NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Lauko šviestuvas Superfire FF10-B

Lauko šviestuvas Superfire FF10-B
Lauko šviestuvas Superfire FF10-B
Lauko šviestuvas Superfire FF10-B
Teirautis
Lauko šviestuvas Superfire FF10-B
Lauko šviestuvas Superfire FF10-B
Lauko šviestuvas Superfire FF10-B
Lauko šviestuvas Superfire FF10-B
13.64€
Be mokesčių: 13.64€
  • Prieinamumas: Teirautis
  • Gamintojas: SuperFire
  • Modelis: FF10-B

Superfire FF10-B saulės lempa

FF10-B yra išmanusissaulės šviestuvas. Jis pasižymi dideliu konversijos koeficientu, taip pat itin trumpu įkrovimo laiku. Jis pritaikytas darbui tiek lauke, tiek viduje. Jį lengva montuoti, o jo universalus dizainas veiks beveik bet kokioje aplinkoje, suteiks ryškią šviesą 3 m spinduliu.

 

Įkraunama saulės kolektorių lemputė

Gaubtas montuojamas su lempute, kurios viduje yra išdėstyti šviesos diodai, kurie užtikrina geriausią įmanomą apšvietimą bet kurioje vietoje. Tai bus įspūdingas ir praktiškas papildymas sode, prie įėjimo į namą ar balkone. Jo veikimo galia taip pat leidžia efektyviai apšviesti gatves ar tvoras.

 

Ilgalaikis veikimas

Lempa turi pilną galios nustatymą, kad būtų užtikrintas vientisas apšvietimas. Galite sumažinti jo veikimą iki 50%, taip pat iki 25%, jei norite, kad jis būtų nuotaikesnis. Įkrovimo laikas yra tik 4-6 valandos, o veikimo laikas svyruoja nuo 3-8 valandų, priklausomai nuo režimo.

 

Nuotolinio valdymo pultas

SuperFire FF10-B automatiškai išsijungia, kai pradeda šviesti. Nuotolinio valdymo pulto pagalba galite valdyti jo veikimą. Jį įjungsite ir išjungsite kada panorėję, nustatysite veikimo laiką, jus dominančios šviesos ryškumą.

 

Specialioms užduotims

Nereikia jaudintis dėl stipraus lietaus. Saulės baterija yra visiškai atspari vandeniui, todėl jos nereikia uždengti net ir ilgai lyjant stipriam lietui.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: SuperFire Modelis: FF6-B
Šviestuvas su saulės elementu FF6-BSuperfire FF6-B saulės šviestuvas apšvies bet kurį kampą. Jis garantuoja stabilų 220 lm ryškumo apšvietimą ir aptin..
7.11€
Be mokesčių:7.11€
Į krepšelį
Gamintojas: SuperFire Modelis: FF11-F
Superfire FF11-F šviestuvas su saulės elementuSuperFire FF11-F yra automatinis saulės šviestuvas, kuris puikiai tiks jūsų sodo, balkono ar namo įėjimo..
8.62€
Be mokesčių:8.62€
Į krepšelį
Lauko šviestuvas Superfire FF7-B, 28W, 2400mAh Lauko šviestuvas Superfire FF7-B, 28W, 2400mAh
Teirautis
Gamintojas: SuperFire Modelis: FF7-B
Superfire FF7-B lauko šviestuvasSuperFire FF7-B yra saulės šviestuvas, kuris tiksliai apšvies bet kurią jūsų pasirinktą vietą. Tinka naudoti tiek namu..
13.01€
Be mokesčių:13.01€
Teirautis
Sodo šviestuvas su saulės baterija Superfire FF16-A, 600mAh
Teirautis
Gamintojas: SuperFire Modelis: FF16-A
Superfire FF16-A lempaMėgaukitės nuostabiu apšvietimu savo namuose. Saulės energija varoma prieblandos jutimo saulės lempa automatiškai įsijungia ir i..
8.19€
Be mokesčių:8.19€
Teirautis
Gamintojas: SuperFire Modelis: FF13-C
Superfire FF13-C šviestuvas su saulės elementuSuperfire FF13-C saulės lempa puikiai tiks ne tik sode, bet ir prie įėjimo, garaže ar balkone. Jis sutei..
13.59€
Be mokesčių:13.59€
Į krepšelį