NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Nillkin

Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin MagStand Wireless Induction Charger with Holder (gray) Equip yourself with a sleek inductive charger that simultaneously serves as a practical stand and allows you to comfortably watch a video or play a game. The product provides fast and safe charging of 7.5 watts, plus it is lightweight and has a foldable design for easy transportation.Charger and holder in one The Nillkin MagStand is a versatile product that performs two functions simultaneously. You can adjust the angle of the hol..
22.11€
Be mokesčių:22.11€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
CamShield Pro dėklas, skirtas Apple iPhone 13 Pro Max (juodas)Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, atsparių nusidėvėjimui.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimųCamShield Pro dėklas pritaikytas jūsų išmaniojo telefono modeliui, suteikiant patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia papildomą apsaugą nukrit..
7.86€
Be mokesčių:7.86€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin CamShield Pro dėklas, skirtas Apple iPhone 14 Plus (juodas)Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, atsparių nusidėvėjimui.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimųCamShield Pro dėklas pritaikytas jūsų išmaniojo telefono modeliui, suteikiant patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia papildomą apsaugą n..
4.40€
Be mokesčių:4.40€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin CamShield Pro dėklas, skirtas Apple iPhone 14 Pro (juodas)Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, atsparių nusidėvėjimui.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimųCamShield Pro dėklas pritaikytas jūsų išmaniojo telefono modeliui ir suteikia patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia papildomą apsaugą nu..
7.42€
Be mokesčių:7.42€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
CamShield Pro dėklas, skirtas Realme GT2 Pro (juodas).Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš dilimui ir pažeidimams atsparios medžiagos. Be to, jis puikiai atrodo ir malonus liesti.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimųCamShield Pro dėklas pritaikytas išmaniojo telefono modeliui, suteikiant patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia papi..
8.62€
Be mokesčių:8.62€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin CamShield Pro dėklas, skirtas SAMSUNG S21 FE 5G (juodas)Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, atsparių nusidėvėjimui.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimųCamShield Pro dėklas pritaikytas jūsų išmaniojo telefono modeliui, suteikiant patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia papildomą apsaugą nukr..
8.26€
Be mokesčių:8.26€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin CamShield Pro dėklas, skirtas Xiaomi 12S Ultra (juodas)Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, atsparių nusidėvėjimui.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimųCamShield Pro dėklas pritaikytas jūsų išmaniojo telefono modeliui, suteikiant patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia papildomą apsaugą nukri..
6.99€
Be mokesčių:6.99€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
CamShield Pro dėklas, skirtas Xiaomi 12T Pro (juodas).Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš dilimui ir pažeidimams atsparios medžiagos. Be to, jis puikiai atrodo ir malonus liesti.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimųCamShield Pro dėklas pritaikytas išmaniojo telefono modeliui, suteikiant patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia papi..
7.81€
Be mokesčių:7.81€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
CamShield Silky dėklas, skirtas Apple iPhone 14 Pro (juodas)Dėklas pagamintas iš patvarių medžiagų ir pateikiamas su praktišku objektyvo dangteliu, kuris efektyviai apsaugos objektyvą nuo bet kokių įbrėžimų. Garantuoju apsaugą nuo įbrėžimų ir smūgių. Integruoti magnetai leidžia belaidžiu būdu įkrauti išmanųjį telefoną nenuimant dėklo. Jis puikiai tinka telefonui ir turi specialias išpjovas prievadams ir garsiakalbiams.Stumdomas objektyvo dangtelisDėklas turi specialiai sukurtą stumdomą dangtelį,..
11.01€
Be mokesčių:11.01€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin CamShield dėklas, skirtas SAMSUNG A33 5G (juodas)Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš dilimui ir pažeidimams atsparios medžiagos. Be to, jis puikiai atrodo ir yra malonus liesti.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo sugadinimoCamShield dėklas pritaikytas išmaniojo telefono modeliui ir suteikia patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia ..
6.31€
Be mokesčių:6.31€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
CamShield dėklas, skirtas Samsung Galaxy A13 4G (juodas).Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš dilimui ir pažeidimams atsparios medžiagos. Be to, jis puikiai atrodo ir yra malonus liesti.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo sugadinimoCamShield dėklas pritaikytas išmaniojo telefono modeliui ir suteikia patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia ..
6.63€
Be mokesčių:6.63€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin CamShield dėklas, skirtas Xiaomi Redmi Note 11 (juodas)Pasirūpinkite savo išmaniojo telefono apsauga. Nillkin dėklas apsaugo jūsų įrenginį nuo įbrėžimų ir leidžia apsaugoti privatumą su papildomu kameros dangteliu. Jis pagamintas iš dilimui ir pažeidimams atsparios medžiagos. Be to, puikiai atrodo ir malonu liesti.Apsaugo jūsų išmanųjį telefoną nuo pažeidimųCamShield dėklas pritaikytas išmaniojo telefono modeliui, suteikiant patogią prieigą prie mygtukų. Sustiprinti kraštai suteikia papi..
7.66€
Be mokesčių:7.66€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin Nature TPU Pro dėklas, skirtas Apple iPhone 14 Plus (mėlynas)Nillkin prekės ženklo dėklas yra patikima jūsų telefono apsauga. Perdanga pagaminta iš aukščiausios kokybės PC ir TPU medžiagos, kuri yra labai lanksti ir patvari. Ant keturių kampų yra atsparios kritimui pagalvėlės, o abiejose pusėse yra neslystančios juostos, kurios žymiai padidina telefono stabilumą rankoje. Sumanus dizainas ne tik apsaugo jūsų išmanųjį telefoną, bet ir sujungia jo unikalų dizainą permatomu dėklu.Išskirtinė ..
4.49€
Be mokesčių:4.49€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin Nature TPU Pro dėklas, skirtas Apple iPhone 14 Pro (mėlynas).Nillkin prekės ženklo dėklas yra patikima jūsų telefono apsauga. Perdanga pagaminta iš aukščiausios kokybės PC ir TPU medžiagos, kuri yra labai lanksti ir patvari. Ant keturių kampų yra atsparios kritimui pagalvėlės, o abiejose pusėse yra neslystančios juostos, kurios žymiai padidina telefono stabilumą rankoje. Sumanus dizainas ne tik apsaugo jūsų išmanųjį telefoną, bet ir sujungia jo unikalų dizainą permatomu dėklu.Išskirtinė ..
4.76€
Be mokesčių:4.76€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin Qin Leather Pro dėklas, skirtas SAMSUNG S22+ (juodas)Įsigykite tvirtą Nillkin Qin Leather Pro dėklą ir saugokite savo išmanųjį telefoną. Dėklas puikiai atitinka jūsų Samsung Galaxy S22+ formą ir apsaugo jį nuo įbrėžimų. Specialus stumdomas objektyvo dangtelis apsaugo objektyvą ir neleidžia jam susitepti, taip dar labiau apsaugodamas jūsų privatumą. Dar vienas privalumas – praktiška kišenė viduje, kurioje patogiai susidėsite, pavyzdžiui, mokėjimo korteles.Tvirtas darbasNaudojant TPU ir ko..
5.90€
Be mokesčių:5.90€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin Qin Leather Pro dėklas, skirtas SAMSUNG S23+ (juodas)Įsigykite tvirtą Nillkin Qin Leather Pro dėklą ir saugokite savo išmanųjį telefoną. Dėklas puikiai atitinka jūsų Samsung Galaxy S23+ formą ir apsaugo jį nuo įbrėžimų. Specialus stumdomas objektyvo dangtelis apsaugo objektyvą ir neleidžia jam susitepti, taip dar labiau apsaugodamas jūsų privatumą. Privalumas – ir praktiška kišenė viduje, kurioje patogiai susidėsite, pavyzdžiui, mokėjimo korteles.Tvirtas darbasNaudojant TPU ir kompiuteri..
7.40€
Be mokesčių:7.40€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin Qin Leather Pro dėklas, skirtas SAMSUNG Z Fold 4 5G (juodas)Įsigykite tvirtą Nillkin Qin Leather Pro dėklą ir saugokite savo Samsung Galaxy Z Fold 4 5G. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės PU odos, todėl suteikia maksimalią apsaugą galimo kritimo metu ir neleidžia subraižyti išmaniojo telefono. Dėklas yra lengvas ir puikiai dera prie išmaniojo telefono dizaino, be to, jame yra atskira vieta S Pen rašikliui laikyti.Gerai suprojektuotasDėklas buvo sukurtas atsižvelgiant į „Samsung Galaxy..
12.79€
Be mokesčių:12.79€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin Qin Pro odinis dėklas, skirtas iPhone 14 Pro Max (juodas)Užtikrinkite savo iPhone 14 Pro Max saugumą ir apsirenkite tvirtu odiniu dėklu, kuris apsaugos jį nuo įbrėžimų ir mechaninių pažeidimų. „Nillkin Qin Pro“ odinis dėklas puikiai atitinka „iPhone 14 Pro Max“ formą ir leidžia patogiai naudotis įrenginiu, privalumas taip pat yra slankiojantis objektyvo dangtelis, kuris apsaugo nuo įbrėžimų ir nešvarumų bei dar labiau apsaugo jūsų privatumą.Apgalvotas dizainasNillkin Qin Pro odinis dėkla..
9.55€
Be mokesčių:9.55€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin Super Frosted Shield Pro dėklas, skirtas Apple iPhone 13 (juodas)Norite dar geresnės savo išmaniojo telefono apsaugos nuo pažeidimų? Sukurtas galvojant apie iPhone 13, Super Frosted Shield Pro dėklas pagamintas iš patvarių TPU ir PC medžiagų, todėl gali užtikrinti visapusišką apsaugą. Jis išsiskiria atsparumu įbrėžimams ir nusidėvėjimui, ant jo nelieka negražių pirštų atspaudų. Tuo pačiu tai neturi įtakos telefono naudojimo patogumui – specialios išpjovos leidžia patogiai pasiekti prieva..
6.15€
Be mokesčių:6.15€
Į krepšelį
Gamintojas: Nillkin Modelis:
Nillkin Super Frosted Shield Pro magnetinis dėklas, skirtas Apple iPhone 14 Pro (juodas)Norite dar geresnės savo išmaniojo telefono apsaugos nuo pažeidimų? „Super Frosted Shield Pro“ magnetinis dėklas, sukurtas atsižvelgiant į „iPhone 14 Pro“, pagamintas iš patvarių TPU ir kompiuterio medžiagų, todėl gali užtikrinti visapusišką apsaugą. Jis išsiskiria atsparumu įbrėžimams ir dilimui, ant jo nelieka negražių pirštų atspaudų. Tuo pačiu tai neturi įtakos telefono naudojimo patogumui – specialios iš..
8.45€
Be mokesčių:8.45€
Į krepšelį
Rodo 1 iki 20 iš 121 (7 Puslapių)