NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Green Cell

Gamintojas: Green Cell Modelis: INV08
Green Cell INV08 12V–230V 1000W/2000W modifikuotas sinusinės bangos automatinis įtampos keitiklis.Kelionė su nameliu ant ratų? Žoliapjovė žemės sklype be prieigos prie elektros? Kiekvienas iš šių įrenginių, kaip ir daugelis kitų, maitins srovę iš keitiklio. Automobilinis keitiklis leidžia prijungti įrenginius, kurių maitinimui reikalinga 230 V kintamoji srovė. Aukštos kokybės komponentai, sertifikuota sauga, be problemų – tai trys svarbiausios GC keitiklių savybės.Lengvas valdymas – tvirta konst..
63.28€
Be mokesčių:63.28€
Į krepšelį
Gamintojas: Green Cell Modelis: GR02
Žaliųjų elementų baterijos Įkraunamos lazdelės 4 x AA HR6 2000 mAhTai įkraunamos baterijos, kurias galime naudoti taip pat, kaip ir vienkartines AA baterijas. Tačiau skirtingai nei juos galime įkrauti ir taip sumažinti daugelio buitinių prietaisų, maitinamų tradicinėmis baterijomis, naudojimo išlaidas. Jie pasižymi didele realia 2000 mAh talpa, kuri užtikrina ilgesnį veikimo laiką, palyginti su vienkartinėmis baterijomis.Didelis patvarumas ir eksploatavimo sauga.Šiuolaikinių medžiagų ir pažangių..
8.88€
Be mokesčių:8.88€
Į krepšelį
Gamintojas: Green Cell Modelis: GR03
Žaliųjų elementų baterijos Įkraunamos lazdelės 4 x AAA HR03 950 mAhTai įkraunamos baterijos, kurias galima naudoti taip pat, kaip ir vienkartines AAA baterijas. Tačiau skirtingai nei juos galime įkrauti ir taip sumažinti daugelio buitinių prietaisų, maitinamų tradicinėmis baterijomis, naudojimo išlaidas. Jie pasižymi didele realia 950 mAh talpa, kuri užtikrina ilgesnį veikimo laiką, palyginti su vienkartinėmis baterijomis.Didelis patvarumas ir eksploatavimo saugumas.Šiuolaikinių medžiagų ir paža..
7.75€
Be mokesčių:7.75€
Į krepšelį
Gamintojas: Green Cell Modelis: AGM17
AGM 12V 1,2Ah akumuliatorius, kuriam nereikia priežiūros, UPS ALARMKas yra AGM baterija? AGM yra energiją kaupianti baterija, turinti platų komercinių pritaikymų spektrą. Su juo galime ne tik maitinti žaislus ir signalizacijos sistemas, bet ir yra bet kurio UPS širdis. Green Cell AGM akumuliatoriai turi labai platų pritaikymo spektrą. Jie gali būti naudojami tiek cikliniam, tiek buferiniam veikimui.Ciklinis veikimasCiklinis akumuliatoriaus naudojimas yra naudojamas kaip atskiras maitinimo šaltin..
9.94€
Be mokesčių:9.94€
Į krepšelį
Gamintojas: Green Cell Modelis: GRADGC01
Green Cell GC VitalCharger, skirtas AA AAA AAA R6 R03 Ni-MH įkraunamoms baterijomsSuteikite savo įrenginiams nepertraukiamą prieigą prie energijos naudodami GC VitalCharger universalų įkraunamą akumuliatorių įkroviklį su mikro ir USB-C prievadais. Atsisakykite vienkartinių šarminių baterijų ir prisidėkite prie aplinkos apsaugos.VitalCharger funkcijosGreen Cell įkroviklyje yra mikro USB ir USB-C prievadai, todėl jis tinka klasikiniams ir šiuolaikiniams gerbėjams. Kita vertus, šviesos diodai leis ..
11.61€
Be mokesčių:11.61€
Į krepšelį
Gamintojas: Green Cell Modelis: INV11
Green Cell automobilinis keitiklis nuo 12V iki 230V 2000W/4000W Įtampos keitiklis (grynoji sinusinė banga)Inverteris, taip pat žinomas kaip inverteris arba inverteris, yra įrenginys, kurio funkcija yra pakeisti nuolatinės srovės įtampą automobilio akumuliatoriaus arba cigarečių degiklio lizdo iki ~230 V kintamosios srovės. Būtent tokia įtampa yra kiekviename buitiniame kištukiniame lizde (F tipas) visoje Europoje. Šis keitiklis yra puikus pasirinkimas vykstantiems į kelionę automobiliu, kemperiu..
195.74€
Be mokesčių:195.74€
Į krepšelį
Gamintojas: Green Cell Modelis: INV05DE
Žaliųjų elementų 12 V–230 V 300 W/600 W keitiklis (grynoji sinusinė banga)Inverteris, taip pat žinomas kaip keitiklis arba inverteris, yra įrenginys, kurio funkcija yra pakeisti automobilio akumuliatoriaus nuolatinę įtampą arba cigarečių degiklio lizdą iki ~230 V kintamosios srovės. Būtent tokia įtampa yra kiekviename buitiniame kištukiniame lizde (F tipas) visoje Europoje. Inverteris yra puikus pasirinkimas vykstantiems į kelionę automobiliu, kemperiu ar sunkvežimiu – jis leis jums laisvai naud..
46.43€
Be mokesčių:46.43€
Į krepšelį
Gamintojas: Green Cell Modelis: INV16
Green Cell automobilinis keitiklis nuo 12V iki 230V 500W/1000W Įtampos keitiklis (grynoji sinusinė banga)Inverteris, taip pat žinomas kaip inverteris arba inverteris, yra įrenginys, kurio funkcija yra pakeisti nuolatinės srovės įtampą automobilio akumuliatoriaus arba cigarečių degiklio lizdo iki ~230 V kintamosios srovės. Būtent tokia įtampa yra kiekviename buitiniame kištukiniame lizde (F tipas) visoje Europoje. Šis keitiklis yra puikus pasirinkimas vykstantiems į kelionę automobiliu, kemperiu ..
75.25€
Be mokesčių:75.25€
Į krepšelį
Gamintojas: Green Cell Modelis: KABGC13
Green Cell GC Ray USB-A/USB-C laidas200 cm ilgio GC Ray USB-A/USB-C laidas leidžia akimirksniu įkrauti ir perduoti duomenis. Jis išsiskiria žaliu foniniu apšvietimu ir Apple 2.4A greitojo įkrovimo technologijos palaikymu. Produktas pagamintas iš patvarių medžiagų, o tai reiškia didelį patvarumą.Greitas energijos tiekimas ir duomenų perdavimasDėl Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge ir Samsung AFC greitojo įkrovimo protokolų Green Cell laidas atnaujins jūsų išmaniojo telefono energijos stebėtinai gr..
8.56€
Be mokesčių:8.56€
Į krepšelį
Belaidis įkroviklis Green Cell GC ChargeSource 3 3xUSB 30W su Ultra Charge ir Smart Charge
Teirautis
Gamintojas: Green Cell Modelis: CHARGC03
Green Cell GC ChargeSource 3 3xUSB 30W įkroviklis su greitu įkrovimu Ultra Charge ir Smart Charge.GC ChargeSource įkroviklyje yra 3 didelės spartos prievadai, kad būtų dar daugiau patogumo. Tai leidžia sutaupyti laiko ir vietos įkraunant kelis įrenginius vienu metu maksimaliu įmanomu greičiu. Be to, naudojant Green Cell funkcionalumas eina koja kojon su estetika!3 greiti prievadaiUltra Charge 18W – tai patentuota Green Cell technologija, leidžianti įkrauti įrenginius iki 3,5 karto greičiau. Jis ..
16.43€
Be mokesčių:16.43€
Teirautis
Įkraunama baterija AGM 12V 5Ah Nereikalinga priežiūra UPS ALARM
Teirautis
Gamintojas: Green Cell Modelis: AGM27
AGM 12V 5Ah priežiūros nereikalaujanti baterija, skirta UPS ALARMKas yra AGM baterija? AGM yra energiją kaupianti baterija, turinti platų komercinių pritaikymų spektrą. Su juo galime ne tik maitinti žaislus ir signalizacijos sistemas, bet ir yra bet kurio UPS širdis. Green Cell AGM akumuliatoriai turi labai platų pritaikymo spektrą. Jie gali būti naudojami tiek cikliniam, tiek buferiniam veikimui.Ciklinis veikimasCiklinis akumuliatoriaus naudojimas yra naudojamas kaip atskiras maitinimo šaltinis..
16.82€
Be mokesčių:16.82€
Teirautis
Įkraunamas akumuliatorius AGM VRLA Green Cell AGM50 12V 10Ah (skirtas UPS, žaisliniam automobiliui, vejapjovei)
Teirautis
Gamintojas: Green Cell Modelis: AGM50
Green Cell AGM VRLA Nereikalaujantis priežiūros AGM akumuliatorius AGM50 12V 10Ah (skirtas UPS, automobiliui, vejapjovei).Kas yra AGM akumuliatorius? AGM yra energiją kaupianti baterija, turinti platų komercinių pritaikymų spektrą. Su juo galime ne tik maitinti žaislus ir signalizacijos sistemas, bet ir yra bet kurio UPS širdis. Green Cell AGM akumuliatoriai turi labai platų pritaikymo spektrą. Jie gali būti naudojami tiek cikliniam, tiek buferiniam veikimui.Ciklinis veikimasAkumuliatorius cikli..
25.59€
Be mokesčių:25.59€
Teirautis
USB-A laidas, skirtas Lightning Green Cell GC, 120 cm iPhone, iPad, iPod, greitas įkrovimas
Teirautis
Gamintojas: Green Cell Modelis: KABGC21
Green Cell GC PowerStream USB-A/Lightning laidas120 cm ilgio USB-A/Lightning GC PowerStream laidas leidžia iki 3,5 karto greičiau įkrauti ir sklandžiai perduoti duomenis. Jis palaiko Apple 2.4A greitojo įkrovimo standartą ir išsiskiria neprilygstamu patvarumu.Greitas įkrovimas ir platus suderinamumasNaudokite Green Cell laidą, kad atnaujintumėte išmaniųjų telefonų, pvz., iPhone 11, 12, 13 Pro Max, energiją , Pro, Max, Mini, XS Max, XS, X arba SE. Palaikant „Apple“ 2.4A greitojo įkrovimo technolo..
5.00€
Be mokesčių:5.00€
Teirautis
USB-C įkrovimo kabelis Lightning MFi Green Cell KABGC07, skirtas Apple iPhone, maitinimo šaltinis, 1m
Teirautis
Gamintojas: Green Cell Modelis: KABGC07
Green Cell KABGC07 USB-C Lightning MFi laidas, skirtas Apple iPhone, maitinimo tiekimas, 1 m.Green Cell laidas leidžia tiesiogiai įkrauti ir sinchronizuoti iPhone su naujausiais MacBook/iPad (USB Type C) ) ir iki 2,5 karto greitesnis PD įkrovimas. Jame yra oficialus Apple MFi sertifikatas ir C94 lustas, užtikrinantis puikų našumą su visais suderinamais Apple įrenginiais. Neprilygstamą GC Power Stream ilgaamžiškumą lemia: itin atsparus trinčiai pintos movos, metalinių ekranų, kurie efektyviai aps..
14.55€
Be mokesčių:14.55€
Teirautis
Rodo 1 iki 14 iš 14 (1 Puslapių)