NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Joyroom

Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-T017 Black
Power Bank Dazzling 12W 20000mAh Joyroom JR-T017 (juoda)Dabar galite patogiai įkrauti įrenginius, kad ir kur eitumėte. Joyroom JR-T017 maitinimo blokas turi 2 USB-A prievadus ir suteikia iki 2,4 A galios. Su jo pagalba vienu metu galite įkrauti iki 2 įrenginių! Gaminys taip pat išsiskiria 20 000 mAh talpa ir užtikrina saugų naudojimą. Jis taip pat pasižymi dideliu suderinamumu.20 000 mAh talpaPamirškite, kad reikia dažnai įkrauti maitinimo bloką. JR-T017 talpa yra 20 000 mAh, todėl galite jį nau..
16.99€
Be mokesčių:16.99€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-K12 Black
Joyroom aktyvus rašiklis JR-K12 (juodas)Norite lengviau piešti naudojant jutiklinio ekrano įrenginius? Joyroom rašiklis jums puikiai tiks! Jis suteiks glotnumo ir tikslumo, todėl su juo galėsite atlikti net labai tikslius darbus. Nereikia jaudintis dėl greito išsikrovimo, nes viena visiškai įkrauta baterija leis dirbti iki 12 valandų!Naudojimo patogumasJoyroom rašiklis gali veikti dviem skirtingais režimais, todėl galite jį pritaikyti pagal savo poreikius. Jame taip pat buvo įdiegta netyčinio pr..
25.46€
Be mokesčių:25.46€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-X9S
Joyroom aktyvus rašiklis JR-X9S + 2 antgaliai (balti)Padidinkite savo patogumą rašydami ir piešdami iPad. Joyroom JR-X9S aktyvus rašiklis suteiks jums puikų sklandumą ir tikslumą, o delno atmetimo technologija leis riešą laisvai remtis į ekraną. Savo linijų storį reguliuosite keisdami rašiklio pakreipimą. Vienos valandos įkrovimo pakanka, kad įrenginys belaidžiu būdu veiktų 10 valandų. LED indikatoriai informuos apie akumuliatoriaus įkrovimo būseną. Rinkinyje rasite du papildomus keitimo antgali..
16.08€
Be mokesčių:16.08€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: C-A08
Joyroom C-A08 automobilinis įkroviklis, 1x USB QC3.0, 1x USB-C PD 30W (juoda).Ieškau mažo, bet funkcionalaus automobilio kroviklis? Joyroom C-A08 įkroviklis jums puikiai tiks! Dėl mažo dydžio jis tilps į bet kurį automobilį. Be to, jis sugrąžins jūsų telefono į 50% akumuliatoriaus įkrovą vos per 30 minučių, nes jame yra greitas įkrovimas. Jame taip pat yra 2 USB prievadai, kad būtų patogiau.Naudojimo patogumasJoyroom automobilinis įkroviklis yra mažas įrenginys, kuris suteiks jums patogumo naudo..
5.22€
Be mokesčių:5.22€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: C-A09
Joyroom C-A09 automobilinis įkroviklis, 2x USB QC3.0 30W (juoda).Ar dažnai keliaujate automobiliu? Ar jums reikia patikimo įkroviklio? Joyroom C-A09 techninė įranga yra kažkas jums! Šis kompaktiškas automobilinis įkroviklis galės atnaujinti 50% jūsų telefono baterijos vos per 30 minučių! Be to, jame yra 2 USB prievadai, kad būtų patogiau.Patogus įkrovimasAutomobilinis įkroviklis „Joyroom C-A09“ yra kompaktiškas įrenginys, kuris tilps į bet kurį automobilį. Jo skersmuo artimas monetos skersmeniui..
4.87€
Be mokesčių:4.87€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: C-A45
Joyroom C-A45 automobilinis įkroviklis, 1x USB QC3.0, 1x USB-C PD 20W (sidabras).Ieškau įrangos padėti įkrauti įrangą kelyje? Joyroom C-A45 automobilinis įkroviklis puikiai tiks jums! Nepaisant mažo dydžio, jis slepia didelę galią, kuri leis telefoną įkrauti vos per valandą! Be to, dėl 2 USB įėjimų galite įkrauti kelis įrenginius vienu metu.Patogus naudotiJoyroom C-A45 automobilinis įkroviklis bus patogus naudoti. Dėl mažo dydžio jis tiks prie bet kurio automobilio dizaino. Specialus žiedas, kur..
8.23€
Be mokesčių:8.23€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: CCN01
Joyroom CCN01 automobilinis įkroviklis, 1x USB QC3.0, 1x USB-C PD 60W (juoda).Ar dažnai važinėjate automobilyje ir jums reikia patikimas įkroviklis, leidžiantis greitai įkrauti įrangą? Joyroom CCN01 automobilinis įkroviklis skirtas jums! Su juo jūsų įranga greitai atgaus akumuliatorių ir visada bus paruošta darbui.Patogus naudojimasJoyroom CCN01 automobilinis įkroviklis sukurtas taip, kad jums būtų patogu. Jame yra du PD ir QC įėjimai, kurie vienodai palaiko ir planšetinius kompiuterius, ir tele..
8.27€
Be mokesčių:8.27€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: CCN02
Joyroom CCN02 automobilinis įkroviklis, 2x USB-C PD 70W (juodas).Ar dažnai leidžiatės į ilgas keliones automobiliu? Reikia patikrinto automobilinio įkroviklio, kuris įkraus jūsų įrangą akimirksniu? Joyroom CCN02 automobilinis įkroviklis skirtas jums! Jame yra du PD įėjimai su greito įkrovimo galimybėmis. Nuo šiandien visi jūsų įrenginiai visada bus paruošti naudoti!Naudojimo patogumasAutomobilinis įkroviklis „Joyroom“ buvo sukurtas atsižvelgiant į jūsų patogumą, todėl jame yra 2 USB C ir vienas ..
8.98€
Be mokesčių:8.98€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-CL03 pro
Joyroom JR-CL03 Pro 45W 5xUSB automobilinis įkroviklis (juodas)Automobilinis įkroviklis Joyroom JR-CL03 Pro skirtas žmonėms, keliaujantiems didesnėmis grupėmis – su šeima ar draugais, pavyzdžiui. Jame yra iki 5 USB prievadų ir ilgas laidas, kad galinės sėdynės keleiviai galėtų patogiai juo naudotis. Produktas palaiko QC3.0 greitąjį įkrovimą ir yra suderinamas su daugeliu populiariausių įrenginių.Puikiai tinka didelėms šeimomsNaudojant JR-CL03, nė vienam keleiviui nereikia laukti savo eilės, kol ..
7.61€
Be mokesčių:7.61€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-CL07
Joyroom automobilinis įkroviklis JR-CL07, 3 viename, 1xUSB 1xUSB-C + 55 W USB-C laidas (juodas)Būkite pasirengę bet kokiai situacija keliaujant automobiliu! Joyroom JR-CL07 automobilinis įkroviklis yra būtinas kiekvieno vairuotojo priedas. Jo maksimali galia yra iki 55 W ir palaiko PD, QC, AFC, FC ir PPS greitąjį įkrovimą. Jame yra 2 įkrovimo prievadai ir spiralinis USB-C laidas, todėl vienu metu galite įkrauti iki 3 įrenginių. Jis išsiskiria plačiu suderinamumu ir puikiai veikia su daugeliu tra..
10.03€
Be mokesčių:10.03€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-CL08
Joyroom automobilinis įkroviklis JR-CL08, 3-in-1, 1xUSB 1xUSB-C + Lightning laidas 55W (juodas)Būkite pasirengę bet kokiai situacijai, kai keliaujant automobiliu! Joyroom JR-CL08 automobilinis įkroviklis yra būtinas kiekvieno vairuotojo priedas. Jo maksimali galia siekia iki 45 vatų ir palaiko PD, QC, AFC, FC ir PPS greitąjį įkrovimą. Jame yra 2 įkrovimo prievadai ir spiralinis „Lightning“ laidas, todėl vienu metu galite įkrauti iki 3 įrenginių. Jis išsiskiria plačiu suderinamumu ir puikiai veik..
10.57€
Be mokesčių:10.57€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-CL13
Joyroom car charger JR-CL13 (gray) Joyroom's 50W car charger is distinguished by its wide compatibility - you can use it to charge Apple or Samsung smartphones, iPads, wireless headphones or even a Nintendo Switch console. You can use it in most vehicles equipped with a cigarette lighter socket. It is made of high-quality materials that effectively protect your device from overheating. In addition, the charger intelligently manages power and maintains the right temperature during operation.&nb..
9.79€
Be mokesčių:9.79€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-CL20
Joyroom JR-CL20 car charger, 2x USB + 2x Lightning + Lightning cable (black) Joyroom car charger is an essential accessory for every car! It has a maximum power of 57 watts and supports PD, QC, AFC and FCP fast charging. It has a built-in Lightning cable and 3 USB ports (1x USB-C, 2x USB), which allow you to charge 4 devices at the same time. It features wide compatibility and fits most vehicles with a cigarette lighter socket. In addition, the colorful backlighting will make it easier to connec..
15.72€
Be mokesčių:15.72€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-CL24
Automobilinis įkroviklis „Joyroom JR-CL24“, 2 x USB + USB-C laidas (juodas)Automobilinis įkroviklis „Joyroom JR-CL24“ yra būtinas bet kurio prietaiso priedas vairuotojas! Jame yra 2 USB-A prievadai ir USB-C laidas, todėl jūs ir jūsų keleivis vienu metu galite įkrauti savo išmanųjį telefoną be jokių problemų. Jis pasižymi plačiu suderinamumu ir tinka daugeliui transporto priemonių, kuriose yra cigarečių degiklio lizdas. Jis stabiliai laikosi lizde ir užtikrina visapusišką apsaugą nuo pažeidimų.Gr..
6.13€
Be mokesčių:6.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-CL25
Automobilinis įkroviklis „Joyroom JR-CL25“, 2 x USB + „Lightning“ laidas (juodas)Automobilinis įkroviklis „Joyroom JR-CL25“ yra būtinas bet kurio vairuotojo priedas! Jame yra 2 USB-A prievadai ir „Lightning“ laidas, todėl jūs ir jūsų keleivis vienu metu galite įkrauti savo išmanųjį telefoną be vargo. Jis pasižymi plačiu suderinamumu ir tinka daugeliui transporto priemonių, kuriose yra cigarečių degiklio lizdas. Jis stabiliai laikosi lizde ir užtikrina visapusišką apsaugą nuo pažeidimų.Greitas įk..
6.13€
Be mokesčių:6.13€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-CL26
Joyroom automobilinis įkroviklis JR-CL26, 2x USB-C PD, 1x USB 70W (juodas)Būkite ramūs, kad jūsų išmanusis telefonas neišsikraus ilgos kelionės automobiliu metu. Joyroom JR-CL26 automobilinis įkroviklis turi 3 įkrovimo prievadus ir siūlo iki 70 W įkrovimo galią. Jis taip pat palaiko greito įkrovimo standartus FCP, AFC, Power Delivery ir Quick Charge. Jis išsiskiria plačiu suderinamumu ir lengvai prijungiamas prie daugumos automobilių, kuriuose yra cigarečių degiklio lizdas. Taip pat užtikrinamas..
10.32€
Be mokesčių:10.32€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-ZS240 Air Vent
Joyroom JR-ZS240 automobilio grotelių laikiklis su Qi indukciniu įkrovikliu (juodas).Sukurtas iPhone 12 ir 13 serijoms, laikiklis siūlo belaidį įkrovimą, o dėl stiprių magnetų užtikrina stabilumą . Jo negąsdina nelygūs keliai, staigūs posūkiai ar lėtėjimo slenksčiai. Tai leidžia reguliuoti savo išmaniojo telefono padėtį – patogiai naršyti. Be to, kompaktiškas dizainas neužima per daug vietos.Specialus iPhone 12 ir 13 serijos telefonasJoyroom JR-ZS240 tinka visiems Apple firminiams 12 ir 13 serij..
18.38€
Be mokesčių:18.38€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-X2
Air Conduction Joyroom JR-X2 belaidės ausinės (juodos)Ar gyvenate aktyvų gyvenimo būdą? Ar norite laisvai, bet saugiai klausytis muzikos treniruočių metu? Pasirinkite Joyroom JR-X2! Šios unikalios kaulinės ausinės siūlo aukštą garso kokybę ir išsiskiria iki 8 valandų veikimo trukme. Be to, Bluetooth 5.1 garantuoja patikimą belaidį ryšį, o įmontuotas mygtukas suteikia patogią prieigą prie svarbiausių funkcijų.Kaulams laidžios ausinėsPavyzdžiui, kulkšnies valdomos ausinės puikiai tinka bėgioti. Ji..
12.83€
Be mokesčių:12.83€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-MW02
Belaidė 40 W garsiakalbis su RGB apšvietimu Joyroom JR-MW02.Ieškote garsiakalbio, kuris nustebins ne tik unikaliu garsu, bet ir išvaizda? Su Joyroom JR-MW02 tai bus įmanoma! Nuostabi garso galia ir spalvingas RGB foninis apšvietimas sukurs nepamirštamą atmosferą bet kokiai progai. Be to, šis garsiakalbis išsiskiria didele baterija, kuri leidžia veikti daug valandų.Nepamirštama patirtis40 vatų garsiakalbis nustebins stereofoniniu garsu, kuris bus paryškintas mirgančiais RGB šviesomis. Be to, gali..
55.30€
Be mokesčių:55.30€
Į krepšelį
Gamintojas: Joyroom Modelis: JR-MS02
Maya RGB Joyroom belaidis garsiakalbis JR-MS02 (juodas).Norite sukurti unikalią atmosferą susitikdami su draugais, šeima ar vakarėliuose? Su Joyroom JR-MS2 tai bus įmanoma! RGB foninis apšvietimas, mirksintis pagal muzikos ritmą, sukurs nepakartojamą nuotaiką, nesvarbu, kokia proga. Be to, šis garsiakalbis gali nepertraukiamai veikti net 6 valandas! Naudodami Joyroom galite pamiršti apie apribojimus.Didelė galiaJoyroom belaidė garsiakalbė išsiskiria didele, iki 40 vatų, galia. Dvigubi 92 mm žemų..
28.26€
Be mokesčių:28.26€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 378 (19 Puslapių)