NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Išmanūs valdikliai

Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWave2PM
Shelly Qubino Wave2PM valdiklis Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra puikus sprendimas tiems, kurie nori padidinti komfortą ir energijos vartojimo efektyvumą savo namuose. Su juo galite taupyti energiją, valdyti elektros prietaisus ir mėgautis išmaniojo namo patogumu. Atidarykite duris į ateitį šiandien ir investuokite į Shelly Qubino Wave 2PM valdiklį!Suderinamumas su „Z-Wave“ šliuzu Shelly Qubino Wave 2PM valdiklis yra moderniausias sprendimas, leidžiantis išmaniai valdyti įvairius elekt..
33.00€
Be mokesčių:33.00€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZDMS01-1
Išmanusis šviesos reguliatorius „ZigBee Avatto“ N-ZDMS01-1 TUYAIšmanusis šviesos reguliatorius yra modernus sprendimas žmonėms, vertinantiems patogumą ir komfortą kasdieniame gyvenime. Naudodami nuotolinį valdymą per Smart Life/Tuya Smart programėlę, galite valdyti savo namų apšvietimą bet kur ir bet kada naudodami telefoną ar planšetinį kompiuterį. Valdiklis taip pat suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“ balso asistentais, suteikia galimybę reguliuoti apšvietimo laipsnį, taip pat sudar..
16.36€
Be mokesčių:16.36€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-1
Išmaniojo jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-1 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-2
Išmaniojo jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-2 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-3 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su..
9.55€
Be mokesčių:9.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-WSM01-4
Išmaniojo jungiklio modulis WiFi Avatto N-WSM01-4 TUYAAvatto išmanusis jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu, iš bet kurios vietos. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su..
14.99€
Be mokesčių:14.99€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W2
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W2 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 2 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikli..
9.55€
Be mokesčių:9.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W3
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W3 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus „Avatto“ 3 kanalų kanale esantis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba Google Assistant arba Amazon Alexa balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per Wi-Fi ir yra suderinamas su įvairių tipų jungik..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: WSM16-W4
Išmaniojo jungiklio modulis „WiFi Avatto WSM16-W4 TUYA“Palengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcinis „Avatto“ 4 kanalų kanalinis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“ balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per „Wi-Fi“ ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikli..
13.18€
Be mokesčių:13.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W1
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W1 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 1 kanalo išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
8.63€
Be mokesčių:8.63€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W2
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W2 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 2 kanalų išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
13.64€
Be mokesčių:13.64€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: LZWSM16-W3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto LZWSM16-W3 Be neutralaus TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Funkcionalus Avatto 3 kanalų išmaniojo jungiklio modulis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginį labai lengva montuoti – nereikia neutralaus laido. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – jo veik..
12.28€
Be mokesčių:12.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-LZWSM01-2
Išmaniojo jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-2 Nėra neutralaus TUYAAvatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su balso padėjėjais „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Produktą taip pat labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – atsisveikinkite su apribojimais naudodami..
13.18€
Be mokesčių:13.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-LZWSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-LZWSM01-3 Nėra neutralaus TUYAAvatto išmaniojo jungiklio modulis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su balso padėjėjais „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Produktą taip pat labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – atsisveikinkite su apribojimais naudodami..
15.91€
Be mokesčių:15.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-1
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-1 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Jungikl..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-2
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-2 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Jungikl..
14.09€
Be mokesčių:14.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-3 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Jungikl..
11.36€
Be mokesčių:11.36€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: N-ZWSM01-4
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto N-ZWSM01-4 TUYAAvatto kanale esantis jungiklis leis patogiai valdyti namų apšvietimą. Jis suderinamas su TUYA/Smart Life programėle, todėl galite ją valdyti nuotoliniu būdu. Jis taip pat veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“ balso padėjėjais. Tuo pačiu metu gaminį labai lengva įdiegti. Kurkite darbo grafikus, nustatykite laikmačius ir bendrinkite savo įrenginius su kitais šeimos nariais – su „Avatto“ galite atsisveikinti su apribojimais! Jungikl..
19.55€
Be mokesčių:19.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Avatto Modelis: ZWSM16-W3
Išmanusis jungiklio modulis ZigBee Avatto ZWSM16-W3 TUYAPalengvinkite namų apšvietimo valdymą. Naudodami funkcinį Avatto 3 kanalų išmaniojo jungiklio modulį, galite valdyti savo šviesas nuotoliniu būdu – naudodami TUYA/Smart Life programėlę arba balso asistentus Google Assistant arba Amazon Alexa. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ZigBee 3.0 ryšio protokolą – norint tinkamai..
14.09€
Be mokesčių:14.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Shelly Modelis: QubinoWaveShutter
Shelly Qubino roletų valdiklisShelly Qubino Wave 2PM Shutter Controller yra puikus sprendimas tiems, kurie nori visiškai valdyti roletus ir kitus įrenginius, maitinamus dvikrypčiais kintamosios srovės varikliais. Su pažangiomis funkcijomis sutaupysite energijos, įgysite komforto ir įsiliesite į savo išmaniojo namo ekosistemą. Pažiūrėkite, ką jums gali pasiūlyti „Shelly Qubino Wave 2PM“ valdiklis!Jūsų kasdienybei pritaikyti roletai Ar norite, kad jūsų namai būtų sinchronizuojami su jūsų kasd..
33.00€
Be mokesčių:33.00€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 37 (2 Puslapių)
Produktų filtras