NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Prekių filtras
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Lazeriniai nivelyrai

Gamintojas: Deko Tools Modelis: GJ62
Trikojis lazeriniam gulsčiukui Deko Tools GJ62Šis profesionalus Deko Tools trikojis yra suderinamas su DEKO savaime išsilyginančiais lazeriniais nivelyrais, kryžminiais lazeriais, sukamaisiais lazeriais, taškiniais lazeriais arba optiniais nivelykais. Galite naudoti tiek darbe, tiek namuose – jis lengvas ir nešiojamas. Be to, jame yra įmontuotas burbulo lygis. Kompaktiškas ir lengvasTrikojis pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lydinio – yra kompaktiškas ir nešiojamas, todėl puikiai tinka tra..
10.91€
Be mokesčių:10.91€
Į krepšelį
Gamintojas: Deko Tools Modelis: LL12-GTD-S1
Deko Tools LL12-GTD-S1 lazerinis nivelyrasDeko Tools LL12-GTD-S1 lazerinis nivelyras aprūpintas aukštos kokybės žaliu lazeriu, kurio bangos ilgis siekia 520 nm ir palengvina tikslius statybos ar remonto darbus. Nivelyras užtikrina iki ±2mm/m tikslumą, turi savaiminio išsilyginimo sistemą. Dvi įkraunamos baterijos, kurių bendra talpa 3000 mAh, užtikrina ilgą veikimo laiką.  Tikslumas ir profesionalumasDeko Tools LL12-GTD-S1 lazerinis nivelyras yra puikus gaminys vertinantiems profesionalų ..
129.09€
Be mokesčių:129.09€
Į krepšelį
Gamintojas: Deko Tools Modelis: LL57GA
Deko Tools LL57GA lazerinis nivelyrasDeko Tools LL57GA lazerinis nivelyras turi besisukantį pagrindą, funkcinę klaviatūrą ir ryškų žalią lazerį, kurio bangos ilgis yra 505 nm. Tai palengvina tikslų plokščių ar plytelių klojimą, taip pat tapetavimą ir daugybę kitų darbų. Tam naudojama savaiminio išsilyginimo sistema su garsiniu signalu, kad būtų išvengta klaidų darbo pradžioje. Lygintojas maitinamas trimis AA tipo baterijomis.  Palengvinkite savo darbąLygintuvas puikiai tinka statybos ar r..
73.63€
Be mokesčių:73.63€
Į krepšelį
Lazerinis nivelyras Deko DKLL12PB1-S1
Teirautis
Gamintojas: Deko Tools Modelis: DKLL12PB1-S1
Deko Tools DKLL12PB1-S1 lazerinis nivelyrasPasirūpinkite tiksliais matavimais renovacijos ir apdailos darbų metu. Jums padės Deko Tools DKLL12PB1-S1 lazerinis nivelyras, kuris siūlo II klasės žaliąjį lazerį. 12 horizontalių ir vertikalių linijų palengvins daiktų išlyginimą ir išdėstymą renovacijos ar statybos darbų metu. Darbo diapazonas yra iki 30 metrų, o besisukantis pagrindas ir magnetinis sieninis laikiklis palengvina darbą. Savaiminio išsilyginimo diapazonas ±4° ir ±0,2 mm/m tikslumas taip..
3.63€
Be mokesčių:3.63€
Teirautis
Rodo 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)
Produktų filtras