NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanūs valdikliai

Gamintojas: Sonoff Modelis: DR
Išplėstas funkcionalumasKaip žinote, daugumos Sonoff gaminių negalima montuoti ant DIN bėgio, todėl sunku juos įdėti į skirstomąją dėžę. Dabar tai įmanoma naudojant Sonoff DR laikiklį.KonstrukcijaKroniklis pagamintas iš ugniai atspari ABS V0 medžiaga. Jis turi mėlyną spaustuką, kuris leidžia lengvai pritvirtinti ir nuimti nuo DIN bėgio. Pakuotėje yra 4 M3 varžtai, skirti relei pritvirtinti prie laikiklio.SuderinamumasKliaustas yra sukurta Sonoff Basic, RF, Pow/Pow R2, TH10, TH16, Dual, G1 relėms..
3.71€
Be mokesčių:3.71€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: 3EM
Shelly 3EM 3 fazių elektros sąnaudų skaitiklis WIFI Jei norite gyventi tvariai ir taupyti energiją, pinigus ir anglies dvideginio išmetimą, „Shelly 3EM“ jums puikiai tiks. Naudodami skaitiklį galite stebėti bet kurios grandinės, prietaiso ar įrangos suvartojimą namuose, kad optimizuotumėte energijos suvartojimą. Produktas taip pat bus naudingas, jei turite saulės baterijas ar vėjo turbinas, stebint pagaminamos energijos kiekį.Optimizuokite energijos suvartojimą Naudodami „Shelly 3EM“ galit..
137.46€
Be mokesčių:137.46€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3EM
Shelly PRO 3EM 120A WiFi Dual- Kanalo elektros energijos skaitiklis Shelly Pro 3EM 120A yra profesionalus trifazis elektros energijos skaitiklis, kurį galima montuoti ant DIN bėgio. Prietaisas praneša apie sukauptą energiją 1% tikslumu, taip pat realiu laiku kiekvienos fazės įtampą, srovę ir galią. Jame saugomi paskutinių 60 dienų duomenys, kurių kiekvienos fazės skiriamoji geba yra viena minutė, todėl galima atlikti tikslią analizę. Jis gali veikti savarankiškai vietiniame LAN ir (arba) „Wi-Fi..
150.51€
Be mokesčių:150.51€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro3EM-400
2 kanalų Shelly PRO 3EM 400A WiFi elektros energijos suvartojimo matuoklis Shelly Pro 3EM 400A yra profesionalus trifazis elektros energijos suvartojimo matuoklis, kurį galima montuoti ant DIN bėgio. Prietaisas praneša apie sukauptą energiją 1% tikslumu ir realiu laiku kiekvienos fazės įtampą, srovę ir galią. Jame saugomi paskutinių 60 dienų duomenys su vienos minutės skiriamąja geba kiekvienai fazei, todėl galima atlikti tikslią analizę. Be to, jame siūlomos pažangios scenarijų sudarymo galimy..
290.98€
Be mokesčių:290.98€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro1
1 kanalo DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 1PM WiFi/LAN Shelly Pro 1PM yra išmanioji DIN bėgio relė su vienu kanalu, galinti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar energijos suvartojimą. kita įranga. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais,..
63.22€
Be mokesčių:63.22€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro1PM
1 kanalo DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 1PM WiFi/LAN Shelly Pro 1PM yra išmanioji DIN bėgio relė su vienu kanalu, galinti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar energijos suvartojimą. kita įranga. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais,..
76.26€
Be mokesčių:76.26€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro2
2 kanalų DIN bėgio relė Shelly Pro 2 WiFi Shelly Pro 2 yra pažangi DIN bėgio relė su dviem nepriklausomais kanalais. Kiekvienas kanalas palaiko iki 16 A apkrovą, o bendra talpa 25 A. Palaikydamas WiFi, LAN ir Bluetooth, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiariais balso padėjėjais, tokiais kaip „Google Assistant“, „Samsung SmartThings“ ir „Amazon Alexa“, todėl namų valdymas tampa dar patogesnis. Įrengtas bepotencialiais kontaktais, suteik..
83.29€
Be mokesčių:83.29€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: Pro2PM
2 kanalų DIN bėgio relė su Maitinimo stebėjimas Shelly Pro 2PM WiFi/LAN Shelly Pro 2PM yra išmanioji dviejų kanalų DIN bėgio relė, leidžianti valdyti įrenginius, kurių didžiausia apkrova yra 16 A kanale ir iš viso 25 A. Jame yra įmontuotas galios matuoklis, leidžiantis vartotojams tiksliai stebėti automatizuoto apšvietimo ar kitos įrangos energijos sąnaudas. Palaikydamas „WiFi“, LAN ir „Bluetooth“, jis puikiai tinka tiek namų, tiek pastatų automatizavimui. Jis taip pat integruojamas su populiar..
105.36€
Be mokesčių:105.36€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave2PM
Shelly Qubino Wave2PM valdiklis Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra puikus sprendimas tiems, kurie nori padidinti komfortą ir energijos vartojimo efektyvumą savo namuose. Su juo galite taupyti energiją, valdyti elektros prietaisus ir mėgautis išmaniojo namo patogumu. Atidarykite duris į ateitį šiandien ir investuokite į Shelly Qubino Wave 2PM valdiklį!Suderinamumas su „Z-Wave“ šliuzu Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra moderniausias sprendimas, leidžiantis išmaniai valdyti įvairius elekt..
37.13€
Be mokesčių:37.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave1
Shelly Qubino Wave 1 valdiklis Shelly Qubino Wave 1 yra Z-Wave™ išmanusis jungiklis, leidžiantis nuotoliniu būdu valdyti įvairius įrenginius, pvz., elektrines spynas ir apšvietimą. Jis turi be įtampos kontaktus ir mažą energijos suvartojimą bei veikia Z-Wave juostose, kad užtikrintų ryšio stabilumą. Automatizavimo galimybės apima apšvietimo, elektrinių spynų ir sodo drėkinimo valdymą. Jis taip pat užtikrina saugumą naudojant AES128 šifravimą ir yra suderinamas su daugeliu kitų Z-Wave įrenginių ..
30.10€
Be mokesčių:30.10€
Į krepšelį
Gamintojas: Tuya Modelis: HS081973
Išmanusis 1 kanalo jungiklis elektros prietaisams, palaikantis valdymą nuotoliniu būdu per Wi-Fi 2.4GHz; tvirtinamas ant DIN bėgio; skirtas įvairiai buitinei technikai. Su energijos apskaitos funkcija. Ypatybės: Praktiškas Wi-Fi jungiklis su papildoma elektros skaitiklio funkcija, leidžiančia stebėti ir kontroliuoti energijos sąnaudas. Išmanųjį jungiklį lengva pritvirtinti ant Din bėgio ir valdyti nuotoliniu būdu išmaniuoju įrenginiu naudojant mobiliąją programėlę eWeLink (Android, IOS). Valdym..
53.99€
Be mokesčių:53.99€
Į krepšelį
Gamintojas: Tuya Modelis: HS082321
Išmanusis 2 kontaktų jungiklis elektros prietaisams, palaikantis valdymą nuotoliniu būdu per Wi-Fi 2.4GHz; tvirtinamas ant DIN bėgio; skirtas įvairiai buitinei technikai. Su energijos apskaitos funkcija. Ypatybės: Praktiškas Wi-Fi jungiklis su papildoma elektros skaitiklio funkcija, leidžiančia stebėti ir kontroliuoti energijos sąnaudas. Išmanųjį jungiklį lengva pritvirtinti ant Din bėgio ir valdyti nuotoliniu būdu išmaniuoju įrenginiu naudojant mobiliąją programėlę eWeLink (Android, IOS). Vald..
60.00€
Be mokesčių:60.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Tuya Modelis: HS081881
Išmanusis 4 kontaktų jungiklis elektros prietaisams, palaikantis valdymą nuotoliniu būdu per Wi-Fi 2.4GHz; tvirtinamas ant DIN bėgio; skirtas įvairiai buitinei technikai. Ypatybės: Išmanųjį jungiklį lengva pritvirtinti ant Din bėgio ir valdyti nuotoliniu būdu išmaniuoju įrenginiu naudojant mobiliąją programėlę eWeLink (Android, IOS). Relės signalas perduodamas Wi-Fi tinklu 2.4GHz. 5G tinklas nepalaikomas. Palaikomas įvairių scenarijų kūrimas ir valdymas: galite programuoti prietaisus ar jų grup..
80.66€
Be mokesčių:80.66€
Į krepšelį
Gamintojas: Gosund Modelis: G2
Išmanusis „Bluetooth“ / „Wi-Fi“ gateway su „Alarm Gosund G2“ Gosund G2 yra kompaktiškas „Bluetooth“ / „Wi-Fi“ tinklų sietuvas, kuris palengvins jūsų išmaniųjų namų valdymą. Su juo galėsite patogiai valdyti pasirinktus įrenginius, pavyzdžiui, išmaniąją durų spyną. Produktas suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso asistentais, jame yra nedideli indikatoriai, kurie suteiks informacijos apie jo būseną.Patogus įrenginių valdymas Šio praktiško šliuzo dėka savo įrenginius g..
9.42€
Be mokesčių:9.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su..
9.89€
Be mokesčių:9.89€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W2
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W2 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 2 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikli..
8.84€
Be mokesčių:8.84€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W3
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W3 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus „Avatto“ 3 kanalų kanale esantis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba Google Assistant arba Amazon Alexa balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per Wi-Fi ir yra suderinamas su įvairių tipų jungik..
9.71€
Be mokesčių:9.71€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W4 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 4 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikli..
9.19€
Be mokesčių:9.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W1
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W1 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 1 kanalo išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
8.68€
Be mokesčių:8.68€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W2
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W2 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 2 kanalų išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
10.68€
Be mokesčių:10.68€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 99 (5 Puslapių)
Prekių filtras