NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Kameros su baterija

Gamintojas: Reolink Modelis: Lumus
Reolink Lumus vaizdo kameros privalumai:Lengvas prijungimas: parsisiųskite Reolink programėlę, prijunkite kamerą prie elektros lizdo, prijunkite 2,4/5 Ghz WiFi ir galėsite pradėti naudotis vos per kelias minutes.Maitinimas su laidu - Jūsų apsauga bus nepertraukiama visą parą.2MP raiška, 1080p rezoliucija.WiFi: 2,4 Ghz WiFi paprastam belaidžiam naudojimui.Abipusis garsas: kalbėkite su šeima ar lankytojais tiesiogiai per kamerą. Spalvotas naktinis matymas: esant įjungtai LED lempute..
59.08€
Be mokesčių:59.08€
Į krepšelį
Gamintojas: Reolink Modelis: KEEN Ranger PT 4G
KEEN Ranger PT - kamera, sukurta gamtos tyrinėjimui, gyvūnų stebėjimui, medžiotojų poreikiams. Pakraunama, veikianti 4G tinkle. Dėl kamufliažinių spalvų tampa nepastebima. Dėl didelio sukiojimo kampo, apžvelgsite dominančią aplinką. Naktinis pašvietimas, neerzinantis gyvūnų. Dėl gyvūnus (ir net jų rūšis) atskiriančio judesio jutiklio gausite pranešimus telefone apie dominančius įvykius.Komplektas, kuriame yra viskas ko reikia pradėti naudoti kamerą, reikės tik SIM kortelės.Komplekte: KEEN R..
345.45€
Be mokesčių:345.45€
Į krepšelį
Gamintojas: Reolink Modelis: Go PT Plus
Norėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go PT Plus vaizdo kamerai tai nereikalinga, kamera puikiai veikia bet kur ir bet kada. Dėl ypač plataus matymo kampo (gali būti sukojama 355° horizontaliai ir 140° vertikaliai) ši kamera yra puikus apsaugos sprendimas didelėms erdvėms - sandėliams, miškams, fermoms ir pan.Komplektas, kuriame yra viskas ko reikia pradėti naudoti kamerą, reikės tik SIM kortelės (dedasi Nano SIM).Komplekte: ..
272.72€
Be mokesčių:272.72€
Į krepšelį
Gamintojas: Blurams Modelis: A11C
Blurams A11C belaidė lauko IP kamera su saulės kolektoriumiPasirūpinkite savo namų saugumu. „Blurams A11C“ belaidė lauko kamera siūlo didelės raiškos 2K vaizdo įrašą ir leidžia stebėti spalvas naktį. Jis palaiko dviejų krypčių garsą ir, aptikus bet kokį judėjimą, nedelsdamas atsiųs atitinkamą pranešimą. Įrenginys yra IP66 atsparus vandeniui ir dulkėms, o komplekte esanti saulės baterija suteiks jam patikimą maitinimo šaltinį. Kamera suderinama su Google Assistant, Amazon Alexa, Siri ir IFTTT.&..
62.73€
Be mokesčių:62.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Arenti Modelis: O2
Arenti O2 WiFi 3MP lauko IP kamera.Dabar galite būti ramūs, žinodami, kad jūsų namai yra nuolat saugomi. Arenti O2 lauko IP kamera įrašo aukšta 2K/3MP raiška, nepriklausomai nuo dienos ar nakties laiko. Jame yra įmontuotas išmanusis judesio jutiklis ir palaikomas dvipusis garsas. Turėdami IP65 įvertinimą, jums nereikia jaudintis, kad jį sugadinsite, o speciali programa ir balso asistentai palengvina naudojimą. Jis palaiko „microSD“ korteles iki 128 GB ir leidžia saugoti turinį debesyje.Puiki kok..
31.82€
Be mokesčių:31.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Arenti Modelis: OUTDOOR1
Arenti Outdoor1 WiFi 2K 5G lauko IP kameraIeškote naujausios įrangos, kuri leistų lengvai stebėti, kas vyksta šalia jūsų nuosavybės? Outdoor1 lauko kamera – tai Ultra HD kokybės vaizdus fiksuojantis įrenginys, aprūpintas išmaniuoju judesio jutikliu, puikiai veikiantis naktį ir leidžiantis įrašyti aiškius vaizdus į atminties kortelę ar debesį. Jis palaiko dvipusį garsą, veikia su iOS ir Android bei veikia belaidžiu būdu. Visa tai leis greitai apžiūrėti namų aplinką ir pagaliau jaustis visiškai sa..
50.45€
Be mokesčių:50.45€
Į krepšelį
3MP WiFi IP vaizdo kamera su baterija Reolink Argus Eco V2
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus Eco
Reolink Argus Eco vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2,4 Ghz WiFi.Montuokite bet kur: viduje ar lauke, svarbu, kad būtų pasiekiamas WiFi.Lengvas prijungimas: parsisiųskite Reolink programėlę, prijunkite 2,4 Ghz WiFi ir galėsite pradėti naudotis vos per kelias minutes.Kraunama baterija. Tikrai ilgas baterijos laikymas (žinoma, priklauso nuo naudojimo sąlygų, todėl tiksliai neapibrėžiamas). Baterija yra sumontuot..
72.72€
Be mokesčių:72.72€
Teirautis
4MP valdoma WiFi IP vaizdo kamera Reolink Argus PT 2K Dual 4MP valdoma WiFi IP vaizdo kamera Reolink Argus PT 2K Dual
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus PT 2K Dual
Reolink Argus PT 2K Dual vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2,4 Ghz WiFi.Dvigubo dažnio 5GHz/2.4GHz WiFi;Lengvas prijungimas: parsisiųskite Reolink programėlę, prijunkite 2,4 Ghz WiFi ir galėsite pradėti naudotis vos per kelias minutes.Kraunama baterija - ilgas veikimas su vienu pakrovimu. Baterija neišimama ir nekeičiama.Gali būti maitinama saulės energija - prijunkite kamerą prie Reolink saulės..
136.35€
Be mokesčių:136.35€
Teirautis
4MP WiFi IP vaizdo kamera su baterija Reolink Argus 3 Pro
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus 3 Pro
Reolink Argus 3 Pro vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2.4 GHz WiFi.Lengvas prijungimas: parsisiųskite Reolink programėlę, prijunkite 2.4 GHz WiFi ir galėsite pradėti naudotis vos per kelias minutes.Spalvotas naktinis vaizdas. Įjungus LED apšvietimą, galėsite matyti spalvotus vaizdus ir nakties metu iki 10m.Kraunama baterija.Gali būti maitinama saulės energija - prijunkite kamerą prie Reolink saulės baterijos i..
109.08€
Be mokesčių:109.08€
Teirautis
IP kamera Blurams A11C WiFi 2K
Teirautis
Gamintojas: Blurams Modelis: A11C
Blurams A11C belaidė lauko IP kameraPasirūpinkite savo namų saugumu. „Blurams A11C“ belaidė lauko kamera siūlo didelės raiškos 2K vaizdo įrašą ir leidžia stebėti spalvas naktį. Ji palaiko dviejų krypčių garsą ir, aptikus bet kokį judėjimą, nedelsdamas atsiųs atitinkamą pranešimą. Įrenginys yra IP66 atsparus vandeniui ir dulkėms. Jis taip pat išsiskiria suderinamumu su „Google Assistant“, „Amazon Alexa“, „Siri“ ir IFTTT.  Belaidis veikimasAtsisveikinkite su nereikalingais laidais. Kamera a..
42.27€
Be mokesčių:42.27€
Teirautis
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: W1-TY
Laxihub W1-TY belaidė IP kamera Tuya Saugokite save ir savo šeimą. „Laxihub W1-TY“ belaidė IP kamera aptinka judesį ir fiksuoja aukščiausios kokybės vaizdo įrašą, o galinga baterija užtikrina ilgą baterijos veikimo laiką. Jame yra skaitmeninis PIR judesio jutiklis ir išmanusis žmogaus judesio aptikimo algoritmas. Jis yra 100% belaidis, IP65 atsparus vandeniui ir suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant. Aiškus, dvipusis garsas leidžia laisvai bendrauti.Išmanus judesio aptikimas Kai apti..
53.50€
Be mokesčių:53.50€
Teirautis
IP lauko kamera Arenti Power1 2K
Teirautis
Gamintojas: Arenti Modelis: POWER1
Arenti Power1 WiFi 2K lauko IP kameraStebėkite savo ir šeimos saugumą. Lauko IP kamera Arenti Power1 fiksuoja aukštos kokybės vaizdus, o pasitelkdama dirbtinį intelektą aptinka žmogaus judėjimą. Jame yra galinga baterija, kuri leidžia belaidžiu būdu veikti iki 6 mėnesių. Jis turi IP65 reitingą ir yra atsparus visoms oro sąlygoms. Jis palaiko „Android“ ir „iOS“ bei veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Be to, fotoaparatas palaiko dvipusį garsą, todėl galite stebėti kiem..
56.50€
Be mokesčių:56.50€
Teirautis
IP vidinė kamera Arenti Indoor1 2K 5G
Teirautis
Gamintojas: Arenti Modelis: INDOOR1
Arenti Indoor1 WiFi 2K 5G IP kameraKaip paprastai pasirūpinti saugumu namuose? Įdiekite jame patalpų kamerą! Arenti Indoor 1 – tai įrenginys, garantuojantis Ultra HD kokybės vaizdus! Kamera turi judesio ir triukšmo detektorių, leidžia perduoti garsą dviem kryptimis ir palaiko Android bei iOS. Šios funkcijos garantuoja visišką kontrolę, kas vyksta jūsų bute, net kai jūsų nėra. Tiesiog pažvelkite į telefono ekraną, kad įsitikintumėte, jog jūsų namai yra saugūs. Prekės ženklas „Arenti“ yra 2021 m. ..
21.36€
Be mokesčių:21.36€
Teirautis
Rodo 1 iki 13 iš 13 (1 Puslapių)
Produktų filtras