NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Laxihub

Gamintojas: Laxihub Modelis: F1-TY
Laxihub F1-TY Lauko kamera su šviestuvu Užtikrinkite savo namų saugumą naudodami Laxihub. Laxihub F1-TY lauko IP kamera įrašo Full HD 1080P raiška, kad vaizdas būtų skaidrus. 135° plataus kampo objektyvas dar labiau padidina matymo lauką. Laxihub F1-TY užtikrina gerą matomumą (iki 10 m naktį) ir aiškų dvipusį garsą. Kamera turi judesio aptikimą, palaikomą dirbtinio intelekto. Kai kamera aptinka judesį, ji išsiųs pranešimą į jūsų telefoną.    2100 liumenų tobulam ryškumui Laxihub F1-T..
57.49€
Be mokesčių:57.49€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: M4-TY
Laxihub M4-TY IP kamera Tuya Pasirūpinkite saugumu savo namuose. Laxihub M4-TY kamera aptinka judesį ir garsą, siunčia įspėjimus ir suteikia puikios kokybės Full HD 1080p vaizdo įrašą. Ji palaiko dviejų krypčių garsą ir yra suderinama su Arenti ir Tuya Smart programėlėmis, taip pat su Google Assistant ir Amazon Alexa balso asistentais. Įrenginys taip pat padės apsaugoti jūsų privatumą. Jis taip pat įrašo 60 sekundžių vaizdo įrašus, kai aptinka judesį. Įrašytą filmuotą medžiagą galite išsaugoti i..
22.48€
Be mokesčių:22.48€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: P2-TY
IP kamera Laxihub P2-TY WiFi 1080p 360 ° Tuya Kamera užtikrina aiškų ir aiškų vaizdą su maksimalia 1080p raiška ir patobulinta naktinio matymo technologija. Ji taip pat turi platų matymo lauką, yra pasukama ir gali būti valdoma naudojant programėlę. Įrenginyje įmontuoti garsiakalbiai ir mikrofonas užtikrina ryšį su artimaisiais, o pranešimas apie aptiktą judesį ar neįprastą garsą bus išsiųstas į išmanųjį telefoną. Be to, AWS debesies serveris suteikia saugią duomenų saugojimo parinktį. Be to, t..
27.04€
Be mokesčių:27.04€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: LAE14S2
Išmanioji LED lemputė Laxihub LAE14S (2 pakuotės) WiFi Bluetooth TuyaLaxihub LAE14S išmanioji LED lemputė sukurs jūsų namuose nepakartojamą atmosferą. Gaminys siūlo iki 16 milijonų spalvų ir 8 spalvų scenas, todėl galite lengvai pritaikyti apšvietimo tipą prie konkrečios situacijos. Be to, galite reguliuoti ryškumo lygį nuo 5 iki 100%, naudoti laikmačio funkciją ir sudaryti tvarkaraščius. Už patogų lemputės valdymą atsakinga speciali programėlė, be to, LAE14S suderinamas su „Amazon Alexa“ ir „Go..
14.17€
Be mokesčių:14.17€
Į krepšelį
Gamintojas: Laxihub Modelis: LAGU10S2
Išmanioji LED lemputė Laxihub LAGU10S (2 pakuotės) WiFi Bluetooth TuyaNorite sukurti ypatingą atmosferą savo namuose? Tai padaryti padės išmanioji LED lemputė Laxihub LAGU10S. Jis siūlo iki 16 milijonų spalvų ir 8 spalvų scenas, todėl galite pritaikyti apšvietimo efektus įvairioms situacijoms. Taip pat galite reguliuoti ryškumo lygį nuo 5 iki 100%, naudoti laikmačio funkciją ir sudaryti tvarkaraščius. Produktas taip pat turi specialios programos pranašumą patogiam darbui, taip pat suderinamumą s..
9.73€
Be mokesčių:9.73€
Į krepšelį
IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya IP kamera Laxihub O1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: O1-TY
Laxihub O1-TY lauko IP kamera Tuya Padidinkite saugumą savo namuose. Laxihub O1-TY lauko kamera užtikrina puikios kokybės 1080p vaizdo įrašą tiek dieną, tiek naktį. Jame yra tikslus judesio jutiklis ir palaikomas dviejų krypčių garsas. Ji išsiskiria savo IP65 atsparumu vandeniui, taip pat suderinamumu su Tuya Smart, Google Assistant ir Amazon Alexa. Ji palaiko iki 128 GB talpos „micro SD“ korteles. Įsigiję kamerą taip pat galite gauti 3 mėnesių nemokamą Arenti debesies įrašų saugyklos bandomąją ..
35.37€
Be mokesčių:35.37€
Teirautis
IP kamera Laxihub W1-TY WiFi 1080p Tuya
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: W1-TY
Laxihub W1-TY belaidė IP kamera Tuya Saugokite save ir savo šeimą. „Laxihub W1-TY“ belaidė IP kamera aptinka judesį ir fiksuoja aukščiausios kokybės vaizdo įrašą, o galinga baterija užtikrina ilgą baterijos veikimo laiką. Jame yra skaitmeninis PIR judesio jutiklis ir išmanusis žmogaus judesio aptikimo algoritmas. Jis yra 100% belaidis, IP65 atsparus vandeniui ir suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant. Aiškus, dvipusis garsas leidžia laisvai bendrauti.Išmanus judesio aptikimas Kai apti..
53.50€
Be mokesčių:53.50€
Teirautis
Laxihub M2-TY WiFi 1080p Tuya IP kamera
Teirautis
Gamintojas: Laxihub Modelis: M2-TY
Laxihub M2-TY WiFi 1080p Tuya IP kameraApsaugokite savo namus naudodami M2-TY! „Laxihub“ kamera išsiskiria apgalvotu dizainu ir laimėjo „Red Dot“ apdovanojimą. Gaminyje naudojamas 2 megapikselių CMOS jutiklis, užtikrinantis aiškius ir detalius vaizdus net esant silpnam apšvietimui. Įrengtas išmanusis judesio detektorius, jis fiksuoja 60 sekundžių įrašus ir saugo juos debesyje iki 3 mėnesių. Kamera palaiko dvipusį garsą ir veikia su Amazon Alexa bei Google balso asistentais. Mėgaukitės ramybe ir ..
16.26€
Be mokesčių:16.26€
Teirautis
Rodo 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)