NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Kompiuterio maitinimo šaltinis Aigo GP550 80 Plus Bronze 650W (juodas)

Kompiuterio maitinimo šaltinis Aigo GP550 80 Plus Bronze 650W (juodas)
Nauja
Kompiuterio maitinimo šaltinis Aigo GP550 80 Plus Bronze 650W (juodas)
56.82€
Be mokesčių: 56.82€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: Aigo
  • Modelis: GP550

Aigo GP550 80 Plus maitinimo šaltinis

Pasirinkite efektyvų ir stabilų kompiuterio maitinimo šaltinį naudodami AIGO GP 550 maitinimo šaltinį. Įrenginio maksimali galia yra 650 W, o energijos suvartojimas yra mažesnis. Platus suderinamumas užtikrins, kad jį bus galima naudoti įvairiose kompiuterių aplinkose. 80 plius bronzos sertifikato gavimas reiškia pastovų veikimą esant 230 V įtampai. Suderinamas su ATX standartu, jame yra visos reikalingos jungtys ir daugybė įmontuotų apsaugos priemonių, kurios garantuoja efektyvų ir nenutrūkstamą veikimą, sumažinant jūsų rinkinio sugadinimo riziką.

Didelis našumas – mažas energijos suvartojimas

Maitinimo šaltinis naudoja 5VSB įtampą ir energijos taupantis lustą, užtikrinantis stebėtinai mažas energijos sąnaudas. Jis atitinka 80 Plus Bronze efektyvumo klasę, o tai reiškia, kad veikia itin efektyviai net esant maksimaliai iki 85% apkrovai esant 230V. Jame taip pat yra įmontuotas ventiliatorius, kuris efektyviai aušina įrenginį – sukasi maždaug 1200 aps./min.

Platus suderinamumas

GP550 turi daugybę išėjimų, todėl jam būdingas platus suderinamumas. Tai apima 20+4 kontaktų (x1), P8.4 +4 kontaktų (x1), PCI-E 6+2 kontaktų (x2), SATA (x4) ir IDE (x2) sąsajas. Be to, integruotas PFC/PWM lustas užtikrina stabilų ir efektyvų veikimą, garantuojantį ramybę, kai naudojatės kompiuteriu ir norite atnaujinti ateityje.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras