NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

8MP valdoma IP kamera Reolink RLC-823A

8MP valdoma IP kamera Reolink RLC-823A
8MP valdoma IP kamera Reolink RLC-823A
272.72€
Be mokesčių: 272.72€
 • Prieinamumas: Sandelyje
 • Gamintojas: Reolink
 • Modelis: RLC-823A

Prekės informacija

Puikus sprendimas aplinkos saugojimui ir stebėjimui! 8MP Ultra HD raiškos, valdoma kamera, turinti automatinio objekto sekimo funkciją, galinti atskirti žmogaus, automobilio judesį puikiai pasitarnaus stebint teritoriją, kiemą, gatvę, namų įvažiavimus. Lengvai prijungiama ir konfigūruojama, valdoma per specialią Reolink programėlę telefone.

Reolink RLC-823A kamera turi daug puikių savybių, kurios pasitarnaus namų, sodybos, sandėlio apsaugai: kamera atskira žmogų ir transporto priemones, gali pranešti apie vieno, kito arba abiejų judėjimą nustatytoje zonoje, su auto-sekimo funkcija ne tik bus užfiksuotas judesys, bet ir matysite, kur toliau pajudėjo objektas. Visos funkcijos patogiai nustatomos ir naudojamos programėlėje.


RLC-823A vaizdo kameros privalumai:

 • RLC-823A kamera sukiojama horizontaliai 360°, vertikaliai 90° (tai galite atlikti ir nuotoliniu būdu per programėlę!), taigi nepamesite iš akių reikiamo vaizdo. 
 • Galima dvejopas prijungimas: 1. Su tinklo kabeliu prijunkite kamerą prie PoE maitnimo šaltinio arba komutatoriaus, o šį prie maršrutizatoriaus. 2. Su tinko kabeliu prijunkite kamerą prie NVR PoE įrašymo įrenginio, o šį prie maršrutizatoriaus.
 • 8MP Ultra HD raiška. Kasdienės akimirkos ypač aiškiai ir ryškiai!
 • 5X optinis priartinimas su keičiamo židinio nuotolio 2,7-13,5 mm objektyvu - aiškiai pamatykite toliau esančias detales (taip pat ir tamsoje), o valdyti galėsite nuotoliniu būdu per programėlę.
 • Abipusis garsas: kalbėkite su šeima ar lankytojais tiesiogiai per kamerą. 
 • Spalvotas naktinis matymas: LED pašvietimas leidžia matyti spalvotą vaizdą naktį 60 m atstumu, galima nustatyti LED lempučių įsijungimą, užfiksavus judesį. Taip pat galimas ir naktinis infraredinis pašvietimas (taip pat iki 60 m atstumu)
 • Momentiniai pranešimai apie judesį: pranešimai programėlėje informuos jus apie aptiktą judesį, galite nustatyti žmogaus arba automobilio arba abiejų fiksavimą (pranešimai patogiai įjungiami ir išjungiami programėlėje).
 • Galingas garsinis aliarmas: aptikus judesį kamera gali įjungti įspėjančią sireną arba paleisti jūsų nustatytą / įrašytą balsinį įspėjimą (nustatoma programėlėje, lengvai įjungiama / išjungiama funkcija, reguliuojamas garsumas).
 • Smagi "Time-Lapse" funkcija - tai funkcija, kai tam tikru intervalu daromos nuotraukos ir iš jų automatiškai sumontuojamas filmukas (šiai funkcijai būtina, kad kamera būtų prijungta prie NVR įrašymo įrenginio)
 • Bet kada ir bet kur stebėkite gyvą vaizdą: bet kada matykite, kas vyksta stebimoje aplinkoje (programėlėje telefone, planšetėje ar kompiuteryje).
 • Vaizdo įrašymas judesio metu, nustatoma kiek laiko po judesio fiksavimo dar daryti įrašą, pastovus 24/7 vaizdo įrašymas prijungus įrašymo įrenginį, vaizdo įrašymas pagal sudarytą tvarkaraštį. Video įrašymas, kai fiksuojamas judesys, galimas į Micro SD kortelę (komplektuojama atskirai), palaikoma iki 256GB atminties kortelė. Įrašant numatytu aukštesnės raiškos srautu (numatytasis yra 6144 kbps), įrašų talpa SD kortelėje vidutiniškai yra tokia (gali skirtis keičiant nustatymus):
 • Nustatoma zona, kurioje kamera fiksuoja judesį, galite apibrėžti aktualias vietas, įėjimus, nustatomas matymo zonoje objektų dydis, į kurių judesius reaguoti kamerai (tai reiškia, kad kamera gali nereaguoti į vaikus, gyvūnus).
 • Auto-sekimo funkcija: įjungus šią funkciją kamera seka pirmą užfiksuotą objektą, galite matyti objekto judėjimą ir veiksmus įraše ypač plačiu kampu.
 • Judesio fiksavimo tvarkaraštis - sudaromi programėlėje. Patogu, kai turite pastovų laiką, kai aktualu judesio fiksavimas.
 • Lankstus ir saugus vaizdo įrašymas: įdėkite MicroSD kortelę arba prijunkite kamerą prie įrašymo įrenginio.
 • Kamera pritaikyta naudojimui lauke - atsparumas aplinkos sąlygoms IP66.

Techninės specifikacijos:

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Reolink Modelis: E1 Outdoor
Prekės informacijaPuikus sprendimas aplinkos saugojimui ir stebėjimui! Ypač lengvai prijungiama ir konfigūruojama, valdoma per specialią Reolink progr..
127.25€
Be mokesčių:127.25€
Į krepšelį
Gamintojas: Reolink Modelis: E1 Pro V2
Reolink E1 Pro vaizdo kameros privalumai:E1 Pro kamera sukiojama horizontaliai 355°, vertikaliai 50° (tai galite atlikti ir nuotoliniu būdu ..
59.08€
Be mokesčių:59.08€
Į krepšelį
4MP valdoma WiFi IP vaizdo kamera Reolink Argus PT 2K Dual 4MP valdoma WiFi IP vaizdo kamera Reolink Argus PT 2K Dual
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus PT 2K Dual
Reolink Argus PT 2K Dual vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2,4 Ghz W..
136.35€
Be mokesčių:136.35€
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Go PT Plus
Norėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go PT Plus vaizdo kamerai tai nereikalinga, kamera puik..
272.72€
Be mokesčių:272.72€
Į krepšelį
8MP valdoma IP kamera Reolink TrackMix WiFi 4K Dual-Lens 8MP valdoma IP kamera Reolink TrackMix WiFi 4K Dual-Lens
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: TrackMix
TrackMix WiFi vaizdo kameros privalumai:Platus vaizdas ir aiškios detalės. Ši dviguba Dual-lense kamera sinchroniškai fiksuoja ir pilną vaizdą ir..
249.98€
Be mokesčių:249.98€
Teirautis
Techninė įranga
Sensorius1/2.8" CMOS
RezoliucijaNumatytoji: 3840X2160 (8 Megapixels) / 25 fps
Lęšiaif=2.7-13.5 mm, F=1.6-3.3, su zoom
Vaizdo formatasH.265
Apžvalgos kampasHorizontalus 96-27°, vertikalus  69-21°
Diena / naktisIR filtras su auto persijungimu
IR pašvietimasiki 60 m (LED: 4vnt./28mil/850nm)
Spalvotas naktinis matymasiki 60 m (LED: 3vnt./5700K/945 liumenų)
AudioDvipusis
PoEIEEE 802.3at, 48V Active
DC maitinimasDC 12.0V⎓2A, <24W
Jungtys
 • Maitinimo jungtis
 • MicroSD anga (maks. 256GB)
 • Ethernet jungtis 10M/100Mbps RJ45
 • Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis
 • Parametrų atstatymo jungiklis
Kameros sukiojimas
Sukiojimo į šonus ir aukštyn žemyn diapozonas Sukiojama į šonus 360°, aukštyn žemyn 0~90°
Sukimo greitis šoninis2.5°-150°/s (greitis yra reguliuoiamas)
Sukimo greitis aukštyn žemyn1.5°-60°/s (greitis yra reguliuoiamas)
Nustatytų kameros stebėjimo taškų kiekis64