NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

INVZI

Gamintojas: INVZI Modelis: P265B
INVZI GanHub 2x USB-C + USB įkroviklis, 65 W, ES/UK/AU/US (juoda)Greitai ir patogiai įkraukite įrangą! Su tinklo įkrovikliu jūsų įrenginiai greitai atgaus pilną bateriją, nes išsiskiria 65 W galia. Be to, jį galite naudoti su visais įrenginiais. Taip pat yra kelioniniai adapteriai, todėl naudojimasis įkrovikliu tampa dar patogesnis.Greitas įkrovimasINVZI kintamosios srovės įkroviklyje yra 2 USB-C prievadai, leidžiantys įkrauti maksimalia 65 vatų galia, ir USB prievadas, kuris įkrauna maksimalia ..
38.25€
Be mokesčių:38.25€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: MGF811-10
INVZI MagFree stovas/stovas, skirtas iPad 10th gen (pilkas)Mėgaukitės didesniu komfortu žiūrėdami vaizdo įrašus, dalyvaudami vaizdo konferencijose, užsirašinėdami ar piešdami savo iPad. INVZI stovas yra reguliuojamas 180° kampu ir leidžia pasukti ant jo padėtą įrenginį 360°. Taigi galite pastatyti jį tinkamu kampu, kad pasiektumėte norimą komfortą! Šiam priedui gaminti naudojamas patvarus aliuminio lydinys.ReguliuojamasSureguliuokite savo iPad, kad juo būtų dar patogiau naudoti. Stovo kampą gali..
55.06€
Be mokesčių:55.06€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: MGF811-13
INVZI MagFree magnetinis stovas/stovas, skirtas iPad Pro 12" (pilkas)Mėgaukitės didesniu komfortu žiūrėdami vaizdo įrašus, dalyvaudami vaizdo konferencijose, kurdami užrašus ar piešdami savo iPad. INVZI stovas turi 180 ° pakreipimo reguliavimas ir leidžia pasukti ant jo padėtą įrenginį 360°. Taigi galite pastatyti jį tinkamu kampu, kad užtikrintumėte patogumą! Šiam priedui gaminti naudojamas patvarus aliuminio lydinys.ReguliuojamasSureguliuokite savo iPad, kad juo būtų dar patogiau naudoti. Gali..
51.72€
Be mokesčių:51.72€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: MH02
INVZI MagHub 8in1 USB-C prijungimo stotelė/šakotuvas, skirtas iMac su SSD dėklu (pilka)Ar jūsų iMac trūksta įvesties? Su pagalba ateina INVZI 8in1 Hub! Šiame įrenginyje yra net 8 įvesties prievadai, kurie puikiai tinka bet kokiai situacijai. Be to, jis taip pat turi papildomą SSD korpusą, kuris gali išplėsti jūsų iMac atmintį iki 4T! Dėl savo modernaus ir apgalvoto dizaino jis puikiai derės prie jūsų įrangos ir interjero.Daug galimybiųINVZI USB-C šakotuvas yra universali doko stotis, kuri siūlo ..
108.30€
Be mokesčių:108.30€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: CA119
INVZI odinis dėklas/dangtelis su stovo funkcija, skirta MacBook Pro/Air 13"/14" (juodas)Palengvinkite MacBook laikymą ir transportavimą. Iš aukštos kokybės PU odos pagamintas INVZI dėklas apsaugos jį nuo pažeidimų, taip pat gali būti naudojamas kaip stovas. Jis taip pat yra labai patvarus ir atsparus vandeniui. Jis taip pat išsiskiria elegantišku, stilingu dizainu ir magnetiniu užsegimu.Aukščiausios kokybės darbasDėklas pagamintas iš aukščiausios kokybės PU odos, kuri yra labai maloni liesti ir ..
18.70€
Be mokesčių:18.70€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: CA122
INVZI odinis dėklas/dangtelis su stovo funkcija, skirta MacBook Pro/Air 15"/16" (juodas)Palengvinkite MacBook laikymą ir transportavimą. Iš aukštos kokybės PU odos pagamintas INVZI dėklas apsaugos jį nuo pažeidimų, taip pat gali būti naudojamas kaip stovas. Jis taip pat yra labai patvarus ir atsparus vandeniui. Jis taip pat išsiskiria elegantišku, stilingu dizainu ir magnetiniu užsegimu.Aukščiausios kokybės darbasDėklas pagamintas iš aukščiausios kokybės PU odos, kuri yra labai maloni liesti ir ..
20.17€
Be mokesčių:20.17€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: CA121
INVZI odinis dėklas/dangtelis su stovo funkcija, skirta MacBook Pro/Air 15"/16" (ruda)Palengvinkite MacBook laikymą ir transportavimą. Iš aukštos kokybės PU odos pagamintas INVZI dėklas apsaugos jį nuo pažeidimų, taip pat gali būti naudojamas kaip stovas. Jis taip pat yra labai patvarus ir atsparus vandeniui. Jis taip pat išsiskiria elegantišku, stilingu dizainu ir magnetiniu užsegimu.Aukščiausios kokybės darbasDėklas pagamintas iš aukščiausios kokybės PU odos, kuri yra labai maloni liesti ir at..
19.48€
Be mokesčių:19.48€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: CTL2M
INVZI USB-C su „Lightning“ laidu, MFi, 2 m (juodas)Pavargote ilgai laukti, kol telefonas atgaus visą akumuliatorių? Įkraukite savo įrangą greitai ir patogiai! Naudojant INVZI laidą, jūsų įrenginiai greitai atgaus pilną bateriją. Be to, jis išsiskiria puikiu patvarumu, o MFi sertifikatas garantuoja saugų naudojimą.Greitas ir saugus įkrovimasINVZI laidas užtikrina greitą ir saugų mobiliojo įrenginio įkrovimą. Vos per 30 minučių jūsų išmanusis telefonas gali atgauti net 50 % energijos, todėl juo ga..
13.63€
Be mokesčių:13.63€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: CTC66FT
USB-C/USB 3.2 Gen2 100 W 10 Gbps laidas, 2 m (juodas)Greitai ir patogiai įkraukite įrangą! Su INVZI laidu jūsų įrenginiai greitai atgaus pilną bateriją, nes išsiskiria 100 W galios lygiu. Be to, galite naudoti jį su visais įrenginiais, taip pat naudoti jį duomenims perduoti.Greitas įkrovimas ir duomenys perdavimasINVZI laidas išsiskiria greitu įkrovimu iki 100 vatų galios. Tai garantuoja efektyvų ir greitą jūsų įrenginių įkrovimo procesą. Be to, dėl USB 3.0 Gen2 kabelis leidžia perduoti duomenis..
9.88€
Be mokesčių:9.88€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: INVUSB4
USB-C/USB4.0 Gen3 240 W 40 Gbps laidas, 1 m (juodas)Greitai ir patogiai įkraukite įrangą! Su INVZI laidu jūsų įrenginiai greitai atgaus pilną bateriją, nes išsiskiria 240 W galios lygiu. Be to, galite naudoti jį su visais įrenginiais, taip pat naudoti jį duomenims perduoti.Greitas įkrovimas ir duomenys perdavimasINVZI laidas išsiskiria greitu įkrovimu iki 240 vatų galios. Tai garantuoja efektyvų ir greitą jūsų įrenginių įkrovimo procesą. Be to, dėl USB 4.0 Gen3 kabelis leidžia perduoti duomenis ..
19.44€
Be mokesčių:19.44€
Į krepšelį
Gamintojas: INVZI Modelis: MH01-16
Prijungimo stotis/USB-C šakotuvas, skirtas MacBook Pro 13"/14" INVZI MagHub 12w2 su SSD kišene (pilka)Ar jūsų MacBook Pro 13"/14" kompiuteryje trūksta įvesties? Su pagalba ateina INVZI 12in1 Hub! Šiame įrenginyje yra net 12 įvesties prievadų, kurie puikiai tinka bet kokiai situacijai. Be to, jis taip pat turi papildomą SSD korpusą, kuris gali išplėsti jūsų MacBook atmintį iki 4T! Dėl savo modernaus ir gerai apgalvoto dizaino jis puikiai derės prie jūsų techninės įrangos ir interjero.Daug galimyb..
173.92€
Be mokesčių:173.92€
Į krepšelį
INVZI GanHub USB-C + USB Tinklo įkroviklis, 38W, EU/UK/AU/US (juoda)
Teirautis
Gamintojas: INVZI Modelis: GH3812
INVZI GanHub USB-C + USB tinklo įkroviklis, 38 W, ES/UK/AU/US (juoda)Greitai ir patogiai įkraukite įrangą! Su tinklo įkrovikliu jūsų įrenginiai greitai atgaus pilną bateriją, nes išsiskiria 38 W galia. Be to, jį galite naudoti su visais įrenginiais. Taip pat yra kelioniniai adapteriai, todėl naudojimasis įkrovikliu tampa dar patogesnis.Greitas įkrovimasINVZI kintamosios srovės įkroviklyje yra USB-C prievadas ir USB prievadas, įkraunantis maksimalia 36 vatų galia! Tai leidžia vienu metu įkrauti k..
16.36€
Be mokesčių:16.36€
Teirautis
INVZI Hardshell dėklas, skirtas MacBook Pro 14 A2442
Teirautis
Gamintojas: INVZI Modelis: CA125
INVZI Hardshell dėklas/dangtelis, skirtas MacBook Pro 14" A2442Užtikrinkite patikimą savo MacBook Pro apsaugą. INVZI dėklas, pagamintas iš aukštos kokybės kompiuterio ir TPU medžiagų, apsaugos jį nuo pažeidimų ir purvo neužgožiant prievadų ir jutiklių. Priedas taip pat išsiskiria stilingu minimalistiniu dizainu.Apsaugo jūsų „MacBook Pro“Aukštos kokybės TPU ir kompiuterio plastikas buvo naudojamas Sukurkite dėklą. Dėl to priedas gali veiksmingai apsaugoti jūsų „MacBook Pro“ nuo įbrėžimų ar griuvi..
19.55€
Be mokesčių:19.55€
Teirautis
INVZI Hardshell dėklas, skirtas MacBook Pro 16 A2485
Teirautis
Gamintojas: INVZI Modelis: CA126
INVZI Hardshell dėklas/dangtelis, skirtas MacBook Pro 16" A2485Užtikrinkite patikimą savo MacBook Pro apsaugą. INVZI hardshell dėklas, pagamintas iš aukštos kokybės kompiuterio ir TPU medžiagų, apsaugos jį nuo pažeidimų ir nešvarumai neužgožiant prievadų ir jutiklių. Priedas taip pat išsiskiria stilingu minimalistiniu dizainu.Apsaugo jūsų MacBook ProNaudotas aukštos kokybės TPU ir PC plastikas dėklas. Dėl to priedas gali veiksmingai apsaugoti jūsų MacBook Pro nuo įbrėžimų ar griuvimo sukeltų paž..
18.09€
Be mokesčių:18.09€
Teirautis
INVZI Mag nemokamas magnetinis stovas, skirtas iPad Pro 11 Air 10,9 (pilkas)
Teirautis
Gamintojas: INVZI Modelis: MGF811-11
INVZI MagFree stovas/stovas, skirtas iPad Pro 11" Air 10,9" (pilkas)Mėgaukitės patogiau žiūrėdami vaizdo įrašus, dalyvaudami vaizdo konferencijose, kurdami užrašus ar piešdami iPad. INVZI stovas turi 180° pakreipimo reguliavimą ir leidžia pasukti ant jo padėtą įrenginį 360°. Taigi galite pastatyti jį tinkamu kampu, kad pasiektumėte norimą komfortą! Šiam priedui gaminti naudojamas patvarus aliuminio lydinys.ReguliuojamasSureguliuokite savo iPad, kad juo būtų dar patogiau naudoti. Stovo kampą gali..
52.45€
Be mokesčių:52.45€
Teirautis
INVZI MagFree 3-in-1 indukcinis įkroviklis, skirtas iPhone, iWatch, Airpods (pilkas)
Teirautis
Gamintojas: INVZI Modelis: MGF03
INVZI MagFree 3 viename indukcinis įkroviklis, skirtas iPhone, iWatch, Airpods (pilkas)Įkraukite iki 3 įrenginių vienu metu ir patogiai naudokitės išmaniuoju telefonu. INVZI indukcinis įkroviklis leidžia belaidžiu būdu įkrauti iPhone ir AirPods, taip pat yra USB-C prievadas, skirtas įkrauti išmanųjį laikrodį ar planšetinį kompiuterį. Priedas taip pat išsiskiria didele galia ir reguliuojamu aukščiu (apie 15-34 cm). Jis taip pat sertifikuotas MFi.Praktiškas telefono stovasĮkroviklis taip pat puiki..
117.71€
Be mokesčių:117.71€
Teirautis
INVZI odinis dėklas / dangtelis su stovo funkcija, skirta MacBook Pro/Air 13/14 (ruda)
Teirautis
Gamintojas: INVZI Modelis: CA118
INVZI odinis dėklas/dangtelis su stovo funkcija, skirta MacBook Pro/Air 13"/14" (ruda)Palengvinkite MacBook laikymą ir transportavimą. Iš aukštos kokybės PU odos pagamintas INVZI dėklas apsaugos jį nuo pažeidimų, taip pat gali būti naudojamas kaip stovas. Jis taip pat yra labai patvarus ir atsparus vandeniui. Jis taip pat išsiskiria elegantišku, stilingu dizainu ir magnetiniu užsegimu.Aukščiausios kokybės apdailaDėklas pagamintas iš aukščiausios kokybės PU odos, kuri yra labai maloni liesti ir a..
20.45€
Be mokesčių:20.45€
Teirautis
USB-C prijungimo stotis / šakotuvas, skirtas MacBook Pro 16 INVZI MagHub 12in2 su SSD dėklu (pilkas)
Teirautis
Gamintojas: INVZI Modelis: MH01-13
Prijungimo stotis/USB-C šakotuvas, skirtas MacBook Pro 16" INVZI MagHub 12w2 su SSD kišene (pilka)Ar jūsų MacBook Pro 16" trūksta įvesties? Su pagalba ateina INVZI 12-in-1 šakotuvas! Šiame įrenginyje yra net 12 įvesties prievadų, kurie puikiai tinka bet kokiai situacijai. Be to, jis taip pat turi papildomą SSD korpusą, kuris gali išplėsti jūsų MacBook atmintį iki 4T! Dėl savo modernaus ir gerai apgalvoto dizaino jis puikiai derės prie jūsų techninės įrangos ir interjero.Daug galimybiųINVZI USB-C..
168.88€
Be mokesčių:168.88€
Teirautis
Rodo 1 iki 18 iš 18 (1 Puslapių)