NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Ausinės į ausis (In-ear)

Gamintojas: 1MORE Modelis: EO009-Black
1MORE Omthing AirFree Buds ausinės (juodos)AirFree Buds yra belaidės ausinės, sukurtos patenkinti įvairius vartotojų poreikius. Juose yra 8 milimetrų tvarkyklės, užtikrinančios fantastišką garso kokybę, o įtaisyti mikrofonai leidžia skambinti. Dėl specialios programos galite tinkinti jų veikimą pagal savo poreikius. Jų veikimo laikas su įkrovimo dėklu siekia iki 44 valandų. Jie yra atsparūs vandeniui IPX4, o ergonomiškas dizainas garantuoja svajonių komfortą.Gaukite daugiau malonumo muzikos klau..
14.55€
Be mokesčių:14.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: NGH06-01
Baseus Encok H06 Earphones The earphones are equipped with a call answering button as well as a high-sensitivity microphone. They have a volume control and a sensitive microphone. They are compatible with most devices with a 3.5mm connector.                Specification  Producent BaseusModel Encok H06Product code NGH06-01Microphone YesResistance 32 ΩWaterproof NoSensitivity 105 ± 3dBCompatibility Smartpho..
9.46€
Be mokesčių:9.46€
Į krepšelį
Gamintojas: Choetech Modelis: BH-T08
Choetech AirBuds ausinėsPakelkite savo muzikinę patirtį į visiškai naują lygį. Choetech BH-T08 belaidės ausinės turi 13 milimetrų tvarkykles, kurios užtikrina fantastišką garso kokybę. Bluetooth 5.3 technologija atsakinga už patikimą ir greitą ryšį, o ilgaamžė baterija garantuoja ilgą veikimo laiką. Be to, jos yra atsparios vandeniui IPX5 ir turi patogius jutiklinius skydelius, leidžiančius lengvai valdyti ausines.Stulbinanti garso kokybėAtraskite muziką iš naujo. Ausinėse yra 13 mm tvarkyklės, ..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Į krepšelį
Gamintojas: Baseus Modelis: X10Pro White
2.09€
Be mokesčių:2.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Tribit Modelis: C01-2471N-04
Tribit FlyBuds C1 Pro BTHA2 ausinės.Ištraukite triukšmą ir pasinerkite į muzikos pasaulį. „Tribit“ belaidės ausinės turi aktyvų triukšmo slopinimą, kad būtų veiksmingai pašalintas aplinkos triukšmas. Be to, jie užtikrina puikią garso kokybę ir ilgą veikimo laiką. Taip pat galite naudoti skaidrumo režimą, kad palaikytumėte ryšį su aplinka. Neturėsite problemų juos valdydami, o ergonomiškas dizainas užtikrina ilgalaikį komfortą.Įspūdinga garso kokybėAusinėse Tribit C1 Pro yra 10 mm dinaminės tvark..
58.18€
Be mokesčių:58.18€
Į krepšelį
Gamintojas: OneOdio Modelis: T1 TWS black
Oneodio Open Rock Pro T1 juodaPasiimkite mėgstamą muziką į treniruotę ir mėgaukitės ilgalaikiu komfortu. Oneodio T1 belaidės ausinės pasižymi ergonomišku dizainu, todėl jas galite pritaikyti pagal savo poreikius. Be to, jie puikiai priglunda prie ausų, todėl puikiai tiks bėgiojant. Jie yra atsparūs vandeniui (IPX5), o triukšmą slopinantys mikrofonai leidžia laisvai kalbėti telefonu. Be to, vienu įkrovimu jie veikia apie 19 valandų, o po 5 minučių įkrovimo muzika gros 60 minučių.Bosinis garsasOne..
99.09€
Be mokesčių:99.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-518 White
Remax RM-518 ausinės, 3,5 mm lizdas, 1,2 m (balta)Norite klausytis mėgstamų dainų, kad ir kur būtumėte? Remax ausinės jums puikiai tiks! Dėl garsui nepralaidžių ausinių jie suteiks jums puikią garso kokybę, o dar daugiau – džiugins galingais bosais. Be to, juos bus patogu naudoti dėl 1,2 metro ilgio kabelio.Puiki garso kokybėAusinės RM-518 Remax siūlo puikią garso kokybę dėl kelių naujoviškų sprendimų. Garsui nepralaidžios ausinės izoliuoja nuo išorinio triukšmo, todėl galite sutelkti dėmesį į g..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-518 Black
Remax RM-518 ausinės, 3,5 mm lizdas, 1,2 m (juodas)Norite klausytis mėgstamų dainų, kad ir kur būtumėte? Remax ausinės jums puikiai tiks! Dėl garsui nepralaidžių ausinių jie suteiks jums puikią garso kokybę, o dar daugiau – džiugins galingais bosais. Be to, juos bus patogu naudoti dėl 1,2 metro ilgio kabelio.Puiki garso kokybėAusinės RM-518 Remax siūlo puikią garso kokybę dėl kelių naujoviškų sprendimų. Garsui nepralaidžios ausinės izoliuoja nuo išorinio triukšmo, todėl galite sutelkti dėmesį į ..
3.91€
Be mokesčių:3.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-518a White
Remax RM-518a ausinės, USB-C, 1,2 m (balta)Norite klausytis mėgstamų melodijų, kad ir kur būtumėte? Remax ausinės jums puikiai tiks! Dėl garsui nepralaidžių ausinių jie suteiks jums puikią garso kokybę, o dar daugiau – džiugins galingais bosais. Be to, juos bus patogu naudoti dėl 1,2 metro ilgio kabelio.Puiki garso kokybėRM-518 Remax ausinės siūlo puikią garso kokybę dėl kelių naujoviškų sprendimų. Garsui nepralaidžios ausinės izoliuoja nuo išorinio triukšmo, todėl galite sutelkti dėmesį į groja..
3.91€
Be mokesčių:3.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-518a Black
Remax RM-518a ausinės, USB-C, 1,2 m (juoda)Norite klausytis mėgstamų melodijų, kad ir kur būtumėte? Remax ausinės jums puikiai tiks! Dėl garsui nepralaidžių ausinių jie suteiks jums puikią garso kokybę, o dar daugiau – džiugins galingais bosais. Be to, juos bus patogu naudoti dėl 1,2 metro ilgio kabelio.Puiki garso kokybėRM-518 Remax ausinės siūlo puikią garso kokybę dėl kelių naujoviškų sprendimų. Garsui nepralaidžios ausinės izoliuoja nuo išorinio triukšmo, todėl galite sutelkti dėmesį į groja..
4.09€
Be mokesčių:4.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-533
Remax RM-533 ausinės, 3,5 mini lizdas, 1,2 m (balta)Remax RM-533 yra stilingos ir patogios ausinės su 3,5 mini lizdo jungtimi, suderinamos su daugeliu įrenginių. Patogus laido ilgis užtikrina laisvą judėjimą klausantis mėgstamų melodijų, o ergonomiškas dizainas ir minkšti silikoniniai antgaliai užtikrins visišką klausymosi komfortą. Ausinėse yra nuotolinio valdymo pultas ir integruotas mikrofonas, todėl galėsite lengvai valdyti muziką ir skambinti, taip pat skambinti, neišėmę išmaniojo telefono!..
2.73€
Be mokesčių:2.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RM-655a
Ausinės Remax RM-655a, USB-C, 1,2 m (juoda)Remax RM-655a yra patogiam naudojimui sukurtos ausinės. Jie pasižymi gausiai detaliu garsu ir plačiu dažnio atsaku, todėl aiškiai girdėsite kiekvieną klausomų dainų detalę. Juose sumontuotas jautrus mikrofonas, kuris užtikrins kokybiškus telefono skambučius. Dėl savo dizaino jie yra patogūs net ir ilgai naudojant. 1,2 metro laidas suteikia laisvės, o universali USB-C jungtis leis naudoti ausines su įvairiausiais įrenginiais.Fantastiška garso kokybėRemax..
11.82€
Be mokesčių:11.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3 White
Belaidės „Soundpeats Air3“ ausinėsMėgaukitės mėgstamomis melodijomis su pažangiausiomis „Soundpeats Air3“ ausinėmis. Taip pat naudokite juos internetiniams susitikimams, nuotolinėms paskaitoms ar vaizdo pokalbiams su draugais. Aktyvus triukšmo slopinimas ir dvigubas mikrofonas ant kiekvienos ausinės užtikrina, kad pašnekovai jus aiškiai girdėtų. „Aptx“ kodekas ir „Bluetooth“ versija 5.2 yra atsakingi už neįtikėtiną garso kokybę, o žaidimo režimas neabejotinai suteiks nepakartojamą įtraukiantį po..
44.55€
Be mokesčių:44.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3
Belaidės „Soundpeats Air3“ ausinėsMėgaukitės mėgstamomis dainomis su pažangiausiomis „Soundpeats Air3“ ausinėmis. Taip pat naudokite juos internetiniams susitikimams, nuotolinėms paskaitoms ar vaizdo pokalbiams su draugais. Du mikrofonai kiekvienoje ausinėje užtikrina, kad jūsų pašnekovai puikiai girdės jūsų ištartus žodžius. „Aptx“ kodekas ir „Bluetooth“ 5.2 versija yra atsakingi už nuostabią garso kokybę, o žaidimo režimas neabejotinai suteiks išskirtinės įtraukiančios patirties. Įkraukite įre..
38.63€
Be mokesčių:38.63€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air3 Deluxe HS Black
TWS Soundpeats Air3 Deluxe HS ausinės (juodos)Ar jums rūpi geriausia įmanoma garso kokybė? „Soundpeats Air3 Deluxe HS“ ausinės jūsų nenuvils – jos garantuoja aukščiausios klasės garsą, ką patvirtina „Hi-Res Audio“ sertifikatas. Juose yra 14,2 milimetro tvarkyklės ir palaikomas LDAC kodekas. Prie įrenginių jie jungiasi per Bluetooth 5.2, o dėl integruotų mikrofonų su ENC leidžia laisvai kalbėtis telefonu. Taip pat yra speciali programa, kuri suteikia prieigą prie daugybės įdomių funkcijų.Puiki ga..
55.91€
Be mokesčių:55.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Air 4 Lite
Ausinės Soundpeats Air 4 Lite (juoda)Skambinkite be trikdžių triukšmingoje aplinkoje. Ausinėse naudojami AI triukšmą slopinantys mikrofonai, todėl galite būti tikri, kad skambinantysis jus išgirs. Be to, LDAC garso kodekas užtikrina kokybišką garsą be triukšmo, o Bluetooth 5.3 – mažesnes energijos sąnaudas ir mažą delsą. Be to, ilgai veikianti baterija siūlo iki 30 valandų naudojimo, o pridedamas USB-A į USB-C laidas leidžia paruošti ausines tolesniam naudojimui.Įspūdingas garsasAusinės suteikia..
44.55€
Be mokesčių:44.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Engine4 Black
Ausinės Soundpeats Engine4 (juodas)HiRes lygio garsas, ilga veikimo trukmė ir mažas delsimas yra tik dalis Soundpeats Engine4 privalumų. Ausinės naudoja Bluetooth 5.3 ir gali vienu metu prisijungti prie 2 įrenginių. Be to, speciali programėlė suteikia prieigą prie praktinių funkcijų, o ausinių valdymą palengvina jutikliniai skydeliai. Be to, rinkinyje yra 3 dydžių perdangos, todėl kiekvienas gali pritaikyti Engine4 pagal savo poreikius.Garsas, kurio nusipelnėteAusinėse yra su dinamiškomis tvarky..
51.82€
Be mokesčių:51.82€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Free2 Classic
Soundpeats Free2 Classic ausinės (juodos)Įsigykite Soundpeats Free 2 Classic ausines ir pajuskite tikrą naudojimo komfortą! Jie pasižymi patogiu dizainu ir krištolo skaidrumo garsu. Naudojamos technologijos palaiko funkcionalumą, o įkrovimo dėklo naudojimas žymiai prailgina veikimo laiką.Švarus garsasAusinėse yra 6 milimetrų tvarkyklės, kurios sukuria aukštos kokybės, gausiai detalų garsą. Naudodami „Free2 Classic“ atrasite naują mėgstamų melodijų gylį. Be to, integruotas mikrofonas su apsauga n..
23.64€
Be mokesčių:23.64€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Life
Soundpeats TWS Life ausinėsSumažinkite triukšmą ir mėgaukitės puikia garso kokybe. „TWS Soundpeats Life“ ausinės palaiko ANC triukšmo slopinimo technologiją ir turi aukščiausios kokybės 12 mm tvarkykles. Jie jungiasi prie įrenginių per „Bluetooth 5.2“ ir gali užtikrinti mažą delsą – apie 60 ms (žaidimo režimu). Jie taip pat išsiskiria ilgu veikimo laiku ir ergonomišku, bet stilingu dizainu.ANC triukšmo slopinimasSoundpeats Life ausinės leis pamiršti erzinantį triukšmą. Jie siūlo pažangią ANC tri..
43.18€
Be mokesčių:43.18€
Į krepšelį
Gamintojas: Soundpeats Modelis: Mini Pro White
Soundpeats TWS Mini Pro ausinės (baltos)Priimkite kvietimą į tikrą muzikinę šventę. „TWS Soundpeats Mini Pro“ ausinės užtikrina aukštos kokybės garsą dėl 10 milimetrų tvarkyklių ir palaiko ANC triukšmo slopinimą, kad sumažintų triukšmą. Su įkrovimo dėklu jie veikia iki 21 valandos, o Bluetooth 5.2 garantuoja patikimą perdavimą be trikdžių. Ausinės puikiai tiks ir skambinant telefonu. Jie taip pat itin lengvi ir patogūs.Pasakykite atsisveikink su erzinančiu triukšmuSutelkite dėmesį į mėgstamas da..
54.09€
Be mokesčių:54.09€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 143 (8 Puslapių)
Produktų filtras