NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

8MP valdoma IP kamera Reolink TrackMix WiFi 4K Dual-Lens

8MP valdoma IP kamera Reolink TrackMix WiFi 4K Dual-Lens
8MP valdoma IP kamera Reolink TrackMix WiFi 4K Dual-Lens
Teirautis
8MP valdoma IP kamera Reolink TrackMix WiFi 4K Dual-Lens
8MP valdoma IP kamera Reolink TrackMix WiFi 4K Dual-Lens
8MP valdoma IP kamera Reolink TrackMix WiFi 4K Dual-Lens
249.98€
Be mokesčių: 249.98€
 • Prieinamumas: Teirautis
 • Gamintojas: Reolink
 • Modelis: TrackMix
 • Prekės kodas: CATrackMix-W

TrackMix WiFi vaizdo kameros privalumai:

 • Platus vaizdas ir aiškios detalės. Ši dviguba Dual-lense kamera sinchroniškai fiksuoja ir pilną vaizdą ir pritrauktą to paties įvykio vaizdą, tai atvaizduojant viename ekrane.
 • Dvigubas auto-sekimas ir auto-pritraukimas. Kamera automatiškai seka judantį objektą, sekimas kokybiškas dėl kameros sukiojimosi horizontaliai 355°, vertikaliai 90°, objektas rodomas ir panoraminiu ir pritrauktu vaizdu vienu metu.
 • 8MP 4K raiška. Kasdienės akimirkos ypač aiškiai ir ryškiai! Puikus vaizdas priartinant vaizdą.
 • Momentiniai pranešimai apie judesį: pranešimai programėlėje informuos jus apie aptiktą judesį, galite nustatyti žmogaus , automobilio, gyvūno arba mix fiksavimą (pranešimai patogiai įjungiami ir išjungiami programėlėje).
 • Abipusis garsas: kalbėkite su šeima ar lankytojais tiesiogiai per kamerą (integruotas mikrofonas ir garsiakalbis). 
 • Du naktinio matymo režimai: su įjungtomis LED šviesomis, galite matyti spalvotą vaizdą naktį, taip pat yra ir standartinis IR pašvietimas iki 15 m.
 • Dvigubas WiFi dažnis. Reolink - pirmasis gamintojas pasaulyje, sukūręs WiFi saugos kameras, palaikančias dvigubą WiFi dažnį (2,4 ir 5 GHz) ir, be to, su 2T2R MIMO antenomis. Stiprus ir patikimas WiFi signalo palaikymas.
 • Smagi "Time-Lapse" funkcija - tai funkcija, kai tam tikru intervalu daromos nuotraukos ir iš jų automatiškai sumontuojamas filmukas (šią funkciją palaiko tik plačiakampis vaizdas, kuris nesuderinamas, kai kamera prijungta prie NVR)
 • Bet kada ir bet kur stebėkite gyvą vaizdą: bet kada matykite, kas vyksta stebimoje aplinkoje (programėlėje telefone, planšetėje ar kompiuteryje).
 • Atspari aplinkos sąlygoms - kamera pilnai tinkama naudoti lauke, bet kokiomis oro sąlygomis.
 • Vaizdo įrašymas judesio metu, nustatoma kiek laiko po judesio fiksavimo dar daryti įrašą, pastovus 24/7 vaizdo įrašymas prijungus įrašymo įrenginį, vaizdo įrašymas pagal sudarytą tvarkaraštį. Video įrašymas, kai fiksuojamas judesys, galimas į Micro SD kortelę (komplektuojama atskirai), palaikoma iki 256GB atminties kortelė. Įrašant numatytu aukštesnės raiškos srautu (numatytasis yra 6144 kbps), įrašų talpa SD kortelėje vidutiniškai yra tokia (gali skirtis keičiant nustatymus):

Reolink TrackMix

 • Nustatoma zona, kurioje kamera fiksuoja judesį, galite apibrėžti aktualias vietas, įėjimus, nustatomas matymo zonoje objektų dydis, į kurių judesius reaguoti kamerai (tai reiškia, kad kamera gali nereaguoti į vaikus, gyvūnus).
 • Judesio fiksavimo tvarkaraštis - sudaromi programėlėje. Patogu, kai turite pastovų laiką, kai aktualu judesio fiksavimas.

Kas yra divgubo sekimo (dual-tacking) funkcija?

TrackMix automatiškai seka objektą sinchroniškai: atvaizduojant panoraminiu vaizdu ir pritrauktu vaizdu, kuriame matomas objektas.

Panoraminį vaizdą kuria kameros plataus kampo objektyvas, kamera automatiškai sukiojasi, kad aptiktas objektas išliktų matymo lauke. Pritrauktą vaizdą kuria kameros objektyvai sinchroniškai, pritraukiant aptiktą objektą (esantį kameros matymo lauke) ir taip sekant jį iš arčiau. Pažangi technologija leidžia kamerai pritrauktą vaizdą atkurti puikia kokybe.

Ši funkcija leidžia įvykusią situaciją pamatyti ir bendru ir artimesniu detalesniu vaizdu, išvengiant rankinio kameros sukiojimo ir vaizdo pritraukinėjimo.

Techninės specifikacijos:

Techninė įranga
Sensorius1/3"+1/2.8"CMOS
RezoliucijaNumatytoji: 3840X2160 (8 Megapixels) / 25 fps
Lęšiaif=2.8mm@F=1.6,f=8mm@F=1.6
Vaizdo formatasH.264,H.265
Priartinimas6x hibridinis pritraukimas
Apžvalgos kampasHorizontalus 104°-38°, vertikalus  60°-21°
Diena / naktisIR filtras su auto persijungimu
IR pašvietimasiki 15 m (LED: 2pcs/850nm)
Spalvotas naktinis matymasLED diodai: 2vnt /6500K/450 liumenų
AudioDvipusis
DC maitinimasDC 12.0V⎓2A, <12W
Jungtys
 • Maitinimo jungtis
 • MicroSD lizdas (maks. 256GB)
 • Ethernet jungtis 10M/100Mbps RJ45
 • Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis
 • Parametrų atstatymo jungiklis
Kameros sukiojimas
Sukiojimo į šonus ir aukštyn žemyn diapozonas Sukiojama į šonus 355°, aukštyn žemyn 0~90°
Sukimo greitis šoninis2.5°-90°/s (greitis yra reguliuoiamas)
Sukimo greitis aukštyn žemyn1.5°-60°/s (greitis yra reguliuoiamas)
Nustatytų kameros stebėjimo taškų kiekis32
Auto sekimaspalaikomas
Programinė įranga
Kadrų skaičius

Pagrindinis srautas 2fps - 25fps
Pagalbinis srautas  4fps - 20fps

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras
Captcha
Gamintojas: Reolink Modelis: E1 Outdoor
Prekės informacijaPuikus sprendimas aplinkos saugojimui ir stebėjimui! Ypač lengvai prijungiama ir konfigūruojama, valdoma per specialią Reolink progr..
127.26€
Be mokesčių:127.26€
Į krepšelį
Gamintojas: Reolink Modelis: E1 Pro V2
Reolink E1 Pro vaizdo kameros privalumai:E1 Pro kamera sukiojama horizontaliai 355°, vertikaliai 50° (tai galite atlikti ir nuotoliniu būdu ..
59.08€
Be mokesčių:59.08€
Į krepšelį
4MP valdoma WiFi IP vaizdo kamera Reolink Argus PT 2K Dual 4MP valdoma WiFi IP vaizdo kamera Reolink Argus PT 2K Dual
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Argus PT 2K Dual
Reolink Argus PT 2K Dual vaizdo kameros privalumai:100% belaidė WiFi. Jokių laidų išvedžiojimo rūpesčių. Veikia nepriklausomai per 2,4 Ghz W..
136.35€
Be mokesčių:136.35€
Teirautis
GSM valdoma vaizdo kamera Reolink Go PT Plus su saulės baterija ir 32Gb MicroSD kortele GSM valdoma vaizdo kamera Reolink Go PT Plus su saulės baterija ir 32Gb MicroSD kortele
Teirautis
Gamintojas: Reolink Modelis: Go PT Plus
Norėtumėte stebėti vaizdą, bet WiFi nepasiekiamas, o elektros maitinimo taip pat nėra? Reolink Go PT Plus vaizdo kamerai tai nereikalinga, kamera puik..
272.72€
Be mokesčių:272.72€