NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

7IN1 Blitzwolf BW-TH5 Hub USB-C iki 3xUSB3.0, HDMI, USB-C PD, SD, microSD

7IN1 Blitzwolf BW-TH5 Hub USB-C iki 3xUSB3.0, HDMI, USB-C PD, SD, microSD
Nauja
7IN1 Blitzwolf BW-TH5 Hub USB-C iki 3xUSB3.0, HDMI, USB-C PD, SD, microSD
26.36€
Be mokesčių: 26.36€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 darbo dienų
  • Gamintojas: BlitzWolf
  • Modelis: BW-TH5

Blitzwolf BW-TH5 7in1 adapteris

BlitzWolf adapteris yra „septyni viename“ produktas. Jame yra USB-C prievadas, palaikantis greitą PD įkrovimą, 3 USB 3.0 prievadai, 4K HDMI prievadas ir du įėjimai TF ir SD atminties kortelėms. Prie jo galite prijungti savo išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį, kompiuterį ir iPad. Tai leidžia greitai perkelti failus ir turi daugybę saugos funkcijų, skirtų apsaugoti jūsų įrenginį nuo viršįtampio, viršsrovių ir kt.

3 USB 3.0 prievadai

3 USB 3.0 prievadai leidžia dideliu greičiu perduoti duomenis iki 5 Gbps. Galite prie jų prisijungti, pvz., pelę, klaviatūrą, spausdintuvą ir atnaujinti kitų įrenginių galią.

HDMI jungtis

Įtaisytasis HDMI prievadas leidžia prijungti išorinį ekraną, kuris gali rodyti vaizdus veidrodžio režimu, kad ekrane būtų rodomas toks pats vaizdas kaip ir pagrindinis monitorius ir išplėstinis režimas, kai prijungtas ekranas yra papildomas nepriklausomas ekranas. Įrenginys palaiko 4K @30Hz ir 1080p @60Hz vaizdo įrašus.

TF/SD kortelių prievadai ir USB-C PD jungtis

Įrenginys palaiko duomenų perdavimą tarp SD ir mikro SD kortelių ir prijungto kompiuterio. USB-C prievadas, palaikantis Power Delivery technologiją, leidžia greitai įkrauti prijungtą įrenginį naudojant iki 100 vatų galios.

Tvirtas veikimas

Stebulas pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, kuris užtikrina patvarumą, o daugelis saugos funkcijų apsaugo prijungtus įrenginius. Dėl kompaktiško dydžio adapterį galite pasiimti su savimi į bet kurią kelionę, o neslidus pagrindas užtikrina stabilumą naudojimo metu.

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras