NEW in Journal 3.2! The enhanced Off Canvas menu now supports the Builder module, so you can build custom Off Canvas menus with any supported layout modules in it. 🙌
Jūsų krepšelis
🍪 Cookies
Svetainėje mes naudojame slapukus, kurie leidžia jūsų poreikiams pritaikyti svetainės veikimą, taip pat palengvina naršymą ir naudojimąsi mūsų svetaine.. Daugiau informacijos Privatumo politika.

Blitzwolf BW-HP5 belaidės ausinės ANC AAC 1000mAh (juodos)

Blitzwolf BW-HP5 belaidės ausinės ANC AAC 1000mAh (juodos)
Nauja
Blitzwolf BW-HP5 belaidės ausinės ANC AAC 1000mAh (juodos)
69.55€
Be mokesčių: 69.55€
  • Prieinamumas: Pristatymas 5-10 d.d.
  • Gamintojas: BlitzWolf
  • Modelis: BW-HP5

Blitzwolf BW-HP5 belaidės ausinės, ANC, AAC, 1000 mAh (juodos)

Gaukite dar daugiau malonumo klausydamiesi muzikos su Blitzwolf BW-HP5 ausinėmis! Dvigubos 40 mm + 20 mm dinaminės tvarkyklės užtikrina sodriai detalų garsą ir galingus, gilius žemuosius dažnius. Jis taip pat palaiko hibridinę aktyvaus triukšmo slopinimo technologiją, todėl galite leisti muziką net ir perpildytose vietose. Bluetooth 5.0 technologija užtikrina greitą ir patikimą ryšį su jūsų įrenginiais, o talpi baterija leidžia klausytis muzikos iki 75 valandų. Juose taip pat yra aukštos kokybės mikrofonai patogiam pokalbiui.

BlitzWolf/BW-HP5/1

Atraskite garso galią

Jūsų mėgstamos dainos dar niekada neskambėjo geriau. „Blitzwolf BW-HP5“ ausinės su dviem 40 mm + 20 mm dinaminėmis tvarkyklėmis užtikrina puikią garso kokybę bet kokiomis sąlygomis. Tai leidžia klausytis stulbinamos kokybės muzikos, pasižyminčio aiškaus garso detalumu ir neįtikėtinu boso gyliu, kad jūsų mėgstamiausi takeliai atgytų. Pakelkite savo muzikos patirtį į kitą lygį su Blitzwolf!

BlitzWolf/BW-HP5/3

Pamirškite apie erzinantį triukšmą

Panerkite į mėgstamų dainų garsus ir pamirškite apie jus supantį pasaulį! „Blitzwolf“ ausinėse naudojama naujausia aktyvaus triukšmo slopinimo technologija, kuri sumažina foninį triukšmą iki 40 dB. Tai leidžia visiškai susitelkti ties savo muzikos ar mėgstamos podcast'o klausymu, nesvarbu, kur esate. Norite palaikyti ryšį su aplinka? Naudokite skaidrumo režimą – daugiau niekada nepraleisite svarbaus pranešimo traukinių stotyje ar oro uoste!

BlitzWolf/BW-HP5/7

Palaikykite ryšį su kitais

BW-HP5 ne tik užtikrina puikią garso kokybę, bet ir puikią pokalbių kokybę dėl 6 integruotų mikrofonų. Su jais galite laisvai skambinti arba dalyvauti vaizdo konferencijose be papildomų įrenginių. Mikrofonai patikimai fiksuoja jūsų balsą, todėl galite būti tikri, kad skambinantysis jus išgirs be jokių problemų.

BlitzWolf/BW-HP5/2

Naujas belaidžio ryšio aspektas

Nerimaujate dėl vėlavimų, trukdžių ir kitų ryšio problemų? Su Blitzwolf jums nereikia jaudintis dėl nieko! Ausinės palaiko AAC kodeką ir Bluetooth 5.0, kuris užtikrina patikimą, greitą ir sklandų ryšį iki 10 m. Tačiau tai nesibaigia! Galite sėkmingai prijungti juos prie dviejų įrenginių vienu metu! Dabar galite klausytis muzikos planšetiniame kompiuteryje ir tuo pačiu metu priimti skambučius išmaniajame telefone!

BlitzWolf/BW-HP5/5

Klausykitės muzikos tiek ilgai, kiek norite

Atsisveikinkite su apribojimais ir mėgaukitės muzika iki 75 valandų! Ausinės BW-HP5 aprūpintos galinga 1000 mAh baterija, kuri yra atsakinga už ilgą veikimo laiką. Tai leidžia leisti mėgstamas dainas iki 75 valandų (kai ANC režimas išjungtas). Taigi jums nereikės dažnai krauti ausinių! Be to, energijos atsinaujinimas taip pat neužtruks – jie vėl bus paruošti naudojimui vos po 2,5 valandos.

BlitzWolf/BW-HP5/6

Svajingas komfortas

Ausinės buvo sukurtos atsižvelgiant į maksimalų vartotojo patogumą. Ergonomiškas ausinių dizainas leis mėgautis neprilygstamu komfortu net valandas. Minkštos ausų pagalvėlės ne tik puikiai izoliuoja aplinkos garsus, bet ir nevargina ausų. Reguliuojamas galvos lankelis leidžia juos puikiai pritaikyti pagal jūsų poreikius. Be to, dėl sulankstomo ausinių dizaino jas lengva transportuoti ir laikyti.

BlitzWolf/BW-HP5/4

Rašyti atsiliepimą

Įvertinimas
Blogas Geras