drėgmę savo namuose dėl pažangių jutiklių. Nepriklausomai nuo sezono, galite pritai..
146.16€
Be mokesčių:146.16€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 26 (2 Puslapių)