NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Bluetooth garso kolonėlės

Gamintojas: Remax Modelis: RB-M26
Belaidis garsiakalbis „Remax Freezen““Remax Freezen“ yra belaidis garsiakalbis, kuris leis mėgautis mėgstamų dainų garsais aukštos kokybės! Dvi tvarkyklės ir 8 W galia kartu su spalvingu foniniu apšvietimu leis sukurti ypatingą atmosferą bet kuriame vakarėlyje su draugais. Garsiakalbis gali veikti nepertraukiamai iki 4 valandų, o dėl sumanaus dizaino su patogia rankena galite pasiimti jį kur tik norite.Fantastiška garso kokybėNesvarbu, ar klausotės mėgstamos muzikos, ar žiūrint filmus, garsiakal..
22.16€
Be mokesčių:22.16€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-M6
Belaidė garsiakalbis „Remax Yutry“Mėgaukitės fantastišku garsu bet kur naudodami „Remax Yutry“ belaidį garsiakalbį. Tai ne tik puiki garso kokybė, bet ir stilingas dizainas. Galite lengvai prijungti jį prie suderinamo įrenginio įvairiais būdais, o įmontuota įkraunama baterija leidžia naudoti 60 minučių. Nesvarbu, ar rengiate vakarėlį namuose, ar kepsninę sode, garsiakalbis Remax Yutry padės sukurti nuostabią atmosferą!Belaidis ryšysRemax Yutry siūlo kelis būdus prisijungti prie pasirinkto įrengi..
12.73€
Be mokesčių:12.73€
Į krepšelį
Gamintojas: Earfun Modelis: SP100
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „EarFun UBOOM Slim“„EarFun UBOOM Slim“ yra kompaktiškas garsiakalbis, kuris palaiko „Bluetooth 5.2“ technologiją, kad būtų užtikrintas sklandus ir stabilus ryšys. 20 vatų galia garantuoja sodrų ir įtraukiantį garso potyrį, o dėl plono dizaino ir lengvo svorio transportavimas tampa be rūpesčių. Veikimo laikas vienu įkrovimu siekia 18 valandų. Nesvarbu, ar rengiate kepsninę sode, ar atsipalaiduojate prie baseino, ar leidžiatės į nuotykius lauke, „EarFun UBOOM Slim..
40.79€
Be mokesčių:40.79€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Groove 2 black
Tronsmart Groove 2 belaidis garsiakalbis (juodas)Tronsmart Groove 2 belaidis garsiakalbis yra gaminys, kuriame dera greitis ir stabilumas, todėl tai idealus pasirinkimas vertinantiems kokybę ir praktiškumą. „Bluetooth“ garsiakalbis yra specialiai sukurtas naudoti lauke, o tai reiškia, kad galite mėgautis mėgstama muzika bet kokiomis sąlygomis.Belaidis ryšysGarsiakalbis turi tvirtą srautą iki 18 metrų, todėl nereikia jaudintis dėl muzikos pertrūkių. Bluetooth 5.3 suteikia aukščiausios kokybės ste..
26.85€
Be mokesčių:26.85€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Nimo Gold
Tronsmart Nimo Bluetooth belaidė kolonėlė (auksinė)Leisk į muzikinę kelionę su kompaktiška Tronsmart Nimo belaidžiu garsiakalbiu! Įrenginys palaiko „Bluetooth“ 5.3 versiją, užtikrinantį patikimą ryšį iki 15 metrų atstumu. SBC garso kodekas leis jums mėgautis puikia garso kokybe. Gaminio svoris neviršija 110 g, todėl jį patogiai galėsite pasiimti bet kur, mėgaudamiesi mėgstamų dainų skambesiu bet kuriuo metu. Transportavimą dar labiau palengvina praktiškas dirželis. Vieno įkrovimo pakanka, kad mu..
11.80€
Be mokesčių:11.80€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Nimo Green
Tronsmart Nimo belaidis Bluetooth garsiakalbis (žalias)Leisk į muzikinę kelionę su kompaktišku belaidžiu Tronsmart Nimo garsiakalbiu! Įrenginys palaiko „Bluetooth“ 5.3 versiją, užtikrinantį patikimą ryšį iki 15 metrų atstumu. SBC garso kodekas leis jums mėgautis puikia garso kokybe. Gaminio svoris neviršija 110 g, todėl jį patogiai galėsite pasiimti bet kur, mėgaudamiesi mėgstamų dainų skambesiu bet kuriuo metu. Transportavimą dar labiau palengvina praktiškas dirželis. Vieno įkrovimo pakanka, ka..
16.94€
Be mokesčių:16.94€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: Nimo Purple
Tronsmart Nimo Bluetooth belaidis garsiakalbis (violetinė)Leisk į muzikinę kelionę su kompaktiška Tronsmart Nimo belaidžiu garsiakalbiu! Įrenginys palaiko „Bluetooth“ 5.3 versiją, užtikrinantį patikimą ryšį iki 15 metrų atstumu. SBC garso kodekas leis jums mėgautis puikia garso kokybe. Gaminio svoris neviršija 110 g, todėl jį patogiai galėsite pasiimti bet kur, mėgaudamiesi mėgstamų dainų skambesiu bet kuriuo metu. Transportavimą dar labiau palengvina praktiškas dirželis. Vieno įkrovimo pakanka,..
13.78€
Be mokesčių:13.78€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7
Tronsmart T7 Bluetooth belaidis garsiakalbis (juodas)Nuo šiol muzika gali jus lydėti visą laiką. „Tronsmart T7“ belaidėje kolonėlėje naudojama „SoundPulse Audio“ technologija, užtikrinanti subalansuotą ir apibrėžtą garsą, o IPX7 apsaugos įvertinimas leidžia pasiimti įrenginį į bet kokius nuotykius. Speciali programa leidžia pritaikyti garsą asmeniniams poreikiams, o patogiais mygtukais galite skambinti, valdyti muzikos grotuvą ir dar daugiau! Įrenginys palaiko Bluetooth 5.3, kuris garantuoja sta..
39.96€
Be mokesčių:39.96€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7 Lite black
Tronsmart T7 Lite belaidė kolonėlė (juoda)Rinkitės nepamirštamą muzikos klausymosi patirtį ir pasirinkite Tronsmart T7 Lite garsiakalbį! Jis užtikrina iki 24 valandų nepertraukiamą mėgstamų dainų atkūrimą, be to, jis pasižymi IPX7 atsparumu vandeniui, todėl galite nesijaudindami naudoti lyjant. Jis taip pat labai kompaktiškas, todėl galite pasiimti su savimi į bet kurią kelionę.Puiki garso galiaTronsmart belaidė garsiakalbė išsiskiria didele, iki 24 vatų išvesties galia, užtikrinančia galingą ga..
36.75€
Be mokesčių:36.75€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7 Mini Black
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Tronsmart T7 Mini“ (juodas)Belaidis garsiakalbis „Tronsmart T7 Mini“ leis jums iš naujo pamilti muziką. Puikus garsas ir galingi žemieji dažniai suteiks nepamirštamo įspūdžio, o galimybė susieti du garsiakalbius leidžia sustiprinti stereo garsą. Vienu įkrovimu galima atkurti iki 18 valandų. Be to, ritmingas LED šviesų šou įneš jaudinančios atmosferos į bet kurį vakarėlį. Įrenginyje naudojama Bluetooth 5.3 technologija, kuri garantuoja stabilų ir greitą ryšį. Dė..
20.84€
Be mokesčių:20.84€
Į krepšelį
Gamintojas: Tronsmart Modelis: T7 Mini Purple
Belaidis „Bluetooth“ garsiakalbis „Tronsmart T7 Mini“ (violetinė)Belaidis garsiakalbis „Tronsmart T7 Mini“ leis jums iš naujo pamilti muziką. Puikus garsas ir galingi žemieji dažniai suteiks nepamirštamo įspūdžio, o galimybė susieti du garsiakalbius leidžia sustiprinti stereo garsą. Vienu įkrovimu galima atkurti iki 18 valandų. Be to, ritmingas LED šviesų šou įneš jaudinančios atmosferos į bet kurį vakarėlį. Įrenginyje naudojama Bluetooth 5.3 technologija, kuri garantuoja stabilų ir greitą ryšį...
27.68€
Be mokesčių:27.68€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-MW02
Belaidė 40 W garsiakalbis su RGB apšvietimu Joyroom JR-MW02.Ieškote garsiakalbio, kuris nustebins ne tik unikaliu garsu, bet ir išvaizda? Su Joyroom JR-MW02 tai bus įmanoma! Nuostabi garso galia ir spalvingas RGB foninis apšvietimas sukurs nepamirštamą atmosferą bet kokiai progai. Be to, šis garsiakalbis išsiskiria didele baterija, kuri leidžia veikti daug valandų.Nepamirštama patirtis40 vatų garsiakalbis nustebins stereofoniniu garsu, kuris bus paryškintas mirgančiais RGB šviesomis. Be to, gali..
60.33€
Be mokesčių:60.33€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-MS02
Maya RGB Joyroom belaidis garsiakalbis JR-MS02 (juodas).Norite sukurti unikalią atmosferą susitikdami su draugais, šeima ar vakarėliuose? Su Joyroom JR-MS2 tai bus įmanoma! RGB foninis apšvietimas, mirksintis pagal muzikos ritmą, sukurs nepakartojamą nuotaiką, nesvarbu, kokia proga. Be to, šis garsiakalbis gali nepertraukiamai veikti net 6 valandas! Naudodami Joyroom galite pamiršti apie apribojimus.Didelė galiaJoyroom belaidė garsiakalbė išsiskiria didele, iki 40 vatų, galia. Dvigubi 92 mm žemų..
30.83€
Be mokesčių:30.83€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-M66 Black
Neperšlampamas belaidis garsiakalbis „Remax Courage“ (juodas)Klausykite mėgstamų dainų garsų! Remax Courage garsiakalbis leidžia mėgautis puikia garso kokybe dėl dviejų 52 mm garsiakalbių. Bluetooth 5.3 technologija užtikrina stabilų ir greitą ryšį su jūsų įrenginiu. Jo veikimo laikas yra iki 5 valandų, o dėl vandeniui atsparios konstrukcijos galite jį naudoti beveik bet kokiomis sąlygomis be jokių problemų. Garsiakalbis taip pat turi spalvingą LED foninį apšvietimą, kuris padės sukurti unikalią..
22.16€
Be mokesčių:22.16€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-M66 green
Neperšlampamas belaidis garsiakalbis „Remax Courage“ (žalias)Klausykite savo mėgstamų dainų garsų! Remax Courage garsiakalbis leidžia mėgautis puikia garso kokybe dėl dviejų 52 mm garsiakalbių. Bluetooth 5.3 technologija leidžia stabiliai ir greitai prisijungti prie įrenginio. Jo veikimo laikas siekia 5 valandas, o dėl vandeniui atsparios konstrukcijos galite naudoti beveik bet kokiomis sąlygomis be jokių problemų. Garsiakalbis taip pat turi spalvingą LED foninį apšvietimą, kuris leis sukurti ne..
22.16€
Be mokesčių:22.16€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-M43
Belaidis garsiakalbis „Remax Gwens“Belaidis garsiakalbis „Remax Gwens“ yra įrenginys, kuris atitiks bet kurio muzikos mylėtojo poreikius. 9,5W galia ir 4" tvarkyklės suteikia aiškų garsą, prisotintą detalėmis. Bluetooth 5.0 atsakingas už patikimą ryšį su pasirinktu įrenginiu, kuris užtikrina greitą ir stabilų signalą. Jo trukmė iki 5 valandų ir jį lengva valdyti naudojant įmontuotą valdymo skydelį.Puikesnė garso kokybėPatirkite, kaip gerai gali skambėti jūsų mėgstami takeliai! Su 9,5 W galia ir ..
14.84€
Be mokesčių:14.84€
Į krepšelį
Gamintojas: Remax Modelis: RB-M25
Belaidis garsiakalbis „Remax Navigator“Atraskite puikią garso kokybę naudodami „Remax“. Belaidis garsiakalbis „Remax Navigator“ siūlo 15 W galią, o maksimalus veikimo laikas yra iki 6 valandų. Belaidis ryšys leidžia klausytis muzikos bet kur, o dėl stilingo dizaino garsiakalbis atrodo elegantiškas ir šiuolaikiškas. Jo tvarkymas jums nesukels problemų, o patogi rankena leidžia lengvai nešiotis. Jis taip pat yra atsparus vandeniui IPX5, todėl nebijosite nė lašo lietaus!Panerkite į muzikos pasaulįM..
30.33€
Be mokesčių:30.33€
Į krepšelį
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-WA2 Lite
Blitzwolf BW-WA2 Lite 12W Bluetooth garsiakalbis (juodas)Mėgaukitės mėgstama muzika, kad ir kur būtumėte. Blitzwolf BW-WA2 Lite garsiakalbis pasižymi maksimalia 12 vatų galia ir garantuoja fantastišką garso kokybę. Panaudotos aukštos kokybės medžiagos, kad jis būtų labai patvarus, o galinga baterija leidžia vienu įkrovimu veikti iki 12 valandų. Galite lengvai prijungti jį prie pasirinkto įrenginio 3 būdais.Stulbinanti garso kokybėBlitzwolf garsiakalbis suteiks aukštos kokybės garsą, kuriame gaus..
25.76€
Be mokesčių:25.76€
Į krepšelį
Gamintojas: BlitzWolf Modelis: BW-WA3 Pro
Blitzmax BW-WA3 Pro Bluetooth 5.0 belaidis garsiakalbis (juodas).Muzika nežino ribų. „Blitzmax BW-WA3 Pro“ belaidė kolonėlė skleidžia stulbinantį garsą su giliais žemaisiais dažniais ir krištolo skaidrumo aukštais dažniais, taip pat 360° erdvinį garsą. Jame yra net 1600 mAh talpos ilgaamžė baterija, o vienu įkrovimu jis veikia iki 15 valandų. Jis leidžia prisijungti 4 skirtingais būdais ir siūlo 3 EQ režimus. Be to, RGB foninis apšvietimas suteikia jam nepaprastą įspūdį, o vandeniui atsparus diz..
129.91€
Be mokesčių:129.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Tribit Modelis: E25-1368N-01
ThunderBox Plus BTS25R Bluetooth Wireless Speaker. Now you can take your favorite music almost anywhere. The Tribit wireless speaker connects to a compatible device via Bluetooth 4.2 and offers a stable signal up to 30 meters. You can successfully pair it with your smartphone, laptop or tablet. It provides richly detailed and deep bass sound, and the long-lasting battery is responsible for long operating time. In addition, it is fully waterproof, and its operation is facilitated by buttons locat..
45.30€
Be mokesčių:45.30€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 88 (5 Puslapių)
Prekių filtras